Masz pomysł na biznes a brakuje Ci funduszy?

Jak już wszystkich wrogów unicestwisz i cisza Ci zbrzydnie, to na kanałach polskiego radia czasem można coś interesującego usłyszeć (jednak nie za często).
Jakiś czas temu (nie pamiętam już która to stacja była), ciekawa debata geopolityczna UE, Niemcy oraz cała reszta.
Swoją drogą zastanawiające są takie wyskoki (ostatnio program Pośpieszalskiego na jedynce) w „publicznych” mediach. W pozostałych jakoś się nie zdarza.

3 Likes

Dysponuję wiedzą o stanie polskich rozgłośni radiowych z poprzedniego tysiąclecia. Oprócz tego zmierzając w stronę granicy absorbuję mentalny trening przygotowujący mnie do krótkookresowego funkcjonowania w umysłowych warunkach niedorzecza. Tłumacząc na polski: gdzieś tak od Budziszyna w stronę granicy niemiecką dziurawą A-4 jadąc czasami udaje mi się złapać Radio Maryja na FMie. Przeważnie na zegarze jest gdzieś tak około 2-4 nad ranem i w RM lecą “rozmowy niedokończone”. Bez tej audycji nie byłbym w stanie przetrwać odwiedzin w PL. Dzięki bezsenności słuchaczy Radia Maryja jeszcze przed szlabanem granicznym jestem gotów do mierzenia się ze stanem umysłu Polską zwanym. Zaprawa jest co prawda z gatunku hardcore no ale jak się ma takie korzenie to trzeba po prostu zagryźć zęby albo przestać odwiedzać stare śmiecie.

W drugą stronę czyli opuszczając niedorzecze absorbuję przyspieszony proces depolonizacji przerzucając radio na “Sputnik” czyli DeDeeRowską rąbankę w stylu nihilistycznym nadającą na DABie. Ta rąbanka towarzyszy mi gdzieś od tego fikuśnego wiaduktu którym stara krajowa czwórka przerzucona została nad nową A-4 w okolicach Bolesławca aż do granicy DDR-RFN w okolicach Plauen/Hof. Ta rąbanka ułatwia również batożenie koników pod maską od przejścia granicznego bo przed Jędrzychowicami za naciskanie pedału gazu można zapłacić życiem - przed granicą gęstość debili na lewym pasie każe sobie prędkości powszechnie uznawane za relaksujące odpuścić.

3 Likes

Nie bede jezdzil samochodem w ciszy, nie mam V8 zeby sluchac tylko silnika a jak bedzie co stukało to usłysze. Chodzi mi o czas,.

2 Likes

Owszem, zdarza się, ale ja juz nie jestem w stanie zdzierżyć informacji o jakimś wirusie co 5 minut i innych rzeczach, które nie istnieją.

Widzialem to. Jesli Pospieszalski nie wyleci na zbity ryj w najblizszym czasie to albo wypuscili balon próbny i patrzą ilu tam sie przebudziło, albo szykują nam się jakies przedterminowe wybory a to był poczatek szkalowania jedynie slusznej partii. Bedą pompować Hamownie?
Stałe warianty gry.

2 Likes

Tylko dlaczego radia? Mamy rok 2021.
Podcasty, ebooki, yt.

4 Likes

Wiem, alem leniwy. Trzeba odpalic telefon, znalezc tam YT czy cos, znalezc, odpalic, wlaczyc bluethooth czy sluchawki
Chcialbym zeby gralo na 1 klik, nie na 10.

2 Likes

No, i dlatego nie dotrzesz do żadnych wartościowych treści.

5 Likes

W serca orków zajrzy trwoga
kiedy braknie takim wroga.
W ich umysłach strach zaś gości
gdy nie mogą łamać kości.
Lud ostatni gdy pobiją
To zgnuśnieją nam i zgniją.
Uszy długie im porosną
We krwi kwiaty niczym wiosną.

Zaznaczam, że w mordorskim określenie “kwiaty we krwi” jest obelgą przewidzianą wyłącznie dla elfów i innych hipisów.

Dom dla psychicznie i nerwowo chorych.
A oni nie chcą uciekać stąd.

Zrób kilka punktów na kondemnaty i od razu wracać nie będziesz miał chęci^^

I dlatego lud słucha - bo pragnie^^

Imperium przeszło na tryb wojenny to i zmiany w prowincjach.

1 Like

Zanim wystąpię na pogrzebie w tytułowej roli (rola główna choć niema) czeka mnie jeszcze kilka pogrzebów do zaliczenia w roli publiczności. Te pogrzeby odbędą się niestety niedługo, w Polsce. Do tego czasu odwiedzając Polskę maskuję się jako modelowy jej mieszkaniec zdalnie sterowany Radiem Maryja i ustawiany do ideologicznego pionu co wieczór przez gwiazdy dziennikarstwa pokroju Holeckiej, Lewandowskiej czy Adamczyka.

Nasi przodkowie kazali zachowywać się w Rzymie jak Rzymianie. Będąc w PL należy zatem zachowywać się jak członek POPiSu.

