Spotkanie w Kopanicy (a.k.a. "Berlin") w październiku

Chyba że firma jest inwestorem zagranicznym i przepuści tę hołotę przez isds.

Dlatego właśnie isds - żeby utrzymać poziom przy stole.

miesiąc się kończy, głosowanie zostanie wkrótce zamknięte.

1 Like

Zamykaj juz, wynik jest dobry.

1 Like

Dobre!

Czy wynik głosowania oznacza, że będzie nas 10+ ?

1 Like

Tak a nawet nie.

Organizacja przebiegnie na privach. Wkrotce, jak tylko uporam sie z rzezucha i razeniem @3r3 pradem.

1 Like

Przecież większość i tak głosuje na ostatnią minutę:)

1 Like

Żeby podtrzymać napięcie, tacy cfani

1 Like

Jak sie dzisiaj okazalo, co za duzo napiecia to niezdrowo ^^

1 Like

Ale chyba tez ileś tam kulombosekund było co ?

1 Like

A po kiego więcej?

Chciałem skrócić łuk plazmy, ale pomysł z załączeniem 150kV kiedy ściskałem elektrody był Twój^^
Któż by się spodziewał że tylko ja czytam we własnych myślach - trzeba poprawić telepatię ku chwale behapu^^
Jeszcze tej łapy normalnie nie czuję.

//Dla zainteresowanych wyjaśniam że udało nam się eksperymentalnie wyeliminować konieczność istnienia spłonek w amunicji. Sami państwo rozumieją.

Krótki zegar ustawił pod przyciskiem bo byliśmy podpięci do sieci. Dobrze że nie złapałem obiema łapami.

1 Like

OK. Będzie kameralnie…

1 Like

Eeee…, odpalane myślą? Zbrodniomyślą?!

1 Like

@all

cos sie zaczyna dziac. Zone mi znowu mobilizuja, znowu biurwa dostaje kociokwiku. Bundeswehra szykuje pomoc dla Hiszpanii znowu - za dwa tygodnie mam wylot znowu w rejon. Zobaczymy.

Biurwa ma wiekszy stres teraz niz wczesniej,

3 Likes

Wymienilismy modul hefajstosa na zeusa ^^

3 Likes

Leki nie docierają na kontynent, nawet drobiu zaczyna brakować.

1 Like

Czym jest podyktowany taki eksperyment? Jeśli trudnością w dostępie do spłonek to znam prostszy sposób.
Dało się to zminiaturyzować tak żeby weszło do szkieletu?
Domyślam się że moduł Zeusa będzie jeden dla wielu łusek, w przeciwieństwie do spłonek.

1 Like

Słucham uważnie.

Jest bardzo małe.

W zasadzie nie chodzi o uzbrojenie strzeleckie i w masie głowicy zapalnik nie jest wielkim problemem. Tak samo w masie pędnika dla środka przenoszenia zapalnik to wagowo detal.

1 Like

W ten sam sposób w jaki wszedłeś w posiadanie kilku paczek .45LC

1 Like

Istotnie.

1 Like

Bateria podłączonych do
Siebie kondensatorów w sposób równoległy … spięta cewka o drobnym uzwojeniu…wewnątrz cewki walec z azotanu amonu nasączony apteczna nafta

2 Likes