Tricki i lifehacks aparatura do znieczulenia

Nie zakopano, tylko zutylizowano w mogielniku.

Były przyjaciel bo zmarł na raka (z resztą przez to) całe życie zawodowe sprzątał po sowietach to gówno.

1 Like

mogilnik to musi spelniac okreslone wymogi. Chociazby przed uwalnianiem zawartosci do wod gruntowych.
Tam rzekomo wykopano Caterpillarem dol i wrzucono co bylo oraz zarzucono z gory ziemia, voila. Zdielano. Haraszo, Do swidanija.

Co do chorób nowotworowych to spekulowanie o przyczynach tychże jest fantastyka. Przecież jeden foton gamma wystarczy. Wystarczy ze trafi w jedno miejsce i wystarczy ze systemy naprawcze tego nie naprawia.To jest na zasadzie : Jeśli będzie możliwość wyrwania panny na dyskotece i jeśli będziemy mieli pecha to złapiemy opryszczkę narządów płciowych… Tyle ze oba warunki muszą zostać spełnione jednocześnie.

Co tu będę się rozpisywał o ryzyku probabilistycznym czy ryzyku stochastycznym.

Ostatnio publikowane sa badania i czasami mi przeleca przed oczami ze 15 kilo nadwagi to niczym dwie paczki fajek dziennie a samotnosc to tez dwie paczki fajek. Czyli piwniczny incell ma przechlapane,. statystycznie rzecz biorac.

1 Like

Rzucamy okiem na 91 letni okaz smukłej, niepalącej sylwetki:

Palenie, picie i otyłość szkodzi? Jak obecna zaraza - chorym & cierpiącym?

To zadziwiające, że na szpitalach nie są smarowane hasła “szarlatani” - dobry PR.

Usmiechles mnie z rana, dziękuję. Już się nasłuchałem o spełnianiu tych wymogów. W sprawozdaniu na pewno było, że spełnia…

Tak i nie. Akurat w jego przypadku rozjebał sobie chronicznie błony sluzowe górnych dróg oddechowych lotna organa i innymi autami tak że miał wieczny katar i jakieś tam inne objawy typu pieczenie itp przez długie lata a na koniec wyrósł mu na tym pan kanser. Możemy mówić, że to przypadek.

1 Like

Wniosek: każde następne 15 kilogramów należy zneutralizować nową a dodatkową samicą.

2 Likes

Słaba jakość zarzutki @3r3

Po pierwsze brakuje jeszcze szklanki z czymś mocniejszym, winston był alkoholikiem przecież

Po drugie on wprawdzie palił ale się nie zaciągał. Palił cygara a wiec ekspozycja na benzoalfapiren i dibenzoantracen w cavuum oris i ewentualnie rak pęcherza moczowego

Po trzecie on sam mówił ze wierzy tylko w te statystyki, które samemu sfałszuje.

A od kiedy dowód anegdotyczny jest dowodem? No Mam na oiomie dziadka, który miewa ciśnienie w tętnicy płucnej wyższe niż ciśnienie na obwodzie ale to jeszcze niczego nie dowodzi.

Mnie bardziej interesuje kiedy ten system padnie. Na razie od lat towarzysz kryzys z towarzyszem limitem ale jak dawniej business as usual .

Tluste kocury w biurwenamcie dalej są tluste i dalej wincyj biurwy. Inne medyczne kocury również leniwie się przechadzają i patrzą tylko na kogo prychnąc i komu do gardła skoczyć .

Jest tak pięknie i fajnie choć co prawda ujeżdża się martwego konia w ramach outsourceingu salowych i technicznych.

Oni cały czas myślą ze są niezastąpionymi Bogami a ich tez można zoutsourceingowac

1 Like

Sądy rodzinne to obłęd.
Wchodzisz i jesteś winny.
Jesteś winny posiadania penisa.

Kobiety się zorganizowały.
Jako mężczyzna ze wszystkim jesteś sam, nikt Ci nie pomoże.
Mądrzejsi, bogatsi, silniejsi są zajęci, moją swoje sprawy i twoje mają w d…
Głupsi, biedniejsi, słabsi jeszcze się cieszą, że masz kłopoty.
Podśmiechujki, sarkazm, hejt, kundle gryzące po piętach.

Bardzo dobrze brachu. Rób co możesz.