3 Likes

Wolę jednak Ucztę Baltazara o tym jak się zachowywać w Izraelu^^

1 Like

Geopolityka w Niedorzeczu to bezpieczny temat, bo ujmowana jest w kategoriach państw, a zatem gatunków na tym terenie wymarłych. Nikt jeszcze się nie odważył na geopolitykę NSA.

2 Likes

Tam właśnie to sugerowali, i bardzo nad tym ubolewali.

2 Likes

@klakson IMHO to nie tak.

Prawnik uciekl bo tam sa obecnie tylko szury z objawieniami, z proroctwami, nazikatole i extremmohery.

Trader moim zdaniem bedzie bratal sie z Konfa i szurami od Mentzenow Korwinowych Kucy aby do polityki pojsc.

Zaden powazny inwestor nie ma czasu na pisanie jakichs poradnikow dla kur domowych. On zmonetyzowal sie w tym poradniku i na fali wznoszacej bedzie do polityki szedl aby dopoki nie ucichnie cos uskrobac.

A i forum jest raczej dla golodupcow co nie zaryzykuja 100.000 CHF - bo to dla nich kapital nieosoagalny - jak w CH prawnicy przegraja w kasynie 100.000 CHF w jeden wieczor to bylo to jak kolacja, a 100.000 CHF w warunkach traderowego forum to suma bajonska.

Tu na tym forum masz ludzi, dla ktorych sa to istotne pieniadze ale nie nieosiagalne.

4 Likes

żeby szamać z politkoryta trzeba być na miejscu.

3 Likes

No ale Tupcio wiedział o tym już zanim zaczął się udzielać. A udzielał się głównie po to aby zdyskredytować @grubego.

3 Likes

Na wszelki wypadek w zamrażarce.

Rzuć okiem na Ziemkiewicza. Rafał kiedyś był normalny i pisał fantastykę, a później trafił do telewizji śniadaniowej i takie rzeczy opowiada. Tam niby w szklankach jest woda, ale chyba nie wolno jej reklamować o tej godzinie^^

Głównie żeby się dowartościować. Dominik Skrobala żyje w świecie gdzie jest wynieś przynieś więc starał się przeniknąć do środowiska gdzie może wykazać że ma dłuższego. No i nadział się na grubszego.
Myślę że go trapiło to niezmiernie iż od razu poczuł smak … w ustach nawet na forum “polaczków”.

3 Likes

Moze teskni za grubym i czasem tu zaglada poczytac? :slight_smile: Ja odnosilem wrazenie, ze on to robil dla sportu - lubi prowokowac ludzi.

2 Likes

jedziecie po nim jak po burej suce. On ma swoje argumenty i uwaga - Dominik nie myli sie az tak jak myslicie. Zyje w innym swiecie. Nie wiem czy nie byl na forum z powodow stricte jezykowych.
Prawnicy w Zurychu maja sie dobrze. To nie lekarze, co im sie mowi - posluchaj ty smierdzaca usländerska cur…wo, mozesz przyjsc na wolontariat na 36 miesiecy a jesli uciekniesz wczesniej to placisz kare umowna 50.000 CHF ale tak najlepiej to wyp…dalaj.

2 Likes

Mylne. To była emocjonalna ekscytacja w celu pokrycia deficytów poznawczych (co o sobie myślę, a gdzie w hierarchii się widzę). Oni po prostu tak to przetwarzają (w końcu głupi nie są, tylko ich otępiono i wytresowano).

To umów pojedynek i rozstrzygniemy jak mężczyźni. Tylko on pewnie będzie wymachiwał jakim lewem że Napoleon zabronił się pojedynkować.

Nie żyje w tamtym świecie tylko z popielniczek wytrząsa w przedsionku tamtego świata.

Dowartościować się chciał. Na pudelka miał iść?

Ale nie murzyńscy.

Ależ dokładnie tak samo mają.
Zamień się z nim to posmakujesz.
To jest dokładnie ten sam poziom w hierarchii społecznej. Bardzo wysoki za wyjątkiem murzynów.

Obudź się @MedicusHellveticus to nie są zawody oparte o kompetencje tylko z politycznego nadania.
Widziałeś żeby jakiś urząd decydował kto może programy pisać albo fabryki prowadzić?
Robisz to możesz. A jak Ci nie wychodzi to urząd nie zdąży - inwestorzy Cię wyprowadzą.
Tu nie ma żadnych sądów koleżeńskich i izb srackich. Tu jest rynek!

Niewidzialna ręka rynku trzyma nas za …

6 Likes

Zgodze sie, ze niektore posty zdradzaly emocje, ale az tak nisko go nie ocenialem (wielu rzeczy nie czytalem bo wciskal te swoje lewnicze gadki i musialem zuzywac wiecej energii na czytanie, dochodzac do wniosku, ze nic sensownego nie napisal), Ogolnie mysle, ze na IT jest zbyt wielu oszolomow by zaspokajac takie deficyty.

2 Likes