Granica dzisiaj

Ciężko będzie zapanować nad tym “jastrzębiem”

2 Likes

No dobra ale nikt w tym kraju jeszcze nie sugerował żebyśmy atakowali Irak, Iran czy Chiny, bez przesady ^^
U nas się Rosją straszy, ewentualnie Białorusią ostatnio, innych wrogów i zagrożeń niet.

3 Likes

To delikatne negocjacje.
-Dajcie gaz za frajer;
-Sami jesteście frajer!

Brak żołnierzy z braku ludności w wieku^^

Że w młodości nie zbrzuchacił dość samic? Nie stawiajmy takich wymagań - reszta też się leniła.

Inwektywami?

Ubierają się cywilnie i świecą telefonami.
Dzięki czemu łatwiej ich znaleźć jak by się zgubili, ale mają google maps^^

W Szwecji też, nawet mój młody zauważył że coś mu za często o Putusie wspominają, że nam wjedzie w żopu na miszy. Młody ma polew, bo wie jak długi jest limes i jak skąpe siły Putusia.

5 Likes

Na Kalifat może tak, na nas wystarczą.

5 Likes

Pytanie czy wojskowi też takie durnie, bo ja zgaduję (tylko zgaduję), że w Szwecji jeszcze są kumaci.

2 Likes

Równie dużo może to mówić o stanie umysłów w biznesie. Kto to widział w cywilizowanej demokracji, żeby biznesmen zamiast przykładnie kupić sobie polityka, sam pchał się na świecznik?

Żeby ich po sądach ciągnęli za mowę nienawiści?

3 Likes

Zbyt wielu wrogów czyha na granicach. Zbyt długie granice, zbyt duży obszar do upilnowania.
W ryja dać mogą, nawet rzucić na deski, ale mają na to czas dwóch przegrupowań więc nawet nie będą niczego zajmować zbrojnie. A politycznie nie mają po kiego - jeszcze większy limes, jeszcze większy obszar - problem tylko na głowie.

Degeneracja kadr zarządzających jest w całej gospodarce i to bez znaczenia czy w Nigerii czy w Szwecji - odchyłka od dawnej średniej jest proporcjonalna.

To już lepiej zginąć w boju^^

1 Like

Potwierdzam. Moim drugim bezpłatnym hobby poza drwinami z prawicy, jest organizowanie występów artystycznych i oczywiście środowisko jest totalnie sfeminizowane. Aż czasem mówię o sobie “poszłam” i “zrobiłam” w tym gronie. Niekiedy dla żartu zapraszam jedne i drugie grupy na wspólne piwo i w duchu turlam się ze śmiechu obserwujac jak te dwa pozornie komplementarne rynki mijają się rówolegle o lata świetlne:)

Że nie rozumiesz statystyki i programowania obietkowego, a Twoje podejście do modelowania matematycznego ma zapach skryptów z Politechniki Gliwickiej z lat '80tych?:slight_smile: No i oczywiście jesteś dziaders, warchoł i bajarz (w sumie wypisz wymaluj Zagłoba, nie mam talentu to obelg:( ). Z nowych rzeczy mogę dodać, że podonie jak wymienieni wcześniej publicyści, o ile w teorii często odwołujesz się do skomplikowania problemu, to dla celów rozwiana wątpliwości wśród swojej sekty gdy piszesz, to wszelkie “drugie trzecie czwarte piąte dno” (widać dlaczego lubią mnie babcie czytające Tygodnik Powszechny) odkładasz na potem, rzutując problem na wybraną przez siebie oś i idąc cały czas tym jednym tropem jak rasowy pies gończy.

Swoją drogą obserwując rynek pracy w Kodominium, gdzie każdy pracodawca woła “wybierz mnie, mnie wybierz” (i to także do absolwentek szkół tego i owego) boje się, że ta strategia w przytoczonym kształcie się wypaliła. Etat za 3tyś gdzie się siedzi i pije kawe to w każdym mieście można dostać:)

5 Likes

Też piękna krytyka. Piszpan - pisać trzeba.

Jak zacząłem programować obiektów w użyciu jeszcze nie było, później były kulawe, a teraz to już mi nie są do czegokolwiek potrzebne. To taka proteza dla kulawych umysłowo co muszą sobie wyobrazić relacje.

Sarmatus sum!

Stawiasz mi zarzut że mam tę no… intuicję matematyczną?^^

Zwracam uwagę, że samice wybierają pracę nie z przyczyn ekonomicznych (bo by nie robiły za bezdurno) tylko w celach pozostałych. Więc jak można pobrylować przy prezesie i wystąpić na auli to finanse są wyłącznie przymusem ekonomicznym.

3 Likes

Siły obrońcy na samym kordonie to wymarzony prezent dla agresora. Ta linia już tak została raz przełamana, choć w drugą stronę.

A co to ma do rzeczy? Przecież toczą się negocjacje z mocodawcą, oficjalnie o ceny gazu. Toczyłyby się tak samo, gdyby wywrotowców nie było.