63% samobójstw wśród młodzieży to dzieci wychowane przez samotne matki.
90% bezdomnych wychowywanych było przez samotne matki.
71% uczniów którzy rozpoczęli ale nie ukończyli studiów było wychowywanych przez samotne matki.
Mógłbym tak godzinami…

Jak kiedyś zarobię swój milion i rzucę grabkami, to się tym zajmę.
Tak po prostu. Pro bono publico.
Mam osobistą jazdę, która nie pozwala mi na to patrzeć spokojnie.

Zacząłbym od nich.
Plemiona im się pomyliły.
Jeszcze sobie uklęknęli durnie.

Ludziki jeszcze nie ogarnęły zakręcania wody podczas mycia zębów i segregowania odpadów.
Jeszcze nie widzą problemu.

2 Likes

Nie nakręcałbym się bialorycerstwem. Sami wygina. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Sam widzę małżeńskie problemy etc.

Z sądami rodzinnymi zawsze był cyrk. W czasach komuny moja ciotka dostała telefon od niezależnej pani Sędzi i było na dzień dobry: ile lat ma
Dostać łajdak jeden. No bo przecież cię skrzywdził

Tam już wtedy były same mizoandryczne lesby i pasztety nienawidzące samców

3 Likes

Sądy to obłęd.

Jesteś sądzony przez istotę płci przeważnie odmiennej która po pierwsze nie wie na co skazuje bo sama ani jednego dnia za kratkami nie spędziła a po drugie nie zna się na życiu czyli na smutnej konieczności zdobycia i złupienia klienta celem zdobycia zasobów na przeżycie.

Oskarża zaś prokurator który nie jest opłacany za wyniki własnej pracy (uzyskanie wyroku skazującego: 50k zł nagrody, uniewinnienie oskarżonego: 50k zł kary). Ponadto prokurator nie płaci za czynności śledcze z własnej kieszeni co jest następnym obłędem.

O winie decyduje ten sam nos który decyduje o karze - patologia.

Uchylenie wyroku w apelacji nie powoduje żadnych finansowych konsekwencji dla składu orzekającego w procesie pierwszej instancji - jeszcze jeden obłęd.

Prokurator nie może być oskarżonym ani pozwanym przed sądem - to jest patologia do kwadratu.

Wykonanie wyroków nie jest automatyczne - to po co one są ?

Procesy nie odbywają się systemem ciągłym czyli na przykład proces zaczynamy w poniedziałek, wyrok zapadnie w środę w tym samym tygodniu. Po kiego odroczenia ? Albo w zdefiniowanym terminie prokurator jest przygotowany do procesu albo oskarżonego na pierwszym posiedzeniu z rana uniewinniają a prokurator płaci karę.

Ogłoszenie uzasadnienia wyroku jest czasowo przesunięte względem ogłoszenia wyroku - patologia.

Patologia podstawowa: sądownictwo utrzymywane jest przez państwo.

4 Likes

[quote=“MedicusHellveticus, post:68, topic:634”]
Tam już wtedy były same mizoandryczne lesby i pasztety nienawidzące samców

Znam jeden taki przypadek, starsza pani sąsiadka, sędzina z sądu rodzinnego. Po latach pracy popadła w nerwice, depresje, psychotropy i alkoholizm, jedyny syn odleciał w wóde i lekarstwa plus proby samobojcze, nie wyszło jej to na zdrowie a ponoć zaczynała w peerelu od sądzenia spraw politycznych, potem w nowych cxasach przekierowana do rodzinnego.

1 Like

co za roznica skoro wyroki sie kupuje?

1 Like

Sąd nie wystawia rachunków, wydatków poniesionych na zakup wyroku nie można wciągnąć w koszty.

1 Like

skoro wyroki sie kupuje to nie ma sensu brac udzialu w tej grze.

przeciez to piaskownica dla plebsu zeby wierzyla ze prawo jest stosowane?

2 Likes

Przepraszam - pisałem po pijanemu^^

Odkąd go przeprowadzono - przecież widać że lata.
Loty na Księżyc też są anegdotyczne bo już nie dajemy rady latać?

Tak im się wydaje wg punktacji ze starej gry. A stolik przecież jeszcze leci - jeszcze dobrze.

Na razie za brak obiektywnie mierzalnych rezultatów nie dostaje się w miskę - ot cała konsekwencja. Ale są też systemy rozrachunkowe gdzie za to samo dostaje się w czapę - wtedy sumy są ujemne.

Nie rekomenduje szlajania się po takich przybytkach.
Sprawy rodzinne załatwiamy w domu.

