Na GPW

I wszyscy będą mieli interes w odrastaniu wełny.
Będzie jak dawniej - wszyscy będą ciężko zasuwać na światłych przywódców.

If You Don’t Hold It, You Don’t Own It

Bank Ziemski bije wszystko. Skarby Tutenchamona nie zostały przeniesione w czasie przez bank.

2 Likes

niby tak… stary dobry bank ziemski… ale miejsce lokacji musi być wyjątkowo dobrze dobrane:

  • po lasach mnóstwo militarystów z wyrywaczami metalu
  • drogi remontują i nie wystarczy już zapisanie numeru rachunku w banku ziemskim z nr słupka przy drodze :wink:

same zgryzoty dla wstrętnych posiadaczy

i jak to zestawię z urokiem pod jakim pozostaje Gruby względem skrytki, która (zdaje sięart. 36 właściwej CH ustawy) jasno mówi że zawartośc pozostaje własnością deponenta a przecież dodatkowo możesz mieć tzw. gold alocated account - w skrytce sztabki z numerami

wszystko w ramach założeń o jakich pisałem - na wsjakij słuczaj, gdy wszystko inne się posypie

ale o tym, że Ty nawet gdybyś miał nadwyżki tego rzędu to nigdy byś ich tak bezproduktywnie nie zamroził - to wiemy

masz unikalny talent mnożenia kapitału, więc jego mrożenie poza ramy wyznaczone kupą gruzu wymieszanego ze złomem dla udręki metalowyrywaczy jest dla Ciebie absurdem :slight_smile:

taki los sigmy

2 Likes

Dlatego dziura musi mieć osiem metrów głębokości.

Rozmnażanie celem każdego murzyna^^

Już chyba nieaktualne…
Jak mocno szukają, to używają georadarów…

1 Like

Umowa o przechowanie depozytu wygasa w przypadku W, ataku terrorystycznego, rozruchów, użycia BMR, trzęsienia ziemi, powodzi, skażenia radioaktywnego danego terenu i tak dalej. Depozytariusz nie odpowiada za straty i/albo utratę depozytu w przypadku wystąpienia jednego z powyższych zdarzeń. Również ubezpieczenie nie wypłaci odszkodowania po wystąpieniu wydarzenia z powyższej listy.

3 Likes

Miejska legenda, odczyt z takiego sprzętu nie na wiele się zdaje w gruzowisku.

W 2008 roku nie tyle na to liczyłem lecz uważałem to za pewnik.

2 Likes

EAT wywaliłem, DNP wybiło ale nie dobrałem- ja to jednak nie umiem inaczej niż na korekcie…
poza tym XTB i TBULL ładne plusy

1 Like

Jakby tego mało było to jeszcze zdjęcia z krzaków robią

1 Like

Jak o GPW, to tak tematycznie. Ten rajd na srebrze jest interesujący. Gospodarz go już dawno przewidział zresztą. Na chwilę obecną tak to na mój nos wygląda, jakby jakaś korekta się miała szykować. Tym bardziej, że u handlarza w komentarzach widać, że nastroje rozpalone do czerwoności.

1 Like

a niech beda rozpalone jeszcze bardziej, strzyc baranow, strzyc, leszcze lowic, lowic…niech Ci co kapital maja zarabiaja na zludzeniach i marzeniach tych, co kapitalu rzekomo nie maja, ale lubia placic za lekcje i pokore.

1 Like

Nie krępuj się, ja się identyfikuję jako biedny syn biednego ojca.

no, ja też

A więc to Ty na mnie zarobiłeś!

Ze 3-4 lata temu testowo kupiłem jakieś błyskotki - sprawdzić swoje emocje oraz jako alternatywę dla lokat. Na początku dość mnie to wkręciło, sprawdzałem po 3 razy czy rośnie, czy trzeba podlać, potem mi przeszło. W sumie to powinienem rzucić na nie okiem, gdyż pewnie od tego nabrania wartości popękały w Banku Ziemskim.

Analogicznie postanowiłem wejść do warszawskiego kasyna by w nim ochłonąć. Miałem spore doświadczenie zdobyte w eurobiznesie i monopoly. Na ten czas wszystkie moje zakupy stabilnie wyświetlają się na czerwono. Nie tracę jednak nadziei, że za 5 lat zmienię logo pkp na mojego orzełka.

2 Likes

Różne są.
Co miało wyskok o 100-600% w skali miesiąca na pierwszej fali, a teraz wróciło do normy?
Ja znam przykłady ze swojej dziedziny, w innych dziedzinach też coś się znajdzie, a kto nie zna się na niczym, może zanieść walutę na GPW.

…a nie magicznych zaklęć wykrycia artefaktu. Można dobrać podłoże (nadłoże?) pod znane właściwości elektromagnetyczne materiałów.

1 Like

XTB zamknięte, miałem dylemat ale jednak skasowałem zysk póki jest, ktoś sypnął ładnie od rana i się wystraszyłem

ej nie można tu linkować na tradingview?

DNP obstawiam takie scenariusze na najbliższe dni:

ej nie można tu linkować na tradingview

tu zgodnie z planem jedziemy w górę,
ale apropo krypto, ciekawa historia jest taka że ktoś ponoć wyczyścił arkusz BTC w górę do 100k na binance. Binance to jest chyba jedna z większych giełd krypto więc tanie to nie było
tak czy siak jeśli to prawda to chyba pompa się szykuje na krypto

https://cryptoticker.io/en/bitcoin-price-hits-100000-briefly/

2 Likes

kurcze nie lubicie tu nowych?

Your post was flagged by the community.

DNP obstawiam takie scenariusze na najbliższe dni:
https://www.tradingview.com/x/SrjnIylG/

e-commerce mocno wybił kosztem zwykłego handlu…

1 Like

Na to nie wpadłem… Ciekawy pomysł.

1 Like

Pracujemy nad zakleciami, w miedzyczasie zawstydzajac nastoletnicj kradziejow ^^

1 Like

This new user tried to create multiple posts with links to the same domain. All posts from this user that include links should be reviewed.

Automat Cię wrzucił na tapetę.

Dlaczego kosztem? Po prostu handel sobie nie poradził.
Ale przecież to te same firmy, tylko teraz są bardziej w sieci, a mniej na sotisku.

GPW - Giełda Polaków Wyjebanych

2 Likes

No nie wiem. Doszło do tego że wolę iść do sklepu i wziąć co mają (że przeważnie nic nie mają to inna sprawa) niż kupić jakieś fotografie gruszek na wierzbie które potem okazują się być niedostępne. Po czym - tuż po anulowaniu mojego zamówienia z powodu niedostępności towaru - te same towary pojawiają się ponownie w ofercie sklepu internetowego ale ze zaktualizowanymi cenami i urealnionym okresem dostawy.

Nie mam czasu żeby uaktualniać sklepom internetowym ich cenniki.

1 Like