Samodonos

G mnie obchodzi co tam lewnicy uważają za swoją interpretację bo to ja robię środki do obezwładniania siły żywej i nie zawaham się.
A oni nie robią bo im rozumowanie szwankuje czyli ich widzenie jest wadliwe.

Dorosły jest - szukajcie sobie^^

A żebyś wiedział jak bardzo.
Na siedem cyferek bardzo.
A jeszcze jak się ma ten drugi papierek co Ci wysłałem to zawieszają^^

Adres do korespondencji podajesz w którejś z obsługujących Cię kancelarii. Najlepiej do każdej sprawy inną.

To Tylko Ty zostałeś z adresem?^^
Ja mam brak adresu nawet w paszporcie^^

1 Like

Aż dziw bierze, że posiadasz.

2 Likes

W Q4 2019 wpadłem do konsulatu żeby wymienić. Pyta mnie biurwa dlaczego wymieniam skoro jeszcze sześć lat ważny. Postawiłem mu głupie pytanie czy w 2020 będą tak łatwo wydawać w konsulacie i czy da się do niego dojechać^^
Przez twarz przemknęła mu agenturalna ciekawość i szybkie kojarzenie faktów (mam Cię ptaszku - normalna biurwa tak nie robi) po czym wyraził obawę “a coś poważnego się wydarzy?”. No żeby mnie urzędnik wrogiego państwa pytał czy za rok państwa nie pozna^^

7 Likes

A doprowadziłaby Cię na przesłuchanie policja kantonalna czy federalna?

2 Likes

Nie wiem. Najpierw dostajesz się domdeportacyjnego obok Kloten i one way ticket.

1 Like

Deportacja za odmowę stawienia się w obcym sądzie w roli świadka ?

Można w ogóle wystawić EMA celem ścigania świadka ?

1 Like

Ale jak pracowalem to byly takie akcje ze ENA szlo. Kantonspolizei Zürich nie wnikalo - sztuka jest sztuka a im mnej usländerstwa na szwajcarskiej ulicy tym lepiej, niczym normy do wyrobienia. A kauzdy usländer (schiis uslände r) podejrzany a jak sie go wysle to istnieje niezerowe prawdopodobienstwo, ze nie wroci.

Jak w kawale.

Towarzyszu Yakow,ilu wrogow ludu rozstrzelaliscie w waszym Okrugu?
Towarzyszu Beria, moj Okrug to wiejskie wymierajace srodowisko, czasami raz na 3 lata piesiec kure z kurnika porwie, nie mamy wrogow ludu.
Towarzyszu Yakow, nie dosc ze popieracie wrogow ludu, to sami jestescie wrogiem ludu.

Odpowiadajac na pytanie: alimenciarze dostawali ENA ale tylko Ci, co olewali biurwystan kraju pochodzenia. Jak mawia towarzyszka Spurek przemoc ma plec.

przemoc ekonomiczna im walono i ENA. A Ci, co mowili, ale ja zaplacilbym ale nie mam, chcialbym placic ale skad… to nie bylo nigdy jaj.

2 Likes

podejrzany o …
to jedna para kaloszy,
świadek w sprawie podejrzanego o …
to jednak gatunkowo co innego.

A jak nie masz polskiego meldunku to w jaki sposób polska biurwa wie że mieszkasz za granicą i gdzie konkretnie mieszkasz ? Korzystałeś z usług polskiego konsulatu i zostawiłeś namiary ?

1 Like

rejestrowalem dziecko w polskim konsulacie. Bo gdyby sie cos z malzenstwem sypnelo to niech bedzie drugie obywatelstwo i problem.
PL bardzo chetnie wystawia ENA bo nikt za nie nie ponosi personalnie odpowiedzialnosci.

1 Like

Wprost nie. Trzeba się nakombinować, bardzo chcieć, a sędzia musi być wyjątkowo niezawisły.

