Kwiatki 3r3 tudzież Grubego godne reminescencji - wklejajmy tu może same gorące cytaty xP

Ot i trafne spostrzeżenie imć 3r3:
“…Po to Pan Bóg mężów zaradnymi czyni aby mogli uciskać pozostałych, w cnocie ubóstwa ich ćwicząc i przejście przez ucho igielne im zapewniając^^…”

2 Likes

pamietam to samo innymi slowami w tekstach za pierwszego zarobmy.se, hehe pomimo ze ateista jestem to juz tyle razy to cytowalem ze glowa mala hehe

3r3
“po to pan bog durni stworzyl aby mezowie bardziej rozumni do golej skory ich lupili…”

2 Likes

3r3 & PN

“Weź jednak pod uwagę drogi “przedsiębiorco” że to są też ludzie - oni tyrają na twoje krugerandy i twoją drogą whiskey i bóg wie co jeszcze… Ciekawe czy twoi pracownicy wiedzą że dla ciebie sa tylko gamoniami do dojenia - może by tak im pokazać jaki to masz do nich stosunek? Znają ci oni tego bloga i twoje wpisy?”

A jak myślisz - skąd ich wziąłem? Codziennie czytają.
Nawet mi donoszą co tam u @bmena bo też czytają.

Jeden z lepszych świerszczy :slight_smile:

1 Like

Przemilczałem jedynie za ile. Co nie kwalifikuje ich na twierdzenie Bieńkowskiej.

1 Like

Do jakich różnych wózków wsiedliście? ^^ Może poleliście sobie tylko innego Burbona, do dwóch różnych szklanek ?

1 Like

by 3r3
“…Bóg ustanowił prawa, a że jest Bogiem zazdrosnym to nie udzielił nikomu innemu ustalania praw i to obowiązuje aż Bóg w łaskawości swojej zmieni zdanie, co czyni wszelkie prawa ludzkie nielegalnymi z samego faktu ich bezprawia^^…”
Zdanie śliczne, ale się rozczarowałem. Użyłem tego w sądzie (bez pozwolenia Autora), a sędzia udał, że nie usłyszał :(((…

2 Likes

Słów się nie używa, a jedynie wypowiada. (użyć to można zaklęcia, ale jak ktoś jest na etapie magicznej funkcji słowa to powinien mieć kuratora dla osoby słabującej)
Do używania służą przedmioty materialne jakie polecał Pawlak oraz większej zawziętości (na większego kota).
Słowo nie jest argumentem, argumentem jest jedynie użycie śmiercionośnej siły. Porywacz-sędzia przecież nie straszy Cię tym, że Ci coś powie (nagana), a tym że w wyniku posłuchania rozkazu sędziego zamkną Cię w materialnych ścianach, przez które bez uszczerbku nie przejdziesz. Porywacze tak mają że przetrzymują ludzi na podstawie tego co uważają, ale przecież w wyniku tego iż dysponują siłą.

Sędzia to przecież nikt inny jak ważniak wśród wielkiej liczby uzbrojonych i zorganizowanych zbójców. Jeśli zbierzesz pod swój sztandar dość zbójców możesz przymuszać innych pałą & nahajem (albo wizytą w lochach z atrakcjami czy groźbą ks) aby Cię nazywali sędzią, monarchą albo i samym bogiem, bo przecież Xerxes czy Echnaton sobie nie żałowali.

2 Likes

Pomysł na biznes:
Kury fit z szybkiego wybiegu, dobrze lisem przegonione.

Papier toaletowy tak gwałtownie zdrożał bo wszyscy na dodruku.
Złośliwie jednak wzięli się za banknoty z dodatkiem plastiku, żeby nikt nimi d nie podcierał.

Dziecku trzeba kształtować tożsamość indywidualną - grupową wytworzy mu każda grupa.

2 Likes

3r3

Piwiarnie to miejsca tworzenia polityki^^
Szczególnie w Reichu.

Nokaut. Oplulem monitor.

1 Like

by 3r3
Sztuka jest rezultatem natchnienia, nie można nikogo zmusić do bycia natchnionym (choć Rosjanie osiągnęli postęp produkując w łagrach pisarzy-Noblistów).

A odkąd państwa mają wysokie podatki to kobiety uzyskują lichą dzietność.

Sobie chce tłuszcza rezultatów pracy to niech sobie idzie do pracy.

Czytam komentarze z 2016 u Tradera i nie mogłam się powstrzymać, by niektórych tu nie umieścić

*Ceny są umowne, tylko biurokrata może sobie uroić ceny urzędowe jak mu się klepka zluzuje.Wtedy kupuje się biurokratę. *

Pożyczyliśmy “pieniądze” z Jowisza. Tyle w tym korzyści że nikt się nie pojawi z egzekucją jak wrzucimy te wszystkie zapisy do pieca i udamy że sprawy nie było.
*I otworzymy nowy zeszyt. *

Jak się nie dogadamy to niebawem samochody będą jednorazowe na tydzień, lodówki na miesiąc, a czajniki będą od razu sprzedawane z wodą bo i tak nie wytrzymają ponownego napełniania - to są rezultaty drukowania.

Ja uważam że należy sprzedawać młotki bez jakiejkolwiek instrukcji, jak ktoś sobie zrobi krzywdę tym nowatorskim i nieznanym ludzkości narzędziem to sam sobie winien - było nie tykać nieznanego hajtechu.

