Co sądzicie o szczepionce?

To nie ma w tym teście znaczenia, przecież nie ma odniesienia co te kropeczki oznaczają, tam jest tylko pomiar pewności i pytania krzyżowe.

Pojedyncze badanie jest warte? No właśnie^^

1 Like

Warte w sensie rozrywkowym? Dla mnie tak, ja lubię wypełniać takie testy. :smiley: Ale czy to ma jakąś realną wartość, to nie jestem przekonany.

No właśnie ma, czy w jednym teście akurat wypełnię więcej “bardzo się zgadzam” albo “bardzo się nie zgadzam”, a kiedy indziej będę zaznaczał mniej pewne, plus jeszcze to, co opisałem wyżej, że w zależności od takiego, albo innego zwarcia na neuronach może wyjść “bardzo się zgadzam” albo “trochę się nie zgadzam”. I to będzie krzyżowo spójne, bo te same doświadczenia akurat będą dominować podczas tego samego testu; z tym, że za miesiąc, w innej sytuacji życiowej i nawet przy innej pogodzie (na mnie na przykład ma to spory wpływ) będzie jeszcze co innego.

To ogólnie przypomina mi trochę horoskopy, na tyle ogólnikowe, że zawsze coś się dopasuje. I chyba za każdym razem jest to łechcące ego: “As one of the rarest personality types – and one of the most capable(…)” :smiley:

2 Likes

Poglądową po serii testów.

Tak.

1 Like

W przypadku graczy równie dobrze można zastosować analizę erpegów, zebrać serię tworzonych postaci i ekstraktować z nich części wspólne. Pytanie na rozmowie w korporacji: “Jakim klanem w Vampire the Masquerade grywa pan najczęściej?” :stuck_out_tongue:

1 Like

To właśnie jest misja, reszta jest środkiem.

Odrzucenie nie rozumiejących pytania to całkiem niezła selekcja.

4 Likes

Nie pamiętam, dawno grałem kiedy brody nie miałem.
To jest gra dla nastolatków.

1 Like

Ale za to czasem jakaś niewiasta przypadkiem wyląduje na sesji! :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ja też dawno temu, ale mam dobrą pamięć. :smile:

I to gotka!

1 Like

A my się od razu przestawiliśmy na mroczne wieki więc tzimisce albo ventrue. Ale głównie miszczowałem.

3 Likes

Witamy w szwajcarskiej krainie wolnosci. Masz wolność wyrazania poglądów, no chyba ze one sa inne niz waadza chce.

Psychuszka dla lekarki przeciwniczki szczepien.

A prawa obywatelskie. No som. W psychuszce zapewnione.

Aby szurskie trendy trwaly podkrecmy troche temat.

7 Likes

No i słusznie. Po co ma psuć komfort tym co ustawiają się w kolejce po piątą dawkę dwudawkowego preparatu.

5 Likes

Nie wazne ale…
w normalnych warunkach za jej wystepki powinna ewentualnie zostac zgrillowana prawomocnym wyrokiem sadu. Pominawszy tez ze sad bylby tu pewnie politycznie motywowany sprawiedliwoscia ludowa…ja zaszczepiony 6 razy sprzeciwiam sie ferowaniu wyrokow.

Tutaj sobie chca juz na etapie biurwiennym urzedniczym zalatwic z nia porachunki. A ze sobie z Indii ranbaxy importowala - od tego jest Eidgenössisches Zolldepartement aby to ukrócić. Nie ona jedna.

Baba jest wybitnie malo inteligentna szalejac z biurwenamtem - biurwenamt ja udupi, ale -zauwazmy ze - pozasadowo, Najpierw jej pewnie zabiora Berufsausübungsbewilligung.

Kazdy niepokorny lekarz ma kilka instytucji ktore go moga zniszczyc - tutaj jest to kantonalna biurwa odpowiednik polskiej biurtwy wydzialu zdrowia urzedu wojewodzkiego. Jak bedzie chciala zmienic kanton, to nie dostanie pozwolenia na wykonywanie tam dzialalnosci. Bo wystepek byl…

Jyak fiknie to biurwa poprosi o opinie i nagane dla niej FMH czyli tutejszej Naczelnej Izby Lekarskiej,

wszystko poza strukturami sadowymi i sadami powszechnymi. A przeciez… gdyby chcieli zachowac pozory praworzadnosci i obiektywnosci to…kieruja sprawe do Prokuratury i czekaja na prawomocny wyrok bo przeciez dopoki go nie ma to… in dubio pro reo.