Sprawę o alimenty możesz mieć wyłącznie jeśli jesteś rezydentem. Bo źródła należności jest KPC i dopiero z tego wynika KPK. A KPC dotyczy wyłącznie osób zamieszkałych w kraju. Zamieszkałych czyli nie bezdomnych na przykład.
Chodzi o to, żeby unikać kwiatków w stylu “pozwanie mieszkańca Nigerii o alimenty w Nowej Hucie”, na co niewiedzący nic o sprawie murzyn się nie stawi i koszty pomocy prawnej jak znalazł.
Obecnie na ENA to trzeba sobie zdrowo zapracować, bo nie chcą ich wykonywać jak z powodu kosztów (powód musi być o zdrowie czy życie z zagrożeniem od 2, a nie jakieś lokalne pierdoły polityczne w stylu “nie zapłacił podatków i nie spłacił kredytu” ponieważ w wielu krajach nie są to sprawy, za które zakuwa się w dyby, a jedynie tarmosi finansowo - symetrycznie do czynu).

Mam w tej kwestii siedmiocyfrowe doświadczenia. Zawieszone przez niezawisłość naszą umiłowaną na koszt własny^^

Ale niekoniecznie były one przyjmowane, bo właśnie odpowiedzialność finansowa spadała na kogo innego. Tyle że to już sobie jurysdykcje wiele lat temu wyjaśniły - łobuzów tak, widzimisiów nie.

Nie chcę mi się czytać całego wątku na temat spisywalnści samodzielnej lub ze spisywaczem, zatem odpowiem krótko - absolutnie niczego nie odmawiam, ani nie uchylam się, jednocześnie nic nie robiąc oraz ostrzegając potencjalnych rachmistrzów, rachmistrzu nie i/lub rachmistrzozaury, że w moim domu szaleje zaraza, a nawet kilka zaraz, więc zapraszam na własną odpowiedzialność, ale bez masek, bo moja córka się boi i w moim domu nie wolno ich w związku z tym nosić.

4 Likes

I jak tu się samemu nie podpierdolić, jeśli czekają na Ciebie cenne nagrody.

Jak żabki będą skakać ci wszyscy służbiści, dobijać się do drzwi.

4 Likes

Jak się samemu podpierdalac to tylko czarnobylskiej policji, wtedy jest impreza. A u nas? Żadna to zabawa.

3 Likes

Na tą chwilę trzeba się internetowo spisać do końca września.

Ustawa jest tak napisana, że wystarczy przed 31 Sierpnia (powiedzmy o 23.55) zadzwonić do GUSu mówiąc “Dzień dobry, nie mogę dopełnić obowiązków spisu INTERNETOWEGO. Do widzenia”. Nie musisz nawet się identyfikować, podawać PESELu itd - wszystko zgodnie z ustawą. Czy cię jakoś rozpoznają, nie wiadomo, ich problem.

Jakby co to nie pamiętasz co robiłeś, czy miałeś dom, samochód i wiele innych na dzień 31/03/2021. Masz pełne prawo nie pamiętać czegoś. Do końca września na pewno zdążysz zapomnieć. Przy okazji, to żadna ustawa nie zmusza cię do noszenia przy sobie dowodu osobistego o ile dobrze pamiętam.

Jeśli jakiś rachmistrz zapuka do twych drzwi, to mu odpowiadasz, że dzisiaj to tyle złoczyńców chodzi i ty go nie znasz, a tak w ogóle to właśnie internetowo się spisujesz więc on nie ma podstaw prawnych by cię nachodzić w domu. Do tego możesz się zasłaniać paragrafem, że ty chcesz dobrze wypełnić swoje zeznanie i nie popełnić błędów, bo drugiej szansy przecież nie ma - tak działa ta strona internetowa. Rachmistrz musi ci też PISEMNIE potwierdzić co się stanie z naszymi danymi, jak będą chronione (+pieczątka i adres GUSu na piśmie). Jakby co to my nie mamy TV ani radia i nie wiedzieliśmy, że w ogóle jakiś spis jest, wg ustawy.

