Przygotowania do kryzysu

Dobre pytanie, następne pytanie. Ja nie wiem.

1 Like

Udzielalem sie tam. Ale to grafomani. Chorzy na chciejstwa podlane dzieciecym nacjonalizmem.

Nie mialem.odpowiedniego dystansu i mi wlasciciel podziekowal. Tam nalezy miec zdanie zgodne z oczekiwaniem. A moje zdanie nieco podobne do Molotowa dziala jak plachta na byka.

Uwaga. To nie schizofrenia. Polakom zycze jak.najlepiej, ale PL jako tworowi panstwowemu - nie zycze zle, ale jest mi obojetne.

2 Likes

Jestem w stanie napisać tekst o reformie sił zbrojnych ani razu nie odwołując się do armii^^
To nie w sprzęcie i w armii leży problem, że obecne siły zbrojne są paździerzem, którego nie dało się wysłać do sąsiada na darmowy poligon pod sztandarem, tylko musieli pojechać “na urlopy”.

2 Likes

skladajac luzno dostepne dezinformacje, te ktore sa dostepne i uroszczajac sobie szursko i schizofrenicznie…
Jest sobie projekt UE… Friede, Freude, Eierkuchen… pokój, przyjaźń naleśniki. Hegemonem w UE po Brexiocie sa DE. DE w ramach przyjazni z federacja gazowa podporzadkowywuja sobie wszystkich i …jak to ma byc - zyski nasze, straty wasze. Wiec sobie zrobiono Euro, ktore spowodowaly zmniejszenie konkurencyjnosci gospodarek narodowych a zwiekszenie sily gospodarki DE.

Wszystko byloby ok, gdyby dalej przyszloscia mieli byc influencerzy, psi fryzjerzy, tiktokerzy i koci behawiorsci. Dalej by placono federacji obietnicami, dalej EBC drukowalby papierki na pokrycie dlugu - obligacji IT, GR, etc.

Dalej Hans i Helga byliby biedniejsi utrzymujac Gianbattisto Filippe oraz Janis aJogosa Konstantinosa. Wprawdzie Han i Helga byliby biedniejsi, ale oligarchia niemiecka juz nie…

Coz sie wiec takiego stalo, ze jednak sie powoli nie da ? Czemu zly Iwan nie chce znowu tak jak pediatra ustali sprzedawac ropy za ceny takie, jakie towarzysze w KC Brukselskim wymysla. Pacziemu?
Warum ist die Banane krumm?

4 Likes

Fedracja postanowiła wymienić papierki na areał proponując aż po Odrę.
Koci behawioryści stanęli okoniem i teraz rozstrzygany jest spór do której rzeki ich stać.

Wymieńcie na coś papierki.
Chińczyk daje papierki Ruskiemu i życzy sobie Ziemi & Wody.

3 Likes

crisis…
Swisscom zrzuca w Szwajcarii wszystkie marki dyskontowe na pasmo zasiegowe w LTE B20 (LTE 800Mhz) a ma tam 10MHz pasma. Predkosci pod eNodeB 5Mbit/s.

2 Likes

6 Likes

Ciekawe.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-09-22/credit-suisse-draws-up-plan-to-resurrect-bad-bank-ft-reports?leadSource=uverify%20wall

2 Likes

Zed’s dead baby, Zed’s dead.

3 Likes

€ i £ ubite. Pora na Franciszka ?

1 Like

Podbito Swiss?

Lata 90te? Wracamy do dulara?

1 Like

Ekhem…do czego?

1 Like

To jak nie dular to co? Barbarzyństwo?!

2 Likes

Nie wiadomo co ^^

1 Like

Jeśli dolar, to czy wg. “dollar milkshake theory”?

2 Likes

Dolar jak nadzieja umiera ostatni.

3 Likes

Pytanie za miliony (nie wiadomo czego).

2 Likes

To będzie solony szejk.
Waluty imperiów zawsze umierają tak samo.

W średniowieczu ostatni raz mieliśmy upadek waluty bez alternatywy z kolejnego imperium podażowego.

Wiadomo - niewolników.

5 Likes

Nowa premier Wloch - dosc otwarcie jak na polityka :slight_smile:
Bedzie wesolo w UE…

3 Likes

e tam bedzie wesolo. Bedzie po staremu. Ona musi cos gadac.
Znasz przeciez doktryne O`Leary z Ryanair.
Wazne aby o nas mowili.

1 Like