Wakacyjna szkoła magii

Zobaczymy, zaraz oscyloskopuje to dziadostwo. Kupione na próbę.

2 Likes

Parę lat temu korzystałem z dobrodziejstw podobnego modelu i do dzisiaj pamiętam ile mnie to zdrowia kosztowało. Ale może coś się zmieniło.

2 Likes

Budziet złom, wyjebiom.

To 0.7A przy vac100-240 zalatuje trochę sprawnością na poziomie komunizmu ale zakładam że to nie jest średnie tylko impuls…

4 Likes

Przynajmniej nie zmarzniesz w ręce :wink:

2 Likes

So far jest nienajgorzej.

Ale to markowy, mean well.

W najgorszym razie, at least they meant well.

1 Like

Jestem, so far, bardzo zadowolony. Zaraz sobie wepne jakiego drugiego espka a ads1118 równolegle żeby mi narysował wykres przy załączaniu wajchy.

2 Likes

Jest dobrze, na płaskowyżach jest płasko, spajki z cewki, tętnienie akceptowalne a testy bojowe przechodzi ładnie.

Content (chociaz wiem, ze jak ktos nie wie jak dokladnie jest podlaczone to, to wykres NIE wyglada na stabilny :D)

2 Likes

Parę lat temu się tym bawiłem. Nie byłem zadowolony z rezultatów. Wyniki pływały, po pomiarze wynik nie wracał do zera. Może jakieś felerne elementy trafiłem.

3 Likes

No, pewnie sa lepsze. Akurat mam w szufladzie bo wiadomo. Z moich eksperymentow wynikalo, ze odroznia 30.5 grama od 29.5 wiec ~ kontent

2 Likes

Mamy Cię!!!


Atakują klony!

6 Likes

Klonów atak dalszy.

Biotech ^^

2 Likes

Pełny kontakt z naturą.
Docelowo to wygląda tak:

1 Like

Zatankować i na Moskwe :slight_smile:

2 Likes

powazne pytanie - co zrobic zeby wyroslo mi drzewo na suzuki?

chcialbym miec mobilne drzewo. wiem, ze to nie bedzie proste.

2 Likes

Ta<kie google maps. Nowouralsk


obwodka zaznaczone zaklady wzbogacania HEU ( maja tam wirowki i sobie rozdzielaja heksafluorki w dyfuzji gazowej).

Pytanie - co to jest zaznaczone strzalka. Wyglada na kopalnie odkrywkowa. Czesciowo zalana.

Na kij im kopalnia odkrywkowa w uranium enrichment facility ?

Chyba ze laik konowal widzi cos co dyssocjalnie interpretuje? Moze to nie koplania odkrywkowa ?$

Bylem we Francji i po pierwsze zaklady francuskie to miniaturka tych w RU ( a Eurodiff w okolicy Tricastin to pikus)… A tutasj…

Co tutaj sie produkuje? Albo moze chyba czlowiek radziecki mial rozmach i … nie bedziemy sie tu z malymi rzeczami bawic, ma byc mnogo, a nie niemnozko

3 Likes

Zdecydowanie wygląda to na kopalnie odkrywkową, widac wyrobisko i sookola drogi dla ciezarowek aby wywozic urobek. Jesli jest zalana to znaczy ze juz jest nieeksploatowana. Byc moze kopalnia jest starsza niz zakłady albo na potrzwby budowy zakladow wydobywali tam jakos material budowlany albo kruszywobpod drogi.

3 Likes

Teraz ta kopalnia jest zalana wiec moze robic za zbiornik przeciwpozarowy jakby sie las dookola zafajczył i groził zakladom:)

2 Likes

Śmietnik. Tam jest nieco odpadu do utylizacji.
A akurat tam bo było jakieś złoże i opłacało się ryć. Może kruszywo?

1 Like

to podobno domki w Danii.

jak to sie ma do typowej korpopracy lub pracy w systemie malpiarni typu lazaret czy firma?

Czyzby fake?

2 Likes

To są stugi - domki na działkach.

1 Like