Mhm - dają d komu trzeba.

Łune same pomagają. Komu trzeba oczywiście. Mają w tym żywotni interes że osioł który ciągnie taki wóz to bardzo dobry osioł i niech ciągnie.

Wyrąb sobie drogę mieczem. Prosto do krainy wiecznych bitew.
Rodzimy się by umrzeć

I bardzo dobrze.

I bardzo dobrze, szkoda że się nie zabili. Miejmy nadzieję że się poprawią.

O to ja jestem z tej grupy. Cierpię z tego powodu katusze, że rzuciłem w diabły uczelnię.

Jeśli jeszcze nie zarobiłeś to nie wiesz jak to szalenie mało w stosunku do potrzeb.
Potrzeb koparek, okrętów podwodnych, arsenałów, maszyn, ludzi, układów.

Mamy tyle tekstów o pędzeniu bimbru - jest lekarstwo.

Rycerz chłopu buty z łyka wiąże?

Przecież tym zajmują się kobiety.

Czyli kastę trzeba całą.

Korzystam z tego^^

W zasadzie obowiązek sprawowania sądów spoczywa na władzy.
Ale jeśli sobie nie radzi to mamy KK.

Że za normalność też trzeba płacić.

Ale można od czasu do czasu popomstować na durniów że dają się wkręcać.

A rozróżniasz koszt wrzucony w koszty od kosztu idącego z Twojego zysku ?

1 Like

Przecież to bez sensu. Każdy koszt zmniejsza Twoje zyski. Twoje, Twoje, Twoje.
Tzw “wrzucanie w koszty” stanowi problem jedynie poddanych zobowiązanych do sprawozdawczości gdzie ujmują tym z cudzego zysku jakim jest haracz na gangstwo.
Tam gdzie takimi duperelami się nie przejmujemy nie czyni to różnicy zawsze sprowadzając to do pytania - za ile Jasiu to sprzedaż, a za ile Krzysio przyniesie Twoją głowę luzem?

1 Like

Odpisy na koszty procesów zmniejszają dywidendę pompując skarbonkę która pozostaje we firmie. Co efektywnie zwiększa porcje zarządu kosztem porcji akcjonariuszy.

Punkt widzenia zależy od miejsca wpięcia w system.

1 Like

To może być przyczyna dla której moje przedsiębiorstwa mają niezwykłą sprawność kapitałową.
Ile mi zostało to tyle nie wydałem. Biurwa i podatki są kosztem, które muszą utrzymywać się poniżej Krzysia z paragrafu “bo inaczej”.

1 Like

a propos kary.
przybijano mi zabojstwo z niskich pobudek, nachodzili mnie dziennikarze, pisano o mnie paszkwile, akta sadowe sprawy wyszly do prasy.

Nic sie nie stalo. To panstwo prawa. Biurwa prawnicza odpusicila przed sadem i wycofala zarzuty, bo w Sadzie by przegrala. Najprawdopodobniej. No wiecie, logika mowi ze by przegrala, chyba ze byloby zamowienie na sprawe to by nie przegrala. Ale 3 razy chcieli mnie wczesniej na 3 miesiace posadzic w Pöschwies i Sady sie nie zgadzaly. Na zasadzie -mataczy, wplywa na swiadkow,jakies nowe dowody? Nic nie macie, oj bardzo nam przykro, zrobimy jak bedziemy mieli.

A wszystko to ze pacjenta nie wyslalem do lazaretu bo pacjent powedzial ze nie chce. Zaczelo sie niewinnie od fährlässige Totung czyli nieumyslnego spowodowania smierci. Skoczylo na grubych zarzutach, w piatek o 17:00 przyszlo po mnie KAPO i nawet na dolku probowali smeiszkowac, ale jak ja zasmieszkowalem do dostalem lekarstwo - wprawdzie umiarkowanie ale dostalem. Lekarstwo nazywa sie po poslku wpierdol w postaci soli palkowej policyjanu wpierdolu.

Chcieli zebym podpisal protokol przesluchania ale usländer zasmieszkowal i powiedzial ze nie umie pisac.

Takie zycie.

2 Likes

I nie odreagowałeś po wyjściu na jakimś dziecku albo kobiecie przypadkowego psa?
No widzisz… dlatego zbójców nie biją - po co prowokować odbezpieczony granat z nie wiadomo jak i na kogo opóźnionym zapłonem?

1 Like