Wyzwania dawno komunikowane

Co to takiego? Nie mam w SŁOWNIKU.

Słyszysz głosy?

No nie, Matki Natury o tym decydują.

Jak nie? Baby nas rodzą i gonią do roboty.

1 Like

A Ty nie?? To dziwne. Intuicja nic nie podpowiada? A co z “głosem sumienia”? Nie chce mi się szukać jakie jeszcze inne “moduły mózgu” coś gadają do świadomości (JA:).

Przy czytaniu zęby bolą? To do dentysty:)
Od małego miałem z j.polskiego mierny i chyba będę “trzymał poziom” do końca.

1 Like

Nie, słabo słyszę cokolwiek.

Podpowiada rozwiązania, głównie liczby i geometrie.
Kiedyś wrzucałem screena z 3d jak robię silnik to tam się wszędzie w powietrzu zamiast obiektów wyświetlały tagi.

Z czym?

Ja mam inną architekturę, potwierdzone przez doktorów.

Mierny… no taki czytelnik, nic nie poradzę.

Aaa, do Ciebie intuicja pisze (pismo obrazkowe). https://it.wikipedia.org/wiki/Pittografia
No ale jak twierdzisz że “słabo słyszysz” to widocznie ten kanał ma lepszą przepustowość.

Wyjaśnię w ramach “krzewienia wiedzy”. Niektóre sapki mają w mózgu taki “dynks” (moduł?) który przemawia do ich ego. Nie tylko przemawia ale czasem nawet opieprza (wyrzuty). Ogólnie można powiedzieć, że jest upierdliwy, czepia się byle czego i przeszkadza w skutecznym działaniu.

Mam nadzieję, że nie doktorów honoris causa:)

1 Like

każdy z nas był dziewczynką to znaczy “płcią podstawową” przez początkowy okres rozwoju w brzuchu mamusi. Nie wszystkim się cofa …

2 Likes

Wiem że neurotypowi czytają modułem werbalnym, często na głos bo inaczej do nich nie dociera. Ale nie jestem zdegenerowaną odmianą homo sapka o zredukowanej liczbie kolców dendrytycznych^^
No to pewnie zdegenerowani słyszą głosy^^

U mnie nie montowali tego seryjnie, to wyposażenie dodatkowe?
Taki ogranicznik fly by chain?

Przez instytutkę psychiatrii sądowej czy jak to się ta tutka tłumaczy na ludzki język. To się bardzo przydaje kiedy chcą się o coś czepiać.

Ja od nowości byłem z ogonkiem. Nie zachowały się u mnie żadne moduły społeczne. Wszystko to na emulatorze jedzie.

2 Likes