Piękna świetlana przyszłość

Na monetach będą bić ten profil?

1 Like

Po profilu będą bić za monety. ^^

1 Like

Twój Profil to oni trzymają na swoich serwerach i Tobie nic do tego. Bo GDPR obowiązuje poddanych ale przecież nie władzę. Powołując się na RODO spróbuj zażądać usnięcia swojego rekordu z bazy PESEL.

3 Likes

Ale co to właściwie jest ten profil. Zdefiniuj pojęcie skoro o sterowaniu dyskutujemy^^

I od razu dodam pytanie: a czy przypadkiem od samego początku nie uczą kompletowania alternatywnych profili na wypadek zmiennych warunków wykonywania zawodu?

Na profil składa się, najogólniej jak się da: wszystko co w zautomatyzowany sposób w trakcie używania zostawia po sobie ślady. Twój telefon, twoja karta do bankomatu, twój samochód a raczej jego zeskanowane numery rejestracyjne, logi z Twojego łącza DSL oraz komplet Twoich zarejestrowanych przez system kontaktów. Napisałeś mi kiedyś e-maila ? Jeśli tak to fakt że mi go napisałeś został odnotowany. A jeśli napisałeś mi więcej niż jednego e-maila a ja na niego odpisałem to jesteśmy już ze sobą połączeni jako ‘known associates’ na dobre i na złe.

Co do TORa: to przeszłość. Zastanawia mnie również na ile można ufać tym superduper bezpiecznym dostawcom VPNa. Oni w jakiejś jurysdykcji działają przecież. A jurysdykcja to obowiązki.

1 Like

Jaki telefon? Urząd sprawdził że nie mam telefonu.

Używasz swojej własnej? Nie zamieniasz się regularnie z innymi na konta?

Który z samochodów należących do szerokiej rzeszy bliższych i dalszych znajomych jeżdżących na raz po kawałku Eurokołchozu?

Nigdy do Ciebie żadnego emaila nie pisałem, bo ja nie umiem pisać, a Ty czytać.

To raczej pytanie za ile, choć taniej można zniknąć w zgiełku obrazków z kotkami.

mikropunkty ładnie wychodzą (nikną) - ale Gruby nam zaraz powie, że przecież stan techniki nadzoru jest taki, że te mikropunkty wklejone do niewinnej fotografii system widzi…

1 Like

a w ogóle zabawne jest to, że dywagujemy o takich kwestiach - znaczy - w rozumieniu"systemu" KNUJEMY!

i jesteśmy jak w Kingsajzie na przesłuchaniu u szyszkownika Kilkujadka: “zdradziliście, naruszyliście, ale jesteście na liście…” :wink:

teraz cała sztuka w tym, żeby nami “nie nakarmili ptaszysk”

:wink:

3 Likes

Kolory obrazu to liczby. często używa się ich do ukrywania wiadomości. Zmienia się tylko ostatnie cyfry aby nie bałaganiło na obrazie.

Askarysów generał Skrzypczak żalił się na spowiedzi, że pegaza spenetrowała i przejęła biznesowa smarkateria z kontrharcerstwa & straży miejskiej kpiąc z postsovieckich służb pseudowojskowych. Wojskowy by tę sprawę załatwił, ale łun jest urzędnik i bredzi coś o przepisach. W razie W też będzie bredził że wróg napadł nieprzepisowo^^

ale WIES ma pamięć słonia i poprzez firmy produkcyjne pana reżysera Przyprawki (którymi dyskretnie steruje - co wiem z pewnego, bo generalskiego źródła) dorobi we wrześniu taką gębę Antoniemu za tę śmiałość kontrharcerzy, że Antoniemu będzie przykro :wink:

Także: chłop żywemu nie przepuści, zwłaszcza gdy jest chłopem ze WSI…

a potem się dziwicie, Koledzy, że założyłem ten wątek o SOWIE jesienią… no przecież oni wszyscy jeszcze nie pomarli, nie poszli w szyku zwartym czwórkami do ichniego nieba
odchodzą powoli, zwykle z powodu wieku, ale mają swoich wychowanków a i niektórzy ze starszego pokolenia mają krzepkość wykształconą poprzez codzienną “utrienną gimnastikę”…

1 Like

sprecyzujmy: telefony których używasz. IMEI i karty to jedno a Twój niezmienialny tembr głosu to co innego.

