Uroszczenia dyzurowo-podyzurowe

samochód elektryczny to downgrade na inżynierach mechanikach i mechatronikach oraz upgrade na kodoklepcach.

Uzgodniliśmy już że mechaników i mechatroników nie ma i nie będzie.
A kodoklepców Hindusi robią miliony sztuk.

5 Likes

Bo popieramy elektryczne widlaki na hali^^

2 Likes

Rozda sie kazdemu posiadaczowi ambicji na auto elektryczne talon na rower z pedałami i problem rozwiazany. Poza tym auta elektryczne jezdza, niektore nawet całkiem żwawo. A ze w skali planety sie nie da? Coz, nikt nie obiecywal, ze “auto prawem nie towarem”, nawet Lewica Razem, ale widze ze w Konfederacji roznym Warzechom sie wydaje ze samochod i miejsce parkingowe to prawo czlowieka:)

Samochod dzis sluzy statystycznie do dowozenia czleka do szklanego biura, albo by żona dowozila dzieci do szkoly, gdzie jedni i drudzy zbijają bąki. Z punktu widzenia twardego postepu technicznego nie zadna z tych fanaberii nie jest nam do niczego potrzebna. Biurokracja moze pracowac zdalnie do najblizszej redukcji etatu; osiedla robotnicze budowalo sie przy fabrykach; dzieci moga sie uczyc same albo chodzic do szkoly na piechote; a dlugonogie kolezanki mozna bajerowac na oficerki wasy i monokl jak ktos ma takie potrzeby:)

Pamiętam w Polsce czasy gdy było 1 auto na 100 miekszańców (1989) a jeszcze nie czuje się taki stary:)

6 Likes

I dokładnie to powinno być używane jako argumentacja do wprowadzania wszelkich postępowych urojeń zamiast bełkotu o śladach węglowych i innych ekologiach^^ Przynajmniej nikt nie miałby złudzeń.

4 Likes

Najwidoczniej przemieszczanie człowieków jest zbędne.

Zwracam uwagę, że dzieci wożone są do szkoły pod przymusem.
Na razie ten przymus człowieki realizują za swoje, ale mogą przestać z braku środków.

Dowożenie dzieci do szkoły skreślamy jako pierwsze co rozwiązuje wszystkie problemy ministerstwa nieświaty.

Się człowiek urodził jednoprocentowcem to trudno odwyknąć^^

3 Likes

Jak do tego dojechało? Mam podejrzenia^^

1 Like

Skąd. Po pierwsze w Polsce można je posłać do najbliższej szkoły. 2.5km na piechotę w jedną stronę to zdrowo. A po drugie w Polsce mozna dziecko uczyc w domu:)

Nauka zdalna, pandemio wróc!

3 Likes

To powinno być obowiązkowe^^
Zamknąć szkoły!

Rozumiem, że dokonując czynności “posyłania” siedmiolatka do szkoły, zamykając za nim drzwi mam odhaczony obowiązek?^^
“Wynocha gówniarzu do szkoły, se idź, se znajdź, pan minister kazał!”

Chwilę później drzwi otworzę, zapytam czy już wrócił, jeśli odpowie twierdząco to ja mu wierzę bez zastrzeżeń^^
Ja swoje zrobiłem^^

Super pomysł. Dzieci będą pożytecznie spędzać czas w fabryce, a od czasu do czasu skoczą na calla i po sprawie.

3 Likes

No wiec.
Mam wracac do pracy. Kabaret biurwienny prawnikiem rozgoniony.

4 Likes

Myślę, że o takich kabaretach to mi nawet koledzy z krajów 3-go i 4-go świata opowiedzieć by nie mogli… zaczynam myśleć, że Szwajcaria to stan umysłu. A nie rzucało się to w oczy jak tam turystycznie bywałem ^^

1 Like

plus zadośćuczynienie.

ale srebrną kulą w sercu nie unieruchomiony na stałe.

tak jak wszędzie.

wersja demo.

