Tricki i lifehacks aparatura do znieczulenia

ale za co? za lekcje zycia kogos krzywdzic? Chcialem zrobic pacjentowi dobrze. Jak sie ma miekkie serce, trza twardej dudy, inaczej trzeba oklady z cytryny na dude po ekspozycji na policyjan wpierdolu.

2 Likes

Wróżda podstawą prawidłowych stosunków społecznych.

1 Like

miałem narzeczona lekarkę. Polke. To sie rozwalilo. Myslalem ze zejde. Ale o dziwo -przezylem.
Dzis mam rodzine zona szwajcarka, troche takie interkulti… jest inaczej i dzieki losowi -bo bylbym rozwodnikiem, bysmy sie pozabijali.

Stracilismy 4 ciaze juz, dalej jestesmy razem. Nie jest wesolo, gdyz w jej kraju bywa - a te schiss usländerska curwe to kto zaprosil na ropzmowe o prace?

Problemem nie sa kobiety. Problemem nie sa mezczyzni. To zbytnie uproszczenia.

Problemem sa nasze idealistyczne wyobrazenia o drugiej osobie. Ze ona jest nami, mysli jak my, robi jak my. Nie jest.

Im pozniej sie to rozpozna tym groza wieksze powiklania. Brak wgladu.

3 Likes

Piłeś?
Zwiększ podejrzliwość - są na to środki. Wszyscy są wrogami.

2 Likes

20char 20char 20char

1 Like

Na wzmocnienie podejrzliwości raczej substancje nootropowe w rodzaju fenyloetyloamin.

1 Like

a jak sie wyczerpia pecherzyki synaptyczne juz i re-uptake brak,
to bedzie lekka dystymia raczej.

1 Like

Podejrzliwość jest wysoce kosztowna. Gdyby nie była nigdy nie udałaby się hodowla bo kura czy krowa zaczęłaby tanio kombinować co ją czeka i zamiast żuć trawę knułaby insurekcję. Hodowla jest możliwa właśnie dlatego, że podejrzliwość kosztuje i można drugiemu zamuczeć, że cała ta koncepcja z paszą gwarantowaną kończy się w rzeźni z bolcem w potylicy to teoria spiskowa.
Konsekwencją takiego szastania środków bez rezultatów jest właśnie wskazany przez Ciebie stan wyczerpania wszystkich zapasów zwany w gospodarce tymi cennymi surowcami depresją. A przecież podejrzliwość niczego nie przynosi, jedynie oszczędza więc koszty trzeba ponieść tak czy tak.
Wiesz ile musi nakraść mała firma, aby przygotować się na możliwie dużo ewentualności? No i z samego faktu wynika że komuś - rynkowi musi ukraść tak żeby ów się nie obciął.

1 Like

Nawet plebs nie wierzy. Sądy to dla kapitana czysta strata, koszt nie służący niczemu. W zasadzie kontestatorzy powinni popierać sądownictwo.

1 Like

Są na moim celowniku.
To przez nich dziewczynkom się wydaje, że one to już nic nie muszą.

Pełna zgoda. Sądy to obłęd.

Są ich tysiące.

Pobieranie dwa razy opłat za ten sam towar to kradzież.
Nie należy mieć złudzeń z kim mamy do czynienia.

Chciałbym, żeby zawsze tak mogło to wyglądać.

Wiem. Hipergamia jest w kobietach od zawsze.

Rak prostaty zabija tak samo jak rak piersi.
Na badania nad rakiem piersi wydajemy 8 razy więcej pieniędzy.
Tutaj mężczyźni dają d…

Dzieci to nasza inwestycja. Droga inwestycja.
Nie pozwalajmy by ktoś marnował nasze zasoby.

Spokojnie. To ma być moja emerytura a nie zbawianie świata.
Rzucę obcym dzieciakom kilka kół ratunkowych, jak nawigować po sexual market place.
Sami zdecydują, czy z nich skorzystać.

Dobre^^ Zostanę przy swoim.
Euforia biegacza, działa jak MDMA. Dobrze mi robi na głowę.

Kto tak twierdzi?
Ludziki, które zużywają wiadro wody zamiast kubka żeby umyć zęby?
Ludziki, które jeszcze nie ogarnęły zarządzania odpadami w fabryce?

Kopalnie mają być ryte, fabryki mają pracować 24/7 a komputery mają być włączone 24h na dobę, ale to nie znaczy, że mamy robić chlew z planety.

Syf w warsztacie nie przedłuża penisa i nie powoduje, ze zarabiamy więcej.

To potężny stresor, wiem.
Jeden z silniejszych jakie potrafimy przeżyć.
Najlepiej go przejść jeszcze przed 25 rokiem życia, gdy jesteśmy jeszcze z gumy.

Po czasie tylko się cieszyć.
Przeżyłeś. Nie ma z tego dzieci, którym rozwód by namieszał w głowach, nikt nie zawija Ci połowy pensji przez 20 lat albo i dłużej.

