Uroszczenia dyzurowo-podyzurowe

https://www.youtube.com/watch?v=pH5zSzIEIS4

^^
A najsensowniejszy komentarz do tego z redita to:

First, Bangladesh not India. Second, regardless of where it is, never funny anywhere to troll an uneducated kid who has to go work unprotected at a hazardous construction site instead of attending school. From the voice of the photograpger it seems like a bunch of entitled kids.

1 Like

A dzisiaj się zwolniłem z roboty na dzień 31.05.23

No bo niby za duzo zarabiam. No i powinienem mniej. Bo mi powinno starczyć

4 Likes

… a w rzeczywistości poszło o nieogrzany z rana autobus.

4 Likes

Przyszedł szef i wmurwiony mowi…ze co ja.sobie wyobrażam? Że tyle zarabiam i wobec powyższego nie powinienem kazać robić pielęgniarkom czegokolwiek bo.one wtedy są wmurwione…

Wiec go.zapytalem od czego one tu są?

No.i żeśmy do konsensusu doszli, targował się.ze pol roku a.ja…nie, 3 miesiace a więc koniec kwietnia. No.ale stanęło na końcu maja.

3 Likes

Wiec 9 Miesiecy zakazu poruszania sie po drogach CH dajemy temu, co mial juz jakies prezwinienie w Hauptoberbiurwenamcie.

No wiec dostalem 8 miesiecy i 29 dni aby bylo zgodne z papiurkami biurwiennymi. No i 8300 CHF oplat

3 Likes

Zostałeś oficjalnie podniesiony do rangi recydywisty. Możesz sobie wydziargać na barkach gwiazdki.
Nie ma w sekwencji zdarzeń koincydencji typu dopóki grzecznie zasuwałeś w praktyce w korpo to sprawa “się mieliła” a jak się zwolniłeś to biurwa przyłożyła Ci odebraniem prawa jazdy ?

Ciekawym jaka była kolejność zdarzeń.

1 Like

nie mam na nic dowodow. Kazdego dnia jednak doswiadczam czegos nowego. A prawnicza ekwilibrystyka gimnastyczna Strassenverkehrsamtu mnie zadziwia.
W przepisach masz w zasadzie slowa klucze - przynajmniej jeden miesiac, gdy…pryznajmniej 4 miesiace gdy…
pryznajmniej 9 miesiecy gdy… aby gralo i buczalo interpretacja jest taka ze… zarejestrowane na mnie Subaru w obszarze zabudowanym we Francji dokonalo mittelschweren Widerhandlung. To, ze nie ja prowadzilem mozemy sobie z biurwa wyjasnic, odplatnie w Sadzie.

Jako ze w szwajcarskim sadzie bywalem to wiem jak to dziala - jedno jest pewne - godny rachunek za wysiedziane tam biurwogodziny ekspertyzy i orzeczenia… A najlepsze przezyl moj znajomy - co mu Pani w Todze zwrocila sprawe do ponownego rozpoznania przez wszystkie instancje - no ale uznala ze to co chca jest wazne i wiazace - wiec zaplac kolezankom biurwom za fatyge i zabawmy sie jeszcze raz. A tu mam udowadniac ze nie jestem wielbladem. Bo sobie biurwa odczytala mandat za predkosc zony wedle swoich wytycznych i ex cathedra a priori sklasyfikowala, ze to jest juz pierwsza zbrodnia.

Zobacze co Anwältin zrobi… Jest ciekawie.

1 Like

nie wyszłoby Wam taniej gdybyście zarejestrowali sobie auta we Lwowie ?

4 Likes

Lub zacznij leczyc biurokratow.

Przykladowo Glowny Inspektorat Farmaceutyczny GIF ma podpisana umowe z prywatnym Medicover na leczenie wszystkich zatrudnionych tam pracownikow.

Nie mialbys zgryzot przy wystawianiu rachunkow.

2 Likes

ale Ty wiesz ze za ten kontrakt to prowizja pod stolem jest dla zleceniodawcy. To nie dla malych zuczkow jest,

Anyway - The Future is now - AI Bot ChatGPT Passes US Medical Licensing Exams

1 Like

jakość diagnozy zależy od jakości zebranych danych. Zautomatyzowana diagnoza zależy od miejsca podłączenia czujników. Czujniki można podłączyć tak albo siak.