3 Likes

Od początku każdy aspekt pandemii był tak załatwiany. Maseczki , lockdowny, “nieprzymus” szczepień. W zasadzie mogliby krzyknąć “to jest napad”.

4 Likes

dlatego dzis za to, a jutro za inne myslozbrodnie. Pozasadowo, w imie wolnosci wypowiedzi.
jak mawia moj francuskojezyczny tesc szwajcar - czy w Szwajcarii mamy wolnosc wypowiedzi?
mamy. No to spróbujmy powiedziec - malzenstwo to jest zwiazek kobiety i mezczyzny. Mowa nienawisci.

Do ewaporacji.

6 Likes

Nie jest to równoważne z wolnością po wypowiedzi.

A co do szurskich teorii to na więźniach obozów eksperymentowano bo i tak byli przeznaczeni do eksterminacji. Więc uszy do góry ^^

4 Likes

No ale… Niemoller sie chyba nie pomylil…
A ja choc sie nie zgadzam z tym co ona zrobila to do ostatniego tchu bronic chce wolnosci - zasranym obowiazkiem biurwenamtow jest zwalczac dywersje ideologiczna w sposob cywilizowany.

A wine kontrrewolucjonisty i myslozbrodnie nalezy dawac pod sad. Tu jest pozasadowo. Arbitralnie. Dostanie list ze od dnia tego i tego juz jej nie wolno. A od decyzji moze sie odwolac do decydentow.
Ewaporacja w bialych rekawiczkach.

Jestesmy cywilizowani. Nie jak psa w procesie Kafki, ale w bialych rekawiczkach.

Chcialbym zeby miala sprawiedliwy proces ( utopista ze mnie) - ale jak wiemy to bedzie szybko i krotko.

To ze sobie sprowadzala leki z Indii - dla siebie sprowadzalam, zjadlam wszytkie opakowania i przypominam ze ciezar dowodowy spoczywa na …

A tak to bez sadu - no fajnie, medale dla naszego dzielnego Hauptobergesundheitsdirektionsamtu za walke z kontrrewolucja i sabotazem.

2 Likes

Skoro warunki są nienormalne to warunki wysłać do psychuszki?
Bądźmy konsekwentni - jak wyczerpie się złoże, to wszystkich z gruby wysłać do czubków ponieważ oszaleli iż tam nic nie ma? Skoro jest kopalnia to złoże musi być^^
Skoro jest KFC to tam z definicji są kuciaki?
Mleko bierze się z lodówki? A kto twierdzi inaczej ten wariat?^^

Każdy niepokorny lekarz ma kilka instytucji, którymi może zniszczyć biurwę. Paszport i cele zawodowe - może ruszać w świat leczyć ludzi “gdzie indziej”.

Chyba że będzie to duży, północny kanton?

Biurwa żadnych dubio nie ma - w jej oczach wszyscy są winni.

Kup pan cegłę!

Ponieważ druga strona też potrafi się barbaryzować i wtedy instytucje trafiają na karty historii.

A ile masz dywizji?

4 Likes

Może w kowidowej ruletce dostałeś 6 razy placebo?

Ludzie po placebo też chorują/zdrowieją.

3 Likes

Może partie z przeznaczeniem dla kitli były specjalnie znaczone, przecież ktoś musi wyniki tego eksperymentu badać i ewidencjonować.:wink:

4 Likes

Zwracam waszą uwagę na brak testów poprodukcyjnych. Dla normalnych towarów organizacje konsumentów przeprowadzają regularne testy produktów: czy trzymają parametry, czy działają …

Ilość testów przeprowadzona na biologicznych łatach typu mRNA nałożonych ludzkości na jej genom wynosi zero. Rozpoznajemy bojem, zupełnie jak armia radziecka.

6 Likes