Ty Polak, ona Szwajcarka, mieszkacie w Szwajcarii.
Nie będzie Ci łatwo brachu, jeśli chcesz to utrzymać.
Do końca życia będziesz jej musiał udowadniać, że jesteś najlepszym tym, co ona może mieć.
Pieniądze, wygląd, status społeczny.
Jako Polak w Szwajcarii masz dodatkowo bardzo pod górkę.

Dopóki nie wymyślicie leku na ludzką naturę, czeka Cię ciężka praca.
No ale nikt pączków nie obiecywał.^^

2 Likes

Należy zacząć od szabli i samopału.

Odmawiasz dzieciom samosterowności?

A co mi to przeszkadza? Przecież mi nie braknie.

A kto ma niby dokładać mocy i za ile do tego zarządzania?

Jeśli ceną jest moja wygoda i mój zysk to bez wahania urządzę innym chlew.

Ale wydajemy mniej oszczędzając na sprzątaniu. na przykład ropę wydobywamy z ziemi więc spokojnie możemy ją w ziemię wlewać (w postaci zużytego oleju). Zwracamy naturze dobra, aby wydobyć je ponownie gdy już je poukłada jak trzeba.

2 Likes

Pan to się chyba redpillowych filozofii naczytał. MGTOW, RedPill i inne tego bzdury to rak na ludzkości zatruwający umysły mężczyzn podobnie jak feminizm zatruwa umysły kobiet. Należy trzymać się od tego typu toksycznych treści z daleka. To horda nieudaczników nienawidzących kobiet (bo im z nimi nie wychodzi), a kobiety należy kochać i szanować - jak psy :slight_smile:

1 Like

Samce które nie przelały cudzej krwi naprawdę żyją w takim upodleniu. Im się wszystkie męskie rozwiązania jawią jako niemożliwe, więc baby ich naprawdę biorą pod but. Biorą bo się dają.

2 Likes

Czyli chłopcy, co nie przeszli inicjacji. Nie stali się mężczyznami więc męskie rozwiązania widzą jako niemożliwe.

2 Likes

Jasne, że tak.
Tak długo jak nie mieszkają u siebie, tak długo jak nie płacą swoich rachunków, tak długo jak nie kupują własnego jedzenia.

Pieniądze zaoszczędzone, to pieniądze zarobione?

Nie opłaca się?
Raz zorganizowane, zarabia przez lata.

Po co sprzątać, gdy można odkładać na miejsce?
Później szwędamy się szukając kluczy?

Red pill?
Jasne, z każdej możliwej dziedziny, od każdego kto ma efekty.
Sto lat temu przestałem wierzyć, że ciężarowcy na olimpiadzie wyrzucają 200kg ponad głowę, bo mają talent, ciężko trenują, piją dużo mleka i co wieczór mówią pacierz.

Tak właśnie trzeba robić, ale trzeba wyznaczyć im granice i złoto, bitcoiny trzymać przy d…

2 Likes

Tak długo jak dzieciak Cię nie spacyfikuje. Bo wiesz… one rosną, zaczynają mieć zdanie i dysponują siłą oraz narzędziami. A są na takich dawkach hormonów, żeby zwalczać npla bez zadawania pytań.

Środki rażenia z pewnością.

To dokładaj. Przyjdę na gotowe i zagrożę zdezorganizowaniem z paragrafu płać i płacz.

Jak chcesz odkładać na miejsce pył ze szlifierni, cięcia plazmą czy laserem? Wióry z frezarek i tokarek?
To nie ma miejsca - to frunie za płot. I tam opada niczym dym z komina.

Klucze nie są odpadem.

1 Like

nie rozumiem o czym jest dyskusja ideologiczna.
XX nie potrzebuja juz XY. Tak mowi rozwoj cywilizacyjny. wiekszosc nie potrzebuje, ale zawsze milo jest miec zasoby XY. Tak juz to dziala.

Na przyklad taka medycyna. Wiekszosc lekarek to z wygladu pasztety, a maja sie za osmy cud swiata. No i taka zaciagnac do lozka to coz- to niby mozna,ale po co. Ciagnac to do lozka to niczym klode, a czesto seksapeallu ma kloda drewna wiecej.

Twwierdze ze wielu z nas ma to, co sobie wybrali. Widzialy galy co braly, trzeba bylo nie brac i nie stosunkowac w dowolnej pozycji.

1 Like

Zawsze gdzieś tak na jego końcu. ^^

1 Like

@3r3

a tam cytat: Vergütung: Schwedische Beamte sind besonders schlecht gestellt Staatliche Vergütungsausgaben nach öffentlicher Beschäftigung, in $ bei Kaufkraftparität.

Szwedzka biurwa gloduje. Turbodymoman zawstydzilby 3r3, placilby biurwie podatkow 3x wiecej, by nie glodowala.

1 Like

Jest w idealnej kondycji - fit & multiculti.
Dawno nie spotkałem budżetowca nativsa. Ci przyjezdni nie mają pojęcia o czym nie mają pojęcia oraz poziom intelektualny proporcjonalny do pensji; i mi się to bardzo podoba.
Nawet im nie trzeba machać przed oczyma - oni od razu wiedzą że żadnego jedi nie szukają.

2 Likes