Zakupy PM

Co prawda nie są to oszałamiające ilości, ale zauważcie, że metale szlachetne zamiast zwozić na Ziemię, do tej pory tylko rozsyłamy po różnych zakątkach układu słonecznego. Jeśli dobrze kojarzę, udało się nam jakieś nawet wysłać Voyagerem poza jego granice.

4 Likes

Im większa dysypacja tym mniejsze przyciąganie coraz lżejszej planety? No i jest logika^^

4 Likes

to jest informacja do innych cywilizacji …mamy tego mnostwo^^ Przybywajcie!!!^^

5 Likes

Niemniej jednak dziękuje za obszerne tłumaczenie co do użycia oraz ilość “faktycznej” barbarzyńskiego reliktu^^. W skrócie, ma to sens co piszesz.

W dniu wczorajszym, około godziny 13:05 postanowiliśmy zrobić sobie rodzinny spacerek. A że wypadło na lokalizacje przejścia Oławskiego (we Wro), podążaliśmy do miejsca gdzie obrabiają dobrej jakości mięsiwo z bydła i serwują wyborną Whisky. Na przejściu tym ku memu zdziwieniu ciągnęła się długaaaa kolejka do miejsca gdzie w środku nie było sposobu żeby nawet usiąść. Przez moment zdębiałem - o co kaman - więc spoglądając na szyld ów tej obleganej miejscówki w momencie zrozumiałem - TAVEX! Tłumu nie interesowało to że ich boli, wręcz przeciwnie - coś musimy zrobić z makulaturą przy dupce.

Jednakże, to nie koniec historii. Za przejściem Oławskim wpadamy w przejście Świdnickie a tam natomiast jest taki mały kantorek który to skupuje/sprzedaje makulaturę. Kolejka równie długa co przy Tavex-ie, lecz odbiorca zupełnie niezorientowany w obecnej rzeczywistości. Tak, nawet NOK-i wyparowały z tego miejsca.

Być może mi się wydaje ale tam nikt się nie targował.

7 Likes

W normalnych czasach napisałbym, że gdy tłum kupuje i winduje cenę to chętnie im mogę sprzedać. Dzisiaj sam nie wiem czy przypadkiem nie wziąć. A bo kto wie, czy to zaraz po 15k nie będą handlować w Rzeczypospolitej…

Ta złotówka trochę rozgrzana do czerwoności od tego spadku swobodnego…

3 Likes

Obiektywnie podchodząc do tematu odsyłam do wpisu Basel III by @BartArt, fakt że nie uwzględniłem działań militarnych we wpisie, może dlatego że założyłem wariant optymistyczny.

Kwestia rewaluacji złota to kwestia czasu t.

4 Likes

Nie ma tam żadnych innych cywilizacji, to pustynia.

1 Like

cena ?

1 Like

Zaprzecz nienaturalnemu pochodzeniu wklejonej powyżej obserwacji za pomocą matematycznie niepodważalnego dowodu obliczeniowego a uwierzę w Twoje twierdzenie.

3 Likes

A jak taki zapis powstaje? Sygnałowi radiowemu przypisuje się wartości od 0 do ilu? Zapisuje się od lewej do prawej w wierszach? Są jakieś czasowe przerwy w sygnale między wierszami?

1 Like

górna granica urządzenia przekraczana jest raz i czuć ją nosem. Czasami ją również widać. @impeer może ją nawet opisać jeśli go grzecznie poprosisz.

2 Likes

wiem wiem mieszkamy w kraterze^^

2 Likes

Przeprowadź dowód o nienaturalnym pochodzeniu^^

2 Likes

To przypadek. Na pewno nie byłoby przypadku gdyby zamiast litery Q była litera H. Wtedy mógłbym się zgodzić, że jest to sygnał nadany z galaktyki kurwix

4 Likes

Co niektórzy świetnie przeprowadzali dowody o nienaturalnym pochodzeniu. Czerpali z tego satysfakcje!^^

push-me-and-then-just-touch-me-tili-can-get-31994783

3 Likes

@impeer pomóż proszę tłumacząc jak krowie na rowie, jak te liczby czytać?

1 Like

W tej kwestii jestem ekspertem, liderem branży ^^

@Biegacz

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sygna%C5%82_Wow!

Tam chyba jest krótka instrukcja ale pogrzebiesz to znajdziesz całą lukajke.

4 Likes

http://planetary-science.org/research/the-wow-signal/

A tu chyba w miarę jako takie wytłumaczenie tematu

3 Likes

Dzisiaj Tavex w 1.5h blisko 500 transakcji. Czas na HFT ^^

4 Likes

A co z niezidentyfikowanymi, odpuściłeś?

1 Like