W co gra Rosja czyli nawalanka na Ukrainie

geniuszem być nie musisz^^

1 Like

prewencyjny atak to przecież obrona^^

1 Like

Wracając do tematu…

Ja tylko chciałem zaznaczyć, że Polacy znowu się dają podpalać w interesie anglosasów, wbrew swoim interesom.

3 Likes

Dlatego zwróciłem uwagę, że propaganda musi mieć jakieś podstawy merytoryczne żeby się kleiła.
Są podpalanie, ale czy mają jakikolwiek wybór? Na podajnika do pieca jest jeden los.

2 Likes

da, nu i szto ?

Polacy chcieli do NATO to ich tam przyjęli. A że przyjmowali na “kraj frontowy” i we wniosku tego nie napisali ? No przeoczenie takie.

Armia Czerwona nie zabrała LWP na podbijanie Afganistanu więc LWP strzeliła focha i wybrała się podbijać Afganistan razem z NATO. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

4 Likes

Mecenas z kolegą próbuje podpalać :

„Rosjanie są do zmłócenia teraz — i właśnie dlatego, że są do zmłócenia, należy ich zmłócić” Jacek Bartosiak

Wiemy… wiemy… wiemy… ^^

Wrogów trzymaj blisko :slight_smile:

3 Likes

No to niech się zapisze do młockarzy i młoci.
Weźmiemy popcorn, siądziemy w fotelu i popatrzymy jak się wykazuje słuszną postawą świecąc przykładem.

11 Likes

Absolwent wydziału lewa i biurwy ? Dr nauk społecznych ?

jego CV zaczyna się od “dyrektor”. Na froncie tacy używani są jako detektory pozycji npla. Puszczasz takiego przodem i patrzysz skąd pojawiają się błyski.

8 Likes

Dwie lewe rączki?
Pomstowanie w thinktankach prostsze, ale niech kto inny to zrobi?

Detektor^^

7 Likes

Już dwa lata jak Afryka w USA wyszła na ulice.

Bzdura. Dla wprawnych 2 na bęben przy ładowaniu luzem, znacznie krócej przy patronach i kapiszonowniku.

Norma.

Przewaga leży zupełnie gdzie indziej. Tempo zmiany magazynka ma pomijalny wpływ na skuteczność, tempo ładowania magazynków nie ma żadnego.

Wymiana bębna nie należy do standardowej obsługi tego sprzętu. Po wyczerpaniu jednego, wyciąga się drugi lewolwer. Profesjonaliści nosili w epoce po cztery.

A jednak się u nas z tego do psów strzela.

Ale tam, gdzie trzeba, wliczane są do przytoczonych przez Ciebie kłamstw typu trzeciego.

Jeżeli przez Polaków rozumiesz ludność województwa kijowskiego i czernichowskiego. Na zakurzoniu niczego nie podpalono.

Front na Podlasiu miał być i się nie przyjął. Przenieśli gdzie indziej.

3 Likes

Gdy macie takie coś lub takie coś, to ładowanie i wymiana magazynka to pikuś.
Ale i tak ograniczenie jest gdzie indziej.

2 Likes

zdaje się ze w ojczyźnie colta są rozwiązania usprawniające ( bęben^^) ładowanie rewolweru czarnoprochowego^^ co prawda w PRL-u tego rozwiązania nie znajdziesz ale może ktoś? gdzieś? przypadkiem? jest w stanie takie rozwiązania dostarczyć… :smirk:.

1 Like

Ale @gruby widział jak nabierką sypałem ze słoika, bawiłem się w smar i sadzałem kapiszony z kciuka.

Mieliśmy tylko trzy :frowning:
przepraszam za brak powezjolizmu.
Ale bębenków mam tyle, że jeszcze nie rozpakowałem.

Przyjdą Ukraińcy i zorganizują trzecią wojnę taniej^^

Odrobinę się nagrzała.

2 Likes

Nic nie pamiętam. Przyśniło mi się ewentualnie a miejsce zdarzenia p.t. “sny” znajdują się poza jurysdykcją Wysokiego Sądu, Wysoki Sądzie.

Skoro twierdzisz że błądzę to oświeć mnie. Nie znam się na CzP bo używałem go zaledwie ‘w gościach’.
Co przeoczyłem ? Szybkostrzelność SAO w CzP ?

1 Like

Otóż to.

2 Likes

Na mojej mapie tak wychodzi.

4 Likes

Było??

2 Likes

“Niemieckie obietnice wymiany broni pancernej okazały się oszustwem - skomentował w piątek w rozmowie ze “Spieglem” wiceszef polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk. Jak podkreślił wiceminister, z polskiego punktu widzenia oferty Niemiec są “nie do przyjęcia”, dlatego Polska stawia teraz na pomoc ze strony innych partnerów z NATO”"

nie napisze ze wiedziałem/wiedzieliśmy^^
znów upośledzeni umysłowo z MON i nierządu dali się wyruch… tak się zastanawiam ze chyba oni po prostu to lubią?

4 Likes

Przecież nie za darmo dają się ru… za pieniądze ksiądz się modli. no może nie ksiądz, może nie modli, ale to też zawód za piniondze^^

To nie zawód - to charakter?

3 Likes

obietnice ? To tam nie było umowy w której spisano ile polskich T-72 pójdzie na Ukrainę w zamian za ile niemieckich Leopardów-2 i w której konkretnie wersji zostanie przekazanych LWP w terminie od-do ? Nie zdefiniowano “Konventionalstrafe” ? Nie było niezwrotnego zadatku oraz Sicherheiten złożonych u powiernika ? W załączniku umowy nie wymieniono numerów seryjnych Leopardów zarezerwowanych dla Polaków ?

Nawet na Oktoberfeście kelnerki kasują za kufel w momencie jego dostarczenia. No toż jego mać kelnerki w Bawarii wiedzą jak się z Niemcami rozlicza a polskie ministerstwo wojny tego nie wie ?

To może na ministra wojny w Warszawie zamiast Domofona mianować bawarską kelnerkę z Oktoberfestu ?

Oferty negocjuje się przed wydaniem towaru. Po wydaniu towaru zapytanie co do oferty nazywamy “reklamacją”.

Warszawskie ministerstwo wojny zostało wyruchane przez berlińskie ministerstwo wojny.
Tyle że NATO nie zajmuje się pomocą dla ofiar przemocy domowej więc co NATO pomoże ?

zemsta to potrawa która najlepiej smakuje na zimno. Chyży rój zamierzał kupić Caracale z niewąskim narzutem i wszystko było już pięknie z Airbusem dogadane - narzuty na dealu na Caracale były jak na autostradach budowanych na Euro 2012 - i zarówno Niemcy jak i Francuzi już zdążyli dostać ślinotoku.

A później przyszły wybory, PiS je wygrał i tyle miliardów € ch* strzelił.

7 Likes