3 Likes

Środa^^

A czemu nie zapytałeś za ile, bo już znalazłeś sobie inną?
Jak myślisz, w jaki sposób doprowadziliśmy do sytuacji, że nam biurwa w technice nie grasuje, a na samą myśl ma stany lękowe?
Pomyśl tak - fiknęła raz. Więc bez słowa wstrzymano dostawo, a zapytani przez biurwę krawaciarze dlaczego nie ma prądu/wody/budynku/autobusów/pociągów/niepotrzebne skreślić, czyli czemu coś nie działa wyjaśnili, że w wyniku ingerencji nastąpiło zerwanie łańcucha. No to biurwa oczywiście, że należy przywrócić… a znaczy na nowo zbudować łańcuch?
No przecież tę elektrownię macie do połowy postawioną, do ktoś inny dokończy?
Niestety nie, przedsiębiorstwo odpowiedzialne z powodu zerwania łańcucha zostało rozwiązane (gdyż to była spółka celowa) i nie można odzyskać dokumentacji ze zlikwidowanego archiwum. Zapewne można wynająć tych samych inżynierów i oni coś by tam pewnie wiedzieli, ale to trzeba od nowa zatwierdzać, cały proces, etc. No tę elektrownie to można rozebrać albo zostawić w krzakach, a nową trzeba zbudować od nowa.
I po pierwszej razie jak przychodzi rachunek biurwa ma już później stany lękowe, bo nie ma alternatywnych źródeł dostaw^^
Jest wyłącznie techniczne^^

Przez tydzień jesteś turystą, w drugim zaczynasz być rasistą.

@gruby ma takie wspomnienia z se. Pozornie wszystko wygląda normalnie przez pierwsze dni. Później włączasz apkę w necie i doznajesz konsternacji^^

3 Likes

po wymianie zdan na temat Brauna stwierdzilem, ze moje opinie zbudowałem sobie na bazie jakichś wystąpień sprzed wielu lat. Akurat jakiś kipisz w sejmie zrobił i troche poczytałem, natknąłem się na informacje ze uczestniczył w spędzie AfD, gdzie podobnież nawoływał a powrócic z Rosją do ‘biznes as jużual’. Jak się te naskoki na Ukrów dołoży… Już nie mam przekonania o tej ‘czystości’.

3 Likes

No dobrze, a jeśli doszedłem do podobnych wniosków w ogóle się nie sugerując szurami (gdyż zwyczajnie nie korzystam z mediów gdzie występują) to znaczy że Putuś mi karnet na basen kupuje?
Z USA Polin utrzymuje jakieś tam relacje mimo, że Jankesi napadają kogo popadnie na planecie. Była wycieczka po broń chemiczną Saddama - no jakoś się nie znalazła. To Putusiowi wolno się wybrać po nazistów i po wytępieniu nie znaleźć?
Wszak jeśli osobnikowi przebijemy serce kołkiem i przestanie wierzgać to musi wampir.

Czepianie się, że zasilanie to broń jest przytykiem w stronę kapitału, że ma rację.

2 Likes

a doszedłeś?
nie sądzę aby coś takiego jak normalne relacje PL z Rosja były możliwe. Jest albo-albo.

2 Likes

Handel jest możliwy. Stosunki kończą się oskarżeniami o gwałt obu stron (nie bez powodu mają święto narodowe kiedy się odstosunkowali).
Nie ma powodu, żeby obrażać się na sklep. Ale nie trzeba zaraz ze sklepikarzem mieszkać w tej samej dzielnicy.

Dąsy pod hasłem sankcje & embarga to dziecinada. Infantylizm handlowy.

5 Likes

BartArt właśnie wklejał info o kolejnym kontrakcie na rope, ciezko powiedzieć na ile te sankcje to na serio, a na ile show na życzenie sponsorów (a nawet organizatorów) kampanii wyborczej.
A i ruscy ropke sprzedają doskonale wiedząc ze idzie do czołgów na Ukraine. Niezły cyrk.

2 Likes

A z węglem jak? Próba przejęcie i kontroli rynku?

2 Likes

moze się znowu pagony z pociągami uaktywnią, jak za dawnych dobrych? Bez cła, a przebitka słuszna.
przy cenie podchodzącej pod 0.5 uncji to tych uncji się na pociągu trochę zmieści.

Niedawno WSI TV pokazywało że wungiel z australii się nie pali, pomimo podgrzewania go przez 5 sekund palnikiem, po czym był mały wysyp podobnych filmików

https://www.youtube.com/watch?v=bM7d75VjTeo
(ciekawym, jakie sa tradycyjne rynki zbytu owego rolnika :wink: )

o, ten z Kolumbii też się nie pali!

https://www.youtube.com/watch?v=lg54Q63hKG8

Ewentualnie, celem blokady węgla jest odklejenie starej mafii i zakręcenie im kurka z kasą? Towarzysze zza oceany musza miec niezły zgryz w tej bolandii, gdzie się nie obrócą tam jakieś złogi po wsi i podobnych, jak tu pracować? Zgaduj zgadula.

3 Likes

Ciekawe gdzie teraz jest PL na wskaźnikach, przypominając komentarz sprzed kilku lat

“Aby utrzymać się przy władzy należy dać coś natychmiast, zaraz, a nie “zaciskajcie pasa” po raz kolejny.”

3 Likes