Wynaturzenia Jerzego

Należało by zbudować produkt, który kupią fani takich opowieści, do tego jakiś prosty video marketing z obrazkami z memów i żółtymi napisami, widzę potencjał. Nie bój się wciskać “enter” co czwarte zdanie^^

2 Likes
      Trzeba te miejsce zlikwidować ale do końca nie wiadomo jak ponieważ od kilkuset lat nie likwidowaliśmy takich miejsc skutecznie. 
      Są pozostałosci po dawnych miejscach prastarych pogańskich kultów jak kamienie ofiarne prusów na mazurach. Tam w głazach są wydrązenia najprawdopodobniej na krew składanych ofiar najprawdopodobniej zwierząt. Ale te miejsca zostały zneutralizowane. Jak współczesnie to zrobić to nie wiem, nie widze także chętnych do podjęcia się zadania. 
      A co do filmów to jedynie nalezałoby wziąc w tym przykład z tego głupka Wikernesa i puscic te przeklęte drzewa z dymem i nagrac z tego film jak płonie pogański gaj.
3 Likes

Jakis egzorcysta potrzebny. Odezwij się do polish_wealth aka @Polnischer_Wohlstand
siedzi w takich tematach

2 Likes

Ciekaw jakie podobne miejsca są w waszej okolicy?

2 Likes

Czy ja ciekaw to niekoniecznie, mam sporo na głowie teraz, i ja daleko od tamtej okolicy, ale polish moze bedzie zainteresowany

2 Likes

raczej psychiatra i kozetka przy czym jesli osoba nie zagraza ani sobie ani innym to niech ma disco w glowie.

2 Likes

“Jak, drogi panie, stworzyłbyś statek, który płynąłby pod wiatr i pod prąd? Paląc ognisko pod pokładem? Błagam, oszczędz mnie, nie mam czasu na słuchanie takich nonsensów”

Napoleon o pomyśle Roberta Fultona.

4 Likes

Czekałem na taki wpis ^^
Wieczny spór wierzących z ateistami, jedni drugich uważają za idiotów a drudzy pierwszych tym bardziej. Zalecam dystans do tematu jednego i drugiego i otwarty umysł bo po jednej jak i drugiej stronie są rozsądni przedstawiciele i jakieś tam argumenty.

6 Likes

Psy byly obdarte bo sam je widzialem, miejsce jest trefne, okolica jest lipna, ślady kultu występują w postaci ołtarzykow z kamieni, oznakowania miejsc, na galezi wisi szubiennica, miejsce jest oznakowane i przyciąga na swój sposób dziwnych ludzi i tyle w temacie. Pewne okolicznosci wydawały się zadkakujące ale znalazły swoje uzasadnienie. Koncze ten wątek niech reszta pozostanie tajemnicą…

2 Likes

ale ja nie mam nic do wierzących.
mam tylko pewne ale do dewocji. Jureczek byl w Iraku i tam strumien kumulacyjny z RPG-7 przebil ichni pojazd no i cud, Jureczek uwierzyl w cud, bo nikt nie zginal.

Problem w tym ze tu za duzo gusel za malo fizyki. Strumien kumulacyjny przebijajacy samochod nie powoduje smierci pasazerow, natomiast perforujacy czolg robiz zalogi zupke Vifon.

To fizyka. Jaki jest wzrost cisnienia w zamknietej puszce jak trafia w nia strumien goracej meidzi o predkosci kilku km/s? Co mowia prawa gazowe?

Tu jest miejsce dla fizyki a nie dla gusel. M1 Abrams tez dostal Kornetem i na wylot przeszlo, zaloga lekkie zadrapania. Gdyby nie przeszlo…

2 Likes

co to miało wspólnego z dewocja i katolskimi uroszczeniami ?

2 Likes

chyba to, że nie wszystko co wydaje się być nonsensem finalnie nim jest

tak jak z egzorcyzmami, mam jakieś osobiste doświadczenia, nie twierdzę, że na kozetkę się nie nadaje, ale coś na rzeczy raczej jest

2 Likes

Dialektyka naucza że to co dla Ciebie jest dewocją i katolskimi uroszczeniami dla @Jerzego jest sensem jego istnienia. Dopóki nie zacznie własnych przekonań narzucać innym przymusem to ok.

Rzekome świry rzadko potrafią być trafnie ocenione przez im współczesnych - może @Jerzego zrozumieją dopiero w następnym pokoleniu ?

Właściwie to na tych ziemiach nie było jeszcze państwa wyznaniowego w znaczeniu religijnym.
Może to jest jakaś opcja ? Skoro do jedynego eksperymentalnie potwierdzonego w działajaniu ustroju (monarchia) niewielu pragnie wrócić, skoro socjalizm II RP nie wypalił, skoro socjalizm realny PRL upadł, skoro socjalizm narodowy w formie IV RP się sypie … może “cała władza w ręce episkopatu” to nie jest taki głupi pomysł ?

3 Likes

to idiotyczny pomysł. Co oni maja do zaoferowania ?

2 Likes

Co z wami jest nie tak? To moj post i dla fanu napisalem jakis wpis ktory wydawal mi sie intetesujący a wy mnie tu trolujecie. O wy niewdziecznicy i niedowiarki. Niech was drzwi scisną zaraz biczym Tiger Bonzo zhakuje wam konta na www.forum.zarobmy.se i pozamiebiam wam wasze ikonki w zdjęcia cebuli abyscie pamiętali skąd pochodzicie:):):slight_smile:

5 Likes

Episkopat to może nic, ale Franciszkanie realizują pomoc społeczną taniej i lepiej niż państwici, a Jezuici mają osiągnięcia w edukacji. Hobbyści po prostu mają do tego zapał.

Traktujemy Cię poważnie dlatego trollujemy.
Niepoważnie byśmy zignorowali.

5 Likes

system wartości, system sądownictwa, system edukacji, system rozliczeniowy, hierarchię władzy o dwutysięcznej praktyce liczonej w latach. No i ultima razzio w postaci “bo nie pójdziesz do nieba !”

Nam (sekularnym w Europie) się wszystko to posypało.

7 Likes

Nawet nie wiem czy mam to moderowac

1 Like

Na tą chwilę nic, ale założenia generalnie mają dobre.

1 Like

Kościół krypto proof of spacetime by mi pasował

Spacetime, no wiecie, newage.

1 Like