O, na przykład tak:
https://youtu.be/hmUVo0xVAqE

… po czym chatGPT zdiagnozuje pacjentowi hemoroidy w uchu albo anginę w odbycie.

4 Likes

The Race to the Bottom

We see it in healthcare where costs have been so ruthlessly stripped out to boost profits that it takes months to get an appointment and overworked caregivers no longer have the “luxury” of providing the care they were trained to provide. Routine procedures and hospital stays now carry pricetags equal to four years college tuition or a modest house.

2 Likes

software do praxis jest pisane dla idiotow. Nie przez idiotow ale dla idiotow, czyli medykow.
Mam w systemie wyciete uprawnienia do ogladania calosci statystyk swojej pracy. Kazdy telefon czy usluge wbita w systemie musze przepisywac recznie by wiedziec ile przychodu.

Moj szef ma uprawnienia. Uprawnienia wygladaja mniejwiecej MandantID= 12345&DoctorID=

Dla MandantID mozna podejrzec wszystkie statystyki, jako ze moj mandant ID jest powiedzmy 56789 to - access forbidden.

Wzialem i skopiowalem sobie MandantID szefa i robie link copy paste i moge sobie ogladac statystyki jakie chce, nie ma powiazania z faktycznym zalogowanym na danym terminalu uzyszkodniku.

No miauo byc tanio konowauy to jest tanio. No i prawie dobrze.

9 Likes

pokaż Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia w której to specyfikacji klient sobie takie cuda zażyczył i za nie zapłacił.

Jak rzemieślnik się wk… na klienta to zrobi mu dokładnie tak jak klient sobie życzy.

2 Likes

Nikt nie pomyslal ze ktos z konowauf pomysli.
Na papierze wyglada super ze uprawnienia sa na MandantID.

Konowalstwo nie wie najczęściej czym rozni sie hdd od ssd…

Tyle ze Skript powinien sprawdzac czy MandantID jest chociazby aktualnie zalogowany na danym Terminalu

3 Likes

Ich postawa wobec kaszelkowego cyrku dała solidne podstawy do takiego założenia^^

4 Likes

Pajet to robił. Oni potrafią wrzucić otwarty listing haseł.

Sprawdza czy jest na liście^^

@MedicusHellveticus gremialnie oblaliście test na rozumowanie. No to takie dostajecie produkty.

2 Likes

1 lutego zaczynam ciekawa robote na 60 procent. 1 maja juz na 80 procent.

A w koncu ide na prywate aby samemu odpowiadac za to co robię.

Tylko samodzielność pozwala na jako-taki wpływ na to ci i jak się robi a przede wszystkim uczy pewnej odpowiedzialności.

Robiłem już jako manager praktyki i nie splajtowalismy.

4 Likes

Tymczasem z wczoraj. Młody 17 latek nie uważał z maszyna pneumatyczna do wbijania gwoździ.

Koledzy śmieli się że przyszedl do roboty niedo…ebany. ten chcial im pokazać że jest megakozak.

Skończyło się tak…@3r3 papiak to jest?


Wysłałem go do chirurga plastycznego/ chirurga ręki wykonując blokadę nerwowa aby nie bolało.

No i ten do mnie zadzwonił i okazało się że się dobrze rozumiemy i że wiesz kolego widziałem Twoje diagnozy urazów takie z praktyki lekarza odzinnego i coś umiesz i piszesz nie tak jak rodzinni. A potem pogadałem przy okazji z koleżanką.i okazało się że ona Ciebie zna i pracowała z Tobą i… Nie chciałbys czasami mi pomóc i wieczorem przyjechać i znieczulic … no wiesz tak za 500 chf za godzinę ryczałtem a leki i wszystko ja mam…pomyśl…

Tak więc czasami gdzieś przypadkiem otwierają się jakieś drzwi o których istnieniu nie miało się pojęcia

Chirurga plastycznego i ręki wywalono na zbita pupę z kantonalnego wielkiego lazaretu bo umial operowac a nie byl polityczny. Sam mi mowi ze teraz pracuje 1/3 tego co wczesniej a zarabia 4 razy tyle co wczesniej.

11 Likes

jak mnie mój dziadek nauczył wysyłając po drabinie z powrotem z dachu^^ papiak to zestaw gwuzdz^^ + 1 zł PRL^^ :sweat_smile:

5 Likes