Przygotowania do kryzysu

a gdyby powiedzial, ze czuje sie czarna lesbijka ?

2 Likes

A może on na tym obozie aplikował tylko na nadzorcę na plantacji?

1 Like

Czyżby czyżyk?

3 Likes

swoją drogą, gdyby Niemcy drukowały dziś banknoty z Adolfem to byłby wielki “gewałt” ale Chiny drukują z podobnym zbrodniarzem i jest git…

paskudne to czasy gdy relatywizm moralny osiąga taki poziom

4 Likes

Duzy moze wiecej

3 Likes

tak…

1 Like

Mao się nie zastrzelił po zajęciu w piątym roku istnienia stolicy tysiącletniego imperium przez npla?

Czerwona wygrywa, czarna przegrywa.

2 Likes

“Żar” bijący po oczach ostatnich wypowiedzi Macrona m.in o wątku Rosja-Ukraina też się wyjaśnił…

UE sama siebie zaoruje to, jak widać, trzeba zacząć dbać o własny kraj…

5 Likes

Ja mam wrażenie, że to cały czas krążymy w obrębie tego samego poziomu. Tzn w skrócie - zawsze tak było.

Wg mnie Hilter dożył spokojnej starości w Argentum. Ale kto to tam wie…

Zawsze trzeba było. Tylko najważniejsze w UE / jewrozonie jest być Niemcami. PIIGS’y wiedzą o tym najlepiej.

Poza tym, to nie o własny kraj, tylko przede wszystkim o własną kieszeń. Cymesy się same nie zrobią, konta w CH nie napełnią o tak.

Pytanie kiedy kamizelki się pokażą. UPS. Już od miesiąca?

https://loyaltylobby.com/2023/04/11/france-general-strike-affecting-air-travel-april-13-2023/

2 Likes

Być może, ale nie zapraszał mnie.

Małe niezadowolenie trzeba afiszować aby ktokolwiek je dostrzegł.
Duże nie wymaga reklamy^^

1 Like

Zachód będzie zmuszony do zaakceptowania udziału Chin w reorganizacji porządku światowego po upadku Rosji, a bardziej trywialnie podziale łupów, zarówno w postaci przejęcia części jej wpływów zagranicznych, np. w Azji Centralnej jak udziałem w przyszłej “Spółce SA- Zasoby Rosji”, np. w części Syberii i okolic Władywostoku. Zaś wszystkie sygnały z kategoryczną odmową wsