W co gra Rosja czyli nawalanka na Ukrainie

Chyba że tak.

Nie da się. Próbowałem i próbuje w sumie, ale to bez sensu. Jak gadać z z rybą i tłumaczyć jej, że jest mokra. Więc jako osoba gadająca z rybą i tłumacząca jej, że jest mokra jedynie siwieje, i może kiedyś zrozumiem, że się nie da. Może jest nadzieja?

3 Likes

Różne zdjęcia sobie człowiek z różnymi innymi człekami podczas własnego żywota trzaska. Nie ze wszystkich zdjęć jakie się przez lata do albumu nazbiera można być dumnym.

O, na przykład takie coś:

Kidon pod rozkazami tego gościa po prawej jakiś czas później zabił tego gościa po lewej. Zagadka dla czytelników: który z tych dwóch dostał pokojowego Nobla i jakie było uzasadnienie przyznania tej nagrody ?

Przeżycie konfliktu zależy również od uzbrojenia a uzbrojenie jest jakie jest:

Ewakuowałem się z kraju “1,3” do kraju “45,7” i uprzejmie dziękuję za zainteresowanie moim losem.

5 Likes

Zgadza się.

A to zależy od stanu umysłu jaki prezentują ci ludzie tam.

Z tego co się interesowałem to załatwienie legalnie broni w Polsce to żadna filozofia.

2 Likes

Czyli kreda na chodniku to wszystko czym dysponują^^

I może zadzwonić na policję jeśli braknie kurczaków w KFC^^

Porzuć wszelką nadzieję.

Nie widzę problemu w dostępie do uzbrojenia kanałami nienotowanymi.
Tyle że nie zajmując się zbójectwem nie mam specjalnych potrzeb aby ładować w to kapitał.

Ale trzeba mieć adres, wypisać kwitki, a u konkurencji przekazuję kwitki (nawet mogę rozliczyć to przelewem) z podobiznami i potrzeba zrealizowana.

2 Likes

A co, defilada była?

Dobrze ukryli, od lutego nigdzie takich nie widać.

W sumie racja, przekaz i tak dostaje centralnie sterowany.

Nie zanosi się - w czołówce najpopularniejszych kierunków psychologia, prawo i zarządzanie.

Zlot Unii Afrykańskiej?

Te same liczby przewijają się na takich mapach od kilkunastu lat. Najpowszechniejsza kategoria na obszarze “1,3” prawdopodobnie w ogóle nie jest wliczana, bo nie podlega rejestracji.

Da się na drakkar.

2 Likes

Czyżbym przegapił przenosiny USA do Afryki ?
W USA zostali tylko Indianie ?

dobrzy ludzie pozwolili mi kiedyś rzucić okiem na proces przygotowywania się do bitwy, tzn. na ładowanie sześciostrzałowca. Dwa bębny (podstawowy i zapasowy) to około 10 minut roboty dla wprawnych rąk. Dwanaście pocisków w sumie. Z czego potem zdaje się dwa nie wypaliły za pierwszym razem i trzeba było trochę poklikać spustem żeby zabrać się za ich ponowne ładowanie.

Dla porównania: w 10 minut jestem w stanie załadować około 3-4 magazynków po 17 nabojów każdy amunicją zespoloną co daje mi ponad pięciokrotną przewagę nad czarnoprochowcem jeśli o siłę ognia chodzi.

Proces wymiany magazynka w porównaniu do procesu wymiany bębna to niebo a ziemia.

Wyskakując z czarnoprochowcem naprzeciw gościa operującego bronią na amunicję zespoloną zaświadczasz o własnej nieprzytomności.

Nie dziwię się już że czarnoprochowców nie trzeba rejestrować - to inna epoka, to niebo a ziemia jeśli o rozwój technologii obrony przed intruzami chodzi.

2 Likes

Przekaz w zasadzie też ten sam przy istniejącym konflikcie między “lewicą” i “prawicą”.

1 Like

To coś wytwarza?

Konkurencja nie stwarza problemów.

Wytwarza, inflację roszczeń^^

1 Like

geniuszem być nie musisz^^

1 Like

prewencyjny atak to przecież obrona^^

1 Like

Wracając do tematu…

Ja tylko chciałem zaznaczyć, że Polacy znowu się dają podpalać w interesie anglosasów, wbrew swoim interesom.

3 Likes

Dlatego zwróciłem uwagę, że propaganda musi mieć jakieś podstawy merytoryczne żeby się kleiła.
Są podpalanie, ale czy mają jakikolwiek wybór? Na podajnika do pieca jest jeden los.

2 Likes

da, nu i szto ?

Polacy chcieli do NATO to ich tam przyjęli. A że przyjmowali na “kraj frontowy” i we wniosku tego nie napisali ? No przeoczenie takie.

Armia Czerwona nie zabrała LWP na podbijanie Afganistanu więc LWP strzeliła focha i wybrała się podbijać Afganistan razem z NATO. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

4 Likes

Mecenas z kolegą próbuje podpalać :

„Rosjanie są do zmłócenia teraz — i właśnie dlatego, że są do zmłócenia, należy ich zmłócić” Jacek Bartosiak

Wiemy… wiemy… wiemy… ^^

Wrogów trzymaj blisko :slight_smile:

3 Likes

No to niech się zapisze do młockarzy i młoci.
Weźmiemy popcorn, siądziemy w fotelu i popatrzymy jak się wykazuje słuszną postawą świecąc przykładem.

11 Likes

Absolwent wydziału lewa i biurwy ? Dr nauk społecznych ?

jego CV zaczyna się od “dyrektor”. Na froncie tacy używani są jako detektory pozycji npla. Puszczasz takiego przodem i patrzysz skąd pojawiają się błyski.

8 Likes

Dwie lewe rączki?
Pomstowanie w thinktankach prostsze, ale niech kto inny to zrobi?

Detektor^^

7 Likes

Już dwa lata jak Afryka w USA wyszła na ulice.

Bzdura. Dla wprawnych 2 na bęben przy ładowaniu luzem, znacznie krócej przy patronach i kapiszonowniku.

Norma.

Przewaga leży zupełnie gdzie indziej. Tempo zmiany magazynka ma pomijalny wpływ na skuteczność, tempo ładowania magazynków nie ma żadnego.

Wymiana bębna nie należy do standardowej obsługi tego sprzętu. Po wyczerpaniu jednego, wyciąga się drugi lewolwer. Profesjonaliści nosili w epoce po cztery.

A jednak się u nas z tego do psów strzela.

Ale tam, gdzie trzeba, wliczane są do przytoczonych przez Ciebie kłamstw typu trzeciego.

Jeżeli przez Polaków rozumiesz ludność województwa kijowskiego i czernichowskiego. Na zakurzoniu niczego nie podpalono.

Front na Podlasiu miał być i się nie przyjął. Przenieśli gdzie indziej.

3 Likes

Gdy macie takie coś lub takie coś, to ładowanie i wymiana magazynka to pikuś.
Ale i tak ograniczenie jest gdzie indziej.

2 Likes