Weź dowolną publikację o historii zaboru pruskiego. Poczytaj, czym się objawia patriotyzm poważny i samosterowny. Widzisz takie objawy gdziekolwiek po stronie prawiczków?

Eskalacja od przypadkowej wymiany ognia nie jest możliwa. Można teoretyzować o strategicznym kapralu, ale nikt nie pozwoli na wywołanie wojny żadnemu trepowi.

A przed kim mieli ostrzegać, przed Czechami? Tacy świątobliwi, a sporu o kapliczkę nie przewidzieli.

4 Likes

temat ciekawy, pan z wąsem zachowuje się nerwowo, ale nie robi tego za darmo.
Pytanie czy przelew już poszedł, czy dopiero zostanie nadany po robocie?
A jeśli nie, to jakie są granice tego incydentu?
Czy dokupić jeszcze zniczy? przydadzą się przed gwiazdką?

3 Likes

Dokup, teraz po Wszystkich Świętych dobra cena, najwyżej za rok sprzedasz z zyskiem …10000%? ^^

4 Likes

Do syskusji nieco wyżej. To tylko zdjęcie, ale jak pasuje.

Stąd.

3 Likes

Ile palet/tirów? Koszty składowania?

2 Likes

Im więcej… tym więcej.

2 Likes

Endokrynolog miałby wątpliwości.
Spójrz na jej dłonie.
Zobacz jak trzyma wodę.

Bomba mocno.^^

Dziewczyny dziewczynom mówią, że tak jest sexy.

Jeśli chodzi o to co się dzieje teraz na granicy to nie mają wyjścia.
W tym wypadku tylko reagują.
Imigranci którzy mają w głowie taki olej by wykupywać u Baćki bilet do Disneylandu są niemile widziani.

Stawiam nieswojego piątaka, że tak to się skończy.
Ruskie czołgi zagoszczą na Białorusi mocniej i na dłużej.

Nie najgorszy pomysł.
Od czegoś ludzie powinni zacząć edukacje.

Dziadkowie wydymani na książeczkach mieszkaniowych dla wnuków.
Rodzice wydymani na inflacji lat 90`tych.
Moje pokolenie wydymane na kredytach frankowych.

A w publicznych szkołach religia oraz ameba i jej nibynóżki.

W Polsce to już nie aktywiści, to kosmici.
Polska ma najlepszą ustawę antyaborcyjną na świecie.

Bardzo dobrze wypracowany kompromis.
To jest coś co waszemu pokoleniu naprawdę się udało.

A tam, guzik mają.
Co przed chwilą, po raz kolejny udowodniła była już kobieta Bezosa.^^

Nazywają to życiem i realizacją siebie.
To naprawdę silna motywacja, potrafią zrezygnować z własnej rodziny i pracować za 1/3 ostatnich dochodów.

3 Likes

Każdy kij ma dwa końca a proca trzy. Jesli siły te przesunąć się że wschodu na zachód to będzie prowokować Chiny aby też wykonały taki sam ruch że wschodu na północny zachód. Pl sąsiaduje że ZBiRem(związek Białorusi i Rosji) ale zaraz z drugiej strony ZBiRa są Chińczyki a ci wiadomo że przemieszczają się małymi grupami po milion.

5 Likes

https://t.me/c/1391370923/22008

no cóż, nie wiem kto to ale pyskaty

1 Like

Być może Chińczycy wiedzieli co robią sprzedając polonezy dla Białorusi. Wzmocnił ją pod budowę napięcia w przyszłości a w razie wystąpienia napięcia w tym rejonie można związać tam siły ZBiRa i zmniejszyć jego siły na dalekim wschodzie a przecież ten obszar leży zywotnie w interesie Chin.

2 Likes

Z ruskim szachistami jest fajnie. Opowiem wam anegdotke. W moim kółeczku szachowym najlepsi pojechali na zawody do państwa U, było to oczywiście już bardzo bardzo dawno temu ale już jak ruskie stąd wyszli. No więc nasi szachisci zasiedli do turnieju, ostro grają, od myślenia para idzie z czoła a od siedzenia przy szachownicy idą ostre zaparcia. Wygraliśmy! Główne miejsca zajęli nasi. Turniej się skończył, dyplomy rozdane i zaczyna się mniej oficjalna część spotkania czyli drugi nieoficjalny turniej-rozgrywki na kasę. Nasi już obyci z ruskim szachistami popatrzeli na listy wyników i dawaj odgrywać tych frajerów z dołu listy. Stawki poszły jakie poszły a tu cyk cyk cyk i ci z dolnej części listy rozwalili naszych w drogny mak. Przegrali kasę z zawodów oraz kasę którą że sobą zabrali. Nasi wrócili z dyplomami bez kasy. Cała oficjalna cześć zawodów była tylko przygotowaniem i zasłoną dymną przed faktycznym rozgrywkami ale nasi na czas się niepokapowali.

13 Likes