Co sądzicie o szczepionce?

Well Done

2 Likes

6 Likes

@MedicusHellveticus

to co, idziemy do piekła razem ^^

1 Like

najpierw musze pojechac do macierzystego lazaretu na dyzur.

1 Like

W usraelu właśnie podali że mają wzrost zakażeń wersją delta. O dziwo po wyszczepieniu ponad 90% obywateli.

3 Likes

Nie o dziwo. Są populacje w DE gdzie wszyscy zaszczepieni maja deltę

Delta ma najwidoczniej inne epitopy powierzchniowe albo inne receptory albo inne białko spike otoczki ze … szczepienie traktuje jak kamaz 5 gwiazdek NCAP

2 Likes

Zapytam żartobliwie; a co jeśli delta wyjdzie ujemna? ^^

2 Likes

Be kwadrat minus cztery ac i domiar 50.000 chf

6 Likes

… ale przynajmniej kazałeś mu tą strzykawką w ramię nie trafić i buty Ci tą szczepionką ochlapać mam nadzieję ? Albo przynajmniej koszulkę czy inne spodnie jeśli Wielki Brat patrzy ?

2 Likes

W Izraelu zaszczepili trochę powyżej 60%. Podali +/- 10M dawek przy 10M populacji bo prawie wszystkich chętnych zaszczepili 2x.

Ciekawe, są jakieś strawne dane w tym temacie?

:slight_smile:

1 Like

W sensie one są “śmieciowe” w takim sensie jak moje kopie zapasowe są “śmieciowe”.

Żywy jest jak płaci podatki. Stąd 3r3 jest ewidetnie Zombie

1 Like

Tam naprawdę jest śmietnik pomysłów które poległy w wyniku ewolucji.

A Ukraińcy są jak paznokcie do przycięcia kiedy za nadto odrastają!
Szabel i samopałów nie macie?!

Ostatnia informacja od @MedicusHellveticus - będziemy pamiętać^^
Kolejna dawka dostosowuje mu psychikę do prawomyślnych wytycznych^^

Się nie pchajcie - mam tam już wykupione co cieplejsze lokacje.

Po to szczepili - samo nie chciało działać.

Koszerni przeżyją - oni brali w koszulę dwa razy.

Licz!
Zanim zapłacisz^^

3 Likes

Niektore nawet moje ^^

Loza vip

1 Like

A teraz narkoza do złamanej kości podudzia

1 Like

37 posts were split to a new topic: Czyściec

Podtrzymanie pracy wewnętrznego zegara telefonu to jedno, zasilenie jego anteny wraz z modułem nadawczo-odbiorczym to co innego a wysyłanie i odbieranie przez nie informacji to już zupełnie trzecia para kaloszy.

Aby sprawdzić ile konkretny model telefonu bez baterii potrafi wystarczy wyciągnąć mu baterię na chwilę i włożyć ją z powrotem. Jeśli ustawienia daty i godziny poszły się walić to znak że mocy w układzie zabrakło nawet do podtrzymania pracy najmniej energetycznie wymagającego zegara.

To ideał golców-niewolników. Bo jeszcze czterysta lat temu część z nas rodziła się na własnej ziemi i we własnych majątkach. Tacy szczęściarze mieli byt ustawiony od urodzin do śmierci - ich zadaniem było majątek przejąć od przodków i go podczas własnej zmiany powiększyć przekazując na koniec spadkobiercom.

4 Likes

O takie coś usuwają, może mają rację?!

4 Likes

Ponieważ marketing jest już zrobiony^^
A że to lodówka zamiast zestawu garnków to w zasadzie komu to przeszkadza?

Ustawową^^

2 Likes

I see what you did there. ^^
Doceniam niemożebnie.

Ale to przecież nie narusza statutowej misji. o_O

PinePhone. Ale jeszcze muszą dopracować.

I dlatego tyle czasu trwało uzyskanie informacji od prawdziwego właściciela telefonu (nie mylić z użytkownikiem).

Koledze się chyba ten teatr telewizji już nie podoba i zaczyna się scenariusza czepiać. :wink: Continuity Error.

3 Likes

Ileż znaczeń w jednej odpowiedzi^^
Każdy czyta warstwę dla siebie.

3 Likes