Samodonos

Witam Szanownych Panów i Panie,

Jak niektórzy już przeczytali bądź jeszcze nie, nie dając nam wyboru, pod wszelkimi groźbami, imperium PL wskazuje by dokonac donosu na siebie dla GUS.
Pomijam juz kwestie że dane wszelkie urzedy posiadają i napewno grzecznie je podały tej instytucji.
Niby wszystko anonimowo, a pesel, adres chcą by podać.

Gwarantują, że dane te nie zostaną wykorzystane dla innych celów niz statystyczne. Zatem wszystko co mają Usy zus i tym podobne szkodniki, zostało przekazane do gus gdzie nastąpi weryfikacja prawdy badz kłamstwa na ktorej podstawie będą sie bawić w sądy? Naprawdę Panstwo nie ma lepszych rzeczy do roboty?

4 Likes

Ja im muszę chyba nakłamac, bo jak im powiem prawdę to nie uwierza ^^

4 Likes

zażądaj klingońskiej wersji językowej.

2 Likes

O tym kto jest Zymianinem decyduje ja, powiedzial pewien prosiaczek dygnitarz.

W samodonosie musisz podawac dane dotyczace wyznania nawet. To imho tylko preludium. Wkrótce biurwiebzareportujesz częstość i jakosc pożycia

3 Likes

Krótki kurs wypełniania formularzy:
https://howtodraweasy.net/wp-content/uploads/2020/12/How-to-Draw-a-dinosaur-step-by-step-for-Kids.jpg

3 Likes

Ja wierzę w Jahwe i tak też zgodnie z sumieniem zadeklaruje

23 Stamtąd poszedł do Betel. Kiedy zaś postępował drogą, mali chłopcy wybiegli z miasta i naśmiewali się z niego wzgardliwie, mówiąc do niego: «Przyjdź no, łysku! Przyjdź no, łysku!» 24 On zaś odwrócił się, spojrzał na nich i przeklął ich w imię Pańskie. Wówczas wypadły z lasu dwa niedźwiedzie i rozszarpały spośród nich czterdzieści dwoje dzieci. 25 Stamtąd Elizeusz poszedł na górę Karmel, skąd udał się do Samarii.

Najstarsze udokumentowane podskakiwanie gopnikowi^^

2 Likes

A można tak zająć sie czymś sensownym i uniknąć spowiedzi? Jak takie zastraszanie społeczeństwa w ogole jest zgodne z prawem i jak mialoby wygladac egzekwowanie tej niedorzecznosci?

3 Likes

Pan nie docenia złożoności procesu przetwarzania (w tym czyszczenia i uzgadniania) takiego wolumenu danych, nawet zakładając (błędnie), że wszystkie urzędy są już zinformatyzowane. Samodonosy wychodzą taniej.

3 Likes

Nie wiem - te problemy mnie nie dotyczą. Nie bywam w jurysdykcji Niedorzecznej.

A jakie to ma znaczenie?

A bo to pierwsza niedorzeczność?
Pozostaje ignorować. Można rysować dinozaury na formularzach.

1 Like

Odpowiedź “nie mam wiedzy na ten temat” jest chyba zupełnie legitną.

4 Likes

Pojadę klasykiem: w takim szaliku na tym stadionie??

I tak wszystkie ‘ważne’ informacje typu zarobki, zatrudnienie, status mieszkaniowy wszelkie urzędy mają, więc równie dobrze można podać. Resztę, czyli wyznanie i zainteresowania można ozdobić dinozaurami.

4 Likes

W ogóle żadnej wiedzy na jakikolwiek temat nie mam^^

Nie bij go mocno - nowy jest.

3 Likes

taki kwiatek:

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r. jest przeprowadzany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w terminie od dnia 1 kwietnia 2021 r. do dnia 30 września 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00.

  • art. 1, punkt 2 ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r.

Po godzinie 23:59:59 nadchodzi godzina 00:00:00 dnia następnego więc ustawa zdefiniowała moment czasu niewystępujący w przyrodzie. Ponieważ ten punkt czasu nie nadszedł a tym bardziej nie nadejdzie ustawa jest martwa.

Równie dobrze ustawodawca mógł zdefiniować stan na trzydziesty dzień lutego.

6 Likes

Do noszenia kagańca też próbowali zmusić.

Jak całokształt “państwa”.

3 Likes

Tu juz lewnicy powiedza jak rabini. Jeden na tak, drugi na nie

2 Likes

Lewnicy tu nie mają nic do powiedzenia - czas jest funkcją, a funkcja albo daje jeden wynik albo funkcją nie jest. Dlatego jeden moment czasu nie może przyjąć jednocześnie dwóch wartości: 24:00:00 oraz 00:00:00.

Jedną sekundę po wskazaniu 23:59:59 dochodzi w zegarze do przepełnienia bufora, przepełnienie bufora wywołuje funkcję dzień=dzień+1 oraz zerowanie zegara.

3 Likes

Ale ja nie o to co jest prawdziwe lecz o tym co koszerne. Rzeczywistosc jest widziana na rozne sposoby przeciez.
Rodzicom polecilem naklamac biurwe ile sie da.

6 Likes
  • Syna nie ma.
  • a gdzie jest ?
  • nie wiem, gdzieś za granicą. Ale 31 marca 2021 roku też nie było go w Polsce.
  • ale jest tu zameldowany
  • z faktu że jest zameldowany nie wynika że tu mieszka. Można mieć wiele meldunków.
  • no ale jak się nazywa ? PESEL ? Narodowość ?
  • zgodnie z art. 1, punkt 2 ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. syn nie podlega spisowi powszechnemu. Powodem jest jego pobyt za granicą w dniu 31 marca 2021 roku.

dalszą część dialogu wam oszczędziłem bo składa się ona z zapętleń. Na każde pytanie odpowiedź brzmi “nie podlega obowiązkowi spisowemu na mocy art 1 punkt 2 ustawy o spisie powszechnym”.

3 Likes

ale ja mam wymeldowanie z PL (na pobyt staly) bo to sie oplaca. Jak wzywaja do PL w sprawie sadowej to… oplaca sie. Chcieli mnie na swiadka wobec Grodzkiego (w roku 2009 bylem w szpitalu Zdunowo 2 tygodnie i chciano mnie przesluchac czy omn lapowki bral) ale okazalo sie ze beda musieli mi pokryc koszty i sie odechcialo.

Edycja. Gdybym tej biurwiennej czynnosci trwajacej 5 minut nie dopilnowal musialbym sie stawic)

Edycja numer 2: dodatkowo biurwa wpisala w formularzu adres zagraqniczny: aktualnie nie posiada.

System ma exploita. Nie mam adresu i system biurwienny nie przewiduje sankcji -mowisz- pierwszy tydzien czy dwa bede mieszkal w hotelu. A potem wynajme. Ustawdawca nie przewidzial ze ma miec adres i luzik. No a potem Cie nie ma.

6 Likes

No to nie istniejesz w PL tym bardziej. Autoewaporacja.

3 Likes