Jeśli rachmistrz nie daje za wygrana to wg ustawy masz prawo go zweryfikować OSOBIŚCIE w urzędzie gminnym lub wojewódzkim. Do kiedy? Nie wiadomo, wg ustawy. W teorii do 30/09/2021. więc możesz sobie tam pójść na 15 minut przed zamknięciem dnia 30/09.

W każdym rachmistrzem robisz to samo, wg ustawy.

Czy będziesz musiał zapłacić karę jak się nie spiszesz? Nawet 5,000 PLN i ileś tam lat w więzieniu? Oczywiście że nie - jedyny warunek - nie możesz pokazać że odmówiłeś. Jeśli będziesz w pełni bierny lub się starałeś to nie ma mowy o karach. Raz nawet zadzwoniłeś do GUSu czy gdzieś tam by zweryfikować rachmistrza, więc nawet ślad jest. Karanym się będzie jest się odmówi - możesz być bierny lub się starać. Wykroczenie jest do 3 lat, bez wpisu do kodeksu karnego, potem się przedawnia.

Kolejna ustawa bubel mająca na celu okradzenie ludzi i w tym przypadku pewnie wysłanie ich do Brukseli, Tel-Awiwu czy gdzieś tam.

Polecam stronę, kursy i webinary mecenasa Wilka (strona chyba tarczawilka.pl)

2 Likes

Ten Wilk to już kolejny raz mi wyskakuje, a ja jestem specyficzny w tych całych internetach. Kolejny mecenas z Konfy?

2 Likes

W sumie to nawet nie wiem, bo się nie interesuję. Na jego stronę natrafiłem przypadkiem szukając info jak się bronić przed spisem.Wydaje też jakieś książki i występuję w nie mainstreamowej scenie na YT, ale mi tam wystarczyło info o spisie.

2 Likes

Żona jest bardziej rozpoznawalna ode mnie – żalił się Jacek Wilk, kandydat na prezydenta Kongresu Nowej Prawicy Beacie Lubeckiej prowadzącej „Pociąg do polityki” w Polsat News 2. Kto jest jego żoną? To Magda Wilk, pani adwokat znana z reality show „Sędzia Anna Maria Wesołowska”.

Jacek Wilk był gościem programu na antenie Polsat News 2. Dał się namówić prowadzącej na zwierzenia. Wilk zapytany o to, kto z ich małżeństwa jest bardziej znany, musiał przyznać, że na ulicy ludzie bardziej rozpoznają jego małżonkę.

Magda Wilk nie jest zawodową aktorką, ale na ekranach telewizorów gości już wiele lat. Jak to możliwe? Żona Jacka Wilka, jest adwokatem, dlatego występuję odgrywając rolę adwokatki w znanym reality show “Sędzia Anna Maria Wesołowska” i “Sąd Rodzinny”. Program emitowany w TVN od lat przyciąga tysiące Polaków przed telewizory i dlatego żona postanowiła wykorzystać sławę i pomóc mężowi. Wystąpiła nawet na konferencji, gdzie namawiała by w wyborach zagłosować na jej męża.

Dawno się tak nie zaśmiałem do monitora. : )

2 Likes

Jeżeli zgraja debili lewników przepuszcza przez tryby legislacyjne timestamp 31 marca, godz. 24:00, słownie - dwudziesta czwarta, zero, zero to… skąd ja mam wiedzieć na której z urojonych osi czasu to miało miejsce i w jakim wszechświecie równoległym? A może prostopadłym^^

6 Likes

A jak ktoś nie używa interneta?

Telefonu też nie mam.

Jakie państwo? Co tam znowu wymyślili sąsiedzi?

2 Likes

To właśnie po to idą miliony złotóweczek na armię rachmistrzów co to do ciebie wpadnie na herbatkę albo zadzwoni. Bez numeru telefonu pewnie będzie trudno. Prawnikiem nie jestem to też nie będę się wypowiadał.
Nagle się okaże, że połowa Polaków mieszka w jakimś Berdyczowie^^

3 Likes