Rozwód

W PL fajne jest to ze bez prawomocnego wyroku sadowego mozna zostac usunietym z wlasnego domu.

Potem idzie juz leciutko choc do piekla jakie maja zonaci w Hiszpanii daleko

3 Likes

Należy więc spalić bezużyteczny dom.
Dom wyjęty z równania - o co się jeszcze chcemy posprzeczać?

Dlatego właśnie inspekcje nie fikają korporze z prawami pracowników, gdyż raz dwa socjal może mieć wszystkich byłych pracowników na głowie i wtedy z inspekcją w sprawie kosztów porozmawia już sobie ręka która redystrybuuje.
Dlatego też korpora nie fika podwykonawcom - raz dwa mogą robić sobie sami, a ja już widziałem kabaret w zganianiu działu finansowego na halę produkcyjną w ramach wqurwu prezesa, że się dla podwykonawcy spóźnili z płatnością (zamiast spóźnić się skarbówce) i ten się nie pofatygował z wysłaniem ciężarówek po odbiór gratów do przygotowania.

W stosunkach z szympansami najistotniejsze są represalia.

2 Likes

Spróbujcie coś zabrać cyganowi ^^

2 Likes

Godność?

2 Likes

Czas^^

1 Like

okazje^^?

2 Likes

Ta może jeszcze szekiel brzdęczący ^^

Ciekawostka - tu gdzie jestem prezydent Żyd, rakiety spadają a ze wszystkimi da się po rusku dogadać.

Kogoś to przypomina? ^^

Potrzebowałem na bajerke wymienić

Na banknoty to po anglosasku cienszko

На русском языке правильно, нет проблем

6 Likes

Ale ta Szwajcaria to faszystowski kraj po cóż tam siedzieć. @impeer ja nie wiem tam jakaś wycieczka krajoznawczo-turystycxna teraz jest czy jak :smiley:

3 Likes

Koło Odessy prawie siedzisz patrząc po semickich napisach? A po plaży łazisz?^^
W każdym razie wszyscy tam jeszcze Odessę pamiętają^^

2 Likes

Mistrz… Na zdjęciu z widokiem z okna uwieczniłeś mistrza parkowania.

3 Likes

Wyobraźcie sobie, że mi dziś zakaz pracy ustawowy ustanowiono. No i co ja teraz poczne?

4 Likes

Aj waj! Trzeba jakoś ten szabas przeczekać.

2 Likes

Cyganie też jedzą koszer?

2 Likes

Jak tylko kosher jest w sklepie… To skąd indziej mam ukraść?

2 Likes

Kradzione ale koszerne :slight_smile: ponoć wódka też potrafi być koszer

1 Like

nie ma w tym Izraelu jakiegoś porządnego chrześcijańskiego getta z nieobrzezanym rzeźnikiem sprzedającym świninę ?

4 Likes

W wielu miejscach, gdy już ciapaty się przekona do najjaśniejszego, to wystarczy, że wejdzie się pod daszek i ‘allah nie widzi’ z góry - piją jak każdy

1 Like

piłem taka lata temu Cymes się zwała^^

2 Likes

A nie wystarczy wziąć zwykłej H2O i pomruczeć przy totemie, by otrzymać H2O+ (święconą)? Woda parę zł za metr sześcienny + cena usługi + cena odebrania ścieku = wodociągi… koszer jak nic i jeszcze księdzu, tfu… wodociągowemu rurę możesz potrzymać lub utrzymać*

    • dopisek tłumacza mającego własne ujęcie bez kamienia w czajniku co tydzień, bez zarośniętych gipsem kranów i sitek, bez tablicy Mendelejewa z rur wszelkiej maści klejonych maściami wszelkich klejów, za to polecającego swą wodę zmieszaną z owocami i drożdżami i dobrze odstaną jednak bez legionelli.
1 Like

Ja polecam.

Jesteśmy ludźmi z planety Ziemia.
Małżeństwa, wspólne mieszkanie samca z samicą, monogamia nie są zgodne z naszą naturą.
Nawet pingwiny tak nie robią.

Rodzice nas oszukali.
Nikt nie jest szczęśliwy w małżeństwie, kompromisy są męczące na dłuższą metę.
Małżeństwa naszych przodków były dużo trwalsze, bo oni byli biedni i tak było im łatwiej przetrwać.

Spędzaj jak najwięcej czasu z dzieckiem.
Dzieci rosną bardzo szybko.

Jesteś pewien, że nowy kot to jest coś co jest Ci teraz potrzebne?

Życie towarzyskie przeniosło się teraz na siłownie i do fitness clubów.

Gdy moja ex próbowała ze mną tych sztuczek, pytałem ją czy poleciała na mnie bo byłem miły?
Oboje wiemy na co poleciała.^^

Dzieci najlepiej się rozwijają gdy mają ciągły kontakt i z mamą, i z tatą.
Zaproponuj małżonce wspólną opiekę 50/50 i żadnych alimentów.

Wtedy zobaczysz jaką jest mamą, jak zależy jej na dobru dziecka, jakim jest człowiekiem i o co jej naprawdę chodzi.

10 Likes