2 Likes

Szefem kotła można być tylko przy kotle - w raju nie ma takiej fuchy. Widły władzy & potęgi zabiera kontrola na lotnisku dla odlatujących bez własnych skrzydeł i aureoli.

najnowszy kwiatek na czasie - należy upamiętniać, bo to będzie przecież kawałek historii

i by @gruby

Kiedy już papierki od glapy stracą resztkę swojej wartości (będą tak rzadkie a przez to tak drogocenne jak piasek dla araba albo śnieg dla eskimosa) pojawi się okazja na wpisanie t.z.w. hipoteki przymusowej do wszystkich ksiąg hipotecznych w Polsce z wyjątkiem własności związków wyznaniowych ofc.(…) Jedna noc w Sejmie na to wystarczy.

1 Like

Oczywiście państwici mają sterty papieru w którym autorytety stwierdzają że osobowość przestępcy jest zazwyczaj asocjalna i paranoiczna. Bo przecież w stadzie mapetów kto nie pędzi do klifu zgodnie z wytycznymi na świstkach musi być nienormalny. Szczególnie Ci co skręcają w kierunku wyżery, popitki i pięknych mapetek zamiast biec do klifu

System kontroli to iluzja dla kontrolujących, ale i kontrolowani mogą dać się wkręcić i w taką brednię uwierzyć.

2 Likes

by 3r3

Byłem kiedyś pomieszkać u znajomych w Polin w bloku kilka tygodni - nie miałem pojęcia, że ludzie mogą żyć w takich warunkach.
Zrozumiałem dlaczego jest tam reglamentacja uzbrojenia, po dwóch tygodniach nienawidziłem wszystkich ludzi spotykanych w windzie i na schodach.

Tak lubię strzelać…

4 Likes

by @gruby

Prawo bankowe jest przykrywką dla zorganizowanej działalności przestępczej polegającej na wypisywaniu czeków bez pokrycia. Czyn opisany w kodeksie karnym, za który Ty idziesz do więzienia jest w przypadku bankiera czynem legalnym.

by @3r3

Ja na wszelki wypadek w portfelu mam Krugerranda. Ot tak gdyby jednak te systemy walutowe były takie jak zawsze - zwiewne & ulotne w swej filigranowej konstrukcji fides.
Nawet zębami łatwo rozróżnić które to twarda waluta.

2 Likes

by @3r3
Bez tęgiej lagi w ręce nie ma handlu. Trzeba mieć argument że płaszcz trzeba oddać, że kierownika szatni też może zaboleć.

Kapitałem jest aparat przemocy, nie ziemia. Zespół lotniskowcowy to kapitał. To objaw bogactwa, to gwarant bogactwa, to prawo do cudzego płaszcza.

Zapis na umowie nic nie znaczy. Liczą się tylko realia - co możecie nam zrobić jak nie oddamy płaszcza.

Bo rozwój to odpowiedź na pytanie co JA będę z tego miał. Co będzie z tego miała MOJA rodzina, MÓJ ród, MOJE plemię.
Ja, mój, moje. Grabiami do siebie. Bardzo prosty aparat pojęciowy. Prosty i skuteczny.

2 Likes

Ale dotychczas nic mnie tak nie rozbawiło jak ten tekst o młotku - mistrzostwo świata, za każdym razem wybucham śmiechem

by @3r3
Po likwidacji gotówki hiperinflacja będzie polegała na tym, że na sklepie będzie napisane “żywność”, a w środku będzie obsługa.

Tak właśnie zorganizujmy gospodarkę, klient jest zbędny, ustalanie ceny za towar przez strony to bzdet, przecież urzędnik wie lepiej co my chcemy kupić i za ile należy nam to sprzedać. Kto się wszak tak zna na jakości i produkcji jak urzędnicy, no przecież nie przedsiębiorcy i ich klienci. Co oni tam zresztą wiedzą.
Mnie tam nie przeszkadza, ja sam chętnie rzucę grabki i przejdę na gar państwa (bo garnuszek to dla mnie mało). Przecież skoro mają pracować na mnie roboty to po co ja mam się wysilać?

Od wojska należy oczekiwać pozytywnych wpływów do wspólnego kotła - niech sobie co napadną, mało to mamy sąsiadów?

2 Likes

“Troche czasu to zajmuje a nie każdy siedzi w ETFach zeby wiedziec od ręki, Czemu Grubas i 3r3 mają za Ciebie to policzyć?”

GRUBY:
Ponieważ @fal1 żywi się owocami które zbierać mają dla niego na plantacji inni, ci gorzej urodzeni. On niczym naród wybrany do ani do ciężkiej pracy ani do pospolitego wysiłku nie będzie się zniżał. Jemu inni mają na gotowo zanalizować zapisy etf-ów, jemu trader ma za darmo prowadzić portfel. Jemu się to po prostu od życia należy, niczym psu buda, niczym broszce premia.

1 Like

by @3r3
Powiedzieli że zbudują razem z nami socjalizm - ja ich traktuję poważnie - ja od razu się przyłączyłem na stanowisku bumelanta.

Da się jeść to jem - nie wybrzydzam. Mnie z każdą partią po drodze jak kierunek na koryto.

Masz rację - trzeba zacząć delegalizować samochody. I noże kuchenne. Jak się bawić to się bawić.

Cel utylitarny musi być na pierwszym miejscu - broń służy do zabijania ludzi, których z jakiegoś powodu nie chcemy żywych w naszych czasach (niech sobie żyją w innych).

2 Likes