A co to je karta płatnicza ? A to to za konta som ?
Jo ze wsi panie, co te miastowe znowu powymyślały ?

to zdradź mi jeszcze jaka musi być wielkość Twojego parku samochodowego żeby w systemie doszło do przepełnienia bufora. Zresztą ze zdjęć wyciąga się nie tylko rejestracje, facjaty również. Zastanów się dlaczego w wejściach do banków wiszą zakazy wchodzenia z hełmem na głowie.

To ja wiem i to wiesz Ty. A w razie czego i tak każą podpisywać w śledztwie oświadczenia że ani jeden nie umaty w czytaniu ani drugi w pisaniu. I takie zaświadczenie schowa się do akt a akta do archiwum. Jak Cię za piętnaście lat złapią z długopisem a mnie z gazetą w ręku to się nam się cała linia obrony zawali. Odkurzą teczki i się zacznie: “na piśmie zeznaliście że nie potraficie pisać a tutaj widać że trzymacie długopis !”. “O, tu, na tym zdjęciu czytacie gazetę a zeznaliście że nie potraficie czytać!”
Tak działa system haków i wymyślono go długo przed naszymi narodzinami.

najtaniej jest powiesić sobie w domu nad telefonem coś takiego:

Po cholerę to po 1989 roku pozdejmowali ? Wstydzą się czy co ?

2 Likes

To się steganografia nazywa. Ale przepustowość to ma lichą.

1 Like

Ale już spenetrowani i utrata cnoty publiczna.
Sołdateska nie traktuje poważnie dostawców, których spenetrowali cywile. Bo nie czarujmy się że intratny jest tu tylko eksport, a dla murzyńskich pseudopaństw pozostaje wyłącznie lewizna najniższego sortu bo budowa korwety przerasta potęgę takiego mocarstwa.

Ale to ciągle pośmiewisko - spenetrowali ich cywile i powyrzucali z roboty oficerów suszb. Kabaret.

Czyli muszę jednak wpinać modulator głosu do telefonu?

Dla niezorientowanych:
https://sklep.avt.pl/zmieniacz-brzmienia-glosu-zestaw-do-samodzielnego-montazu.html
https://allegro.pl/oferta/modulator-zmieniacz-glosu-do-telefonow-8121052619
https://allegro.pl/oferta/modulator-glosu-do-telefonow-komorkowych-istranger-7243770174

Miastowe wymyśliły gender, i jak mnie śledzisz to bywam na raz w trzech krajach, a do tego czasami kobietą. No dobra - profil niektórych zakupów jak klucze i wiertarki w pewnych nazbyt specjalistycznych miejscach zdradza, no ale w końcu po to są karty firmowe aby je pracownikom noname wydawać^^

Przy regularnej zmianie pojazdów i nieużywaniu niektórych… zależnie od tego czy chcą mnie znaleźć. Wiem że nie chcą bo nawet jak znajdują uparcie przepisują adres błędnie, tak aby na pewno nie znaleźć drugi raz, bo to same z tego zgryzoty.

To wynik walki z analfabetyzmem.
Ale trzeba się na złość nauczyć czytać do góry nogami, tak żeby gazetę na zdjęciu trzymać odwrotnie^^

Koty HD, trzygodzinne nagranie na 100fps.

1 Like

aaaa, nie chcę Cię zasmucać boś człowiek wybitny lecz zdaje mi się, że ONI mają takie ustrojstwa że pokazane przez Ciebie urządzenia tylko ich rozśmieszą…

dawno temu słynny Pęczak mówił na podsłuchach, że musi kartony “tik taków” kupować żeby się nie dać namierzyć a już wtedy uopcy mieli od BND system beetoven - a to były lata 90-te!

Wroński mówił (zanim go los na odcinek naprawiania norweskich dachów rzucił), że w czasie jego pracy w AW dostali od Amerykanów takie cudeńka jakich nie miała ani KG Policji ani Instytut Sena w Krakowie. Mieli specjalnie przeszkoloną kobitkę do jego obsługi z “wprawnym uchem”…

Także - z Grubym w ponurym pesymiźmie nie staję w szranki - ale cieżkie czasy na linii chąśnik - system :slight_smile:

Wierzę, że nie ustaniesz w staraniach - bo żywy umysł i silna wola nie pozwolą Ci oddać meczu bez walki!

1 Like

Wiem że to odwracalne, a obchodzenie tego w sposób nieodwracalny jest kłopotliwe (trzeba się przez stację szyfrującą wpinać, a to już poważna skrzynia do taszczenia). Swego czasu ruszyłem z komercjalizacją wariantów grubszego aes i musiałem zakupić worek z doświadczeniem.

Koty od czasów niepamiętnych na stanicach spichlerzy stoją i myszy konsumują, myszy jednak od tego nie ubywa i głodne nie chodzą^^

Do kotów na stanicach się nie przyjąłem bo dieta na myszach jest nazbyt fit. Co innego dieta ze śmietany - na cóż mnie walczyć z chudymi kotami jak ze spasionymi można się dogadać.

1 Like

Wychowanie w nietrzeźwości działa. Każdy podręcznik historii podaje dzieciom do oburzania się, że roku pamiętnego wróg napadał bez wypowiedzenia. Nie podaje, czy panowie koronni coś wypowiadali idąc na Septentrionów.

Aż kredki z tornistra wypadną! Jedni warci drugich.

Spokojnie. Za pięć lat teczki się zdygitalizuje. Za dziesięć zmieni się format. Za piętnaście nikt urzędowy nie będzie pamiętał, czym się odczytywało fakty znane urzędowi z urzędu.

Bo teraz to przyjaciel ^^

Leming na mnie regularnie krzyczy, że się reklamy wiertarek wyświetlają.

Kupili od Chińczyków?

A Straż Rybacka miała? Widzisz, do kogo porównują się ci, którym przypisujesz sprawczość, a nawet nieznaną sprawczość.

1 Like

też byłem w szoku, gdy pierwszy raz zaczęły mi wyskakiwać niemieckie strony… z używanymi tokarkami.

jako, że nigdy tokarek nie googlałem - znaczy powiązanie mojej osoby z tego typu urządzeniami było skutkiem podczytywania zarobmy.se …

2 Likes

Wypowiadali oczywiście. Słowa modlitwy by ich skisłymi śledziami doświadczyło.

“ktoś wydrukował na drukarce 3d ikonę zapisu” - wywnioskowało dziecko widząc dyskietkę^^

Wpisuję w google “minfin” a wyskakuje lisek chytrusek.

To była zachęta abyś podpisał volkslistę^^

Właściwie to można by zrobić happening zbierania podpisów, kto chciałby dostać niemiecki paszport^^
Bo jakby zbierać czy chcieliby palestyński to byłby antycosizm^^

Kiedy narodziła się idea współczesnego New World Order? Mamy do wyboru Biblię i jej apokalipse, następnie długo nic, później pierwsze wzmianki padają około 1840 roku , dalej idąc mamy majn hampf, i ostatnia pozycja to orwel. Oczywiście w naszym kręgu cywilizacyjnym.

2 Likes

Ale w naszym kręgu cywilizacyjnym operujemy na pojęciu winy, z tego wywiedliśmy koncepcję przewodu sądowego, dowodu, kontradyktoryjność postępowania etc.
W Azji operuje się pojęciem wstydu, jest on narzucany w sieci społecznej w wyniku interakcji węzłów wraz z administracyjną możliwością wzbudzenia takiej sieci do wybranych zachowań destrukcyjnych wobec ofiary atakowanej symboliką tego rodzaju. Próbę wdrożenia takiego operowania zachowaniem społecznym popełniał katolicyzm przed schizmą gdyż dysponując azjatyckim aparatem administracyjnym Biznacjum sterowanie emocjami było proste, tanie i skuteczne. Przeniesienie tego na grunt europejskiego półwyspu rozbiło się jednak o przytomność. Do ogłupienia ludzie muszą być najpierw w dużej liczbie. Samodzielnie każdy myśli sam bo sam ponosi konsekwencje bezmyślności.
Jest to przyczyna dla której każdy ustrój totalitarny próbuje wdrożyć pojęcie wstydu, samokrytyki i administrować sądami tak aby sprawowały one władzę, a nie rozstrzygały spory. Nie bez powodu to nie działa, a wyjątkowe kasty stają się pośmiewiskiem często ściganym później za brak profesjonalizmu tak jak Fajga Mindla.

1 Like