Rozwód


^^

2 Likes

Super, teraz mam ripostę dla Oli Kasi i Magdy na ich pieski dziękuję

4 Likes

To tłumaczy pseudonim ^^

1 Like

Wiecie, taka ciekawostka… “kanał dla gównażerii” jak pisał 3r3 - ten tutaj:

https://www.youtube.com/channel/UC6yEZSv7eeO4l536a1aXjMA

prowadzi dr Sławomir Mentzen… :slight_smile:
no taką ma potrzebę by edukować mężyczyzn, że z babami trzeba grać znając reguły gry

wsłuchajcie się uważnie w tembr i melodykę głosu na tym kanale i na jego podstawowym ekonomiczno-prawnym:

2 Likes

czyzby go jego…puscila bez skarpetek? Choc z image to mi on na kryptochomika wyglada.

2 Likes

Nie. To nie ten sam głos, to nie ten sam sposób mówienia. Pewnie ktoś mu próbuje zrobić koło pióra, że takie rzeczy na YT wypisuje.

2 Likes

pomysl co bedzie jak deepfake sie upowszechni

2 Likes

ależ to jest ta sama osoba, on stara się różnicować a jednak uważam, że to dr…

nie tylko ja to zauważyłem: wklejam komentarz jednego z widzów po rozmowie Dr u Romana Warszawskiego:

Siema siema

Siema siema

2 miesiące temu

Sławek pokaz się, wszyscy wiemy ze to Ty! Haha


i nie traktujmy tego w kategoriach negatywnych…

facet nie głupio mówi i formalnie oddziela to od swojej działalności jako podatkowca czy polityka

musi się maskować, bo w jednym z odcinków z dumą opowiada o swoim etapie “obracania wielu talerzy” co mogłoby troszkę jednak być źle odbierane

1 Like

Rysio, znowu musisz idoli szukac…pamietam sprzed lat jak pislam Twoim fundamentem byl.
Pislam pokazal swa Twarz a Tobie palec…srodkowy.
Niczego sie nie nauczyles jeszcze ?

1 Like

Ja tu ciekawostkę zapodaję, że Dr szeroko się udziela a Ty dorabiasz do tego całą teorię… ech!

Wracam do pracy.

1 Like

Nie zrozumiałem jego przekazu z tego wideo. Używa w nim zdań wielokrotnie złożonych aby wytłumaczyć wielokrotnie złożone przepisy.

2 Likes

Nie jest. Rzuciłem kumplowi z dostępem do speaker recognition software, żeby na szybko sprawdził. Wynik negatywny. A ja jestem lżejszy o kawę ^^
Disclaimer: chyba, żeby Metzen używał jakiegoś lepszego softwaru do zmiany głosu i sposobu mówienia…

2 Likes

doceniam Twój wysiłek

1 Like

kimkolwiek on jest - ewidentnie stosuje zniekształcenie głosu:

oczywiście zamykamy temat, w sensie - nie spierajmy się dalej, to tylko była taka ciekawostka

2 Likes

Memcen nigdy nie mówi “ummm”, “ammm”, “yyy”. Ten mówi (w rozmowie, bo w nagraniach, gdzie czyta faktycznie brzmi podobnie).

1 Like

Koleś z kanału Musisz Wiedzieć głosem przypominał mi raczej SciFun’a, ale jak po długim czasie odpaliłem SciFuna, żeby to sprawdzić, to już nie miałem takiego wrażenia.

Ja nie widzę najmniejszego podobieństwa w głosie z Mentzenem, ale też do słuchu muzycznego to mi daleko :slight_smile:

2 Likes

Dużo wiecie o życiu i rozwodach. Oby mi sie nigdy to w życiu nie przydało :smiley:
Aż mi się przypomniało jak jedna z dziewczyn z moich lubiła być w 2 związkach na raz, a przy okazji jeszcze mieć kochanków :smiley:
Jak tam @natur już ogarnięte?

1 Like

Hehe :slight_smile:

Odbyła się mediacja sądowa - w protokole Pan Mediator wpisał - brak ugody. Chodziło o alimenty. Ex próbuje jak najwięcej ugrać. Chciałem się zgodzić na jakieś tam kwoty, ale pomyślałem, że jeszcze przetrzymam.

Hehe :slight_smile:

Czekamy na rozprawę.

Zaczynam powoli grać w bramkę pod tytułem “skoro nie możemy się dogadać oficjalnie, to ustalmy nieoficjalnie”. Z Ex długo byliśmy razem, dużo razem zrobiliśmy, kilka razy zbierała mnie z podłogi w kawałkach. Mamy wspólne dziecko. Zejdę jak najniżej z alimentami, a i tak przecież trzeba będzie utrzymywać cyrk, bo tam jest nieprzytomność, a o dziecko trzeba zadbać teraz, bo na starość będzie krucho.

Plus z drakkaru trzeba w jakimś momencie zejść na ląd jak jest sztorm?!

2 Likes

Dziś to się nazywa poliamoria.
A kiedyś po prostu kutang/duffa na boku

1 Like

To będzie pierwsza z całej serii. Możesz się spodziewać około półrocznej - rocznej regularności w pozwach, zarówno z jej strony (alimenciki podbijamy), jak i z Twojej być może (rozszerzanie zakresu kontaktów z dzieciakiem).
Ogólnie zabawa tak pewnie do 18-tki.

2 Likes