JerzyK

Znam to trochę inaczej - bez rodziny. Worek na plecy i biegać wokół domu (jeśli z rodziną to może się zmieniać…).

2 Likes

No nie, tragedia, nie dość, że dopuszczacie na forum ludzi z wykopu, takich jak rygar, to jeszcze ich uwierzytelniacie, dyskutując z nimi.

2 Likes

jak ma argumenty to niech strzela.

2 Likes

A Ty kto jesteś? Bo to Twój pierwszy post.
Proponujesz nam tu jakieś cancell culture?

Oczywiście zse jest najpoważniejszym źródłem uwierzytelnienia. W ministry stąd biorą^^

3 Likes

dawno już nikogo nie wyrzucalim. Niby że @sztygar 'a za jego konstruktywny wkład w dyskusję banem nagrodzić proponujesz ?

3 Likes

Nie bądźmy tacy surowi dla komunistów - jak śmigłowiec odleci to go wysadzimy^^

3 Likes

To on ma pełen pakiet a ja ciągle robię za wycieraczke przed drzwiami? Komu mam wysłać flaszkę Ducha Puszczy abym mógł znów zagościć?

3 Likes

kolega @sztygar na razie ma dostęp jedynie do postów w kategorii ‘say hello’.

Szef napisał za co Cię wpuści. Dostarczyłeś czego od Ciebie wymagał ?

5 Likes

Miało być w szkle więc wyślę jakieś dobre szkło z Podlasia jak tam za tydzień dojadę. Mam tam galerię alkoholi wschodu i jest w czym wybierać od lokalnego ducha puszczy(z tej nazwy korzysta przynajmniej kilka lokalnych destylarnii) poprzez bielalko(Bielarus alkohol, ale obecnie banowane za to mają naprawdę ładne butelki i etykietka) poprzez inne znane wschodnie polmosy. Nie mam priva aby dostać jakiś adres pod który to podesłać.

2 Likes

On sobie konta nie popsuł wyskokami.

1 Like

Taaa.

Polskie polmosy opychają nam jakieś scierwo a tymczasem po drugiej stronie Bugu

brestvodka. com /en/

2 Likes

niby czytać wszystkich postów nie możesz? czy też twoja chęć skomentowania rzeczywistości szuka ujścia^^?

2 Likes

I jeszcze będzie tymi komentarzami ortografię obrażał!

1 Like

Nie to nie. Jak nie chcecie to trudno.

Myślę, że w następnej dekadzie zarobię grube miliony i wam o tym nie opowiem bo jestem zbanowany. Tak więc nic nie będziecie wiedzieć o tej mojej metodzie trzepania kasiorki i wymieniania jej na złote sztaby. Przykro mi bardzo…

2 Likes

Jak już zarobisz te miliony dowiesz się jak mało z nich zostaje po odliczeniu rozkurzu.

Trzy butelki kefiru i dobre wspomnienia, z doświadczenia

2 Likes

No widzisz, więc jak tam mało zostaje to kolejny lewel polega na uszlachceniu się i zostaniu szlachcicem, co też jest niezależne od statusu posiadania(ludzie pierwszej RP to wiedzieli a my nie, bo wyobrażamy sobie szlachectwo jako stan posiadania materialnego). Inny szczyt równoległy to pozostanie fundatorem i ufundowanie czegoś dla innych, co także jest ścieżką pokrewną. 3r3 nie chcesz się uszlachcić?

Napisałem coś o UFO, a to był warunek aby mnie odblokować, aż taki głupi nie jestem. Piszę tu aby was trochę poprowokować, aby pokazać zupełnie odmienną perspektywę i przełamywać pewne stereotypy współczesnych ludzi.

Jednak ktoś mnie tu lubi poczytać, bo jak nie to szkoda marnowanie waszego czasu, przeniosę się na jakieś inne forum.

2 Likes

Przyślij na maila kompletny tekst bez błędów do publikacji - wrzucę na główną.

1 Like

OK ale jak wyląduje na Podlasiu pod koniec lipca.

2 Likes

https://www.dni.gov/files/ODNI/documents/assessments/Prelimary-Assessment-UAP-20210625.pdf
https://media.defense.gov/2021/Jun/25/2002749916/-1/-1/1/DEPUTY-SECRETARY-OF-DEFENSE-MEMORANDUM-ON-UNIDENTIFIED-AERIAL-PHENOMENA-ASSESSMENTS.PDF

Ach ta dzisiejsza młodzież.
Kiedyś to były czasy, teraz to już nie ma czasów.

Kiedyś to były raporty, teraz to już nie ma raportów.

https://files.ncas.org/condon/text/contents.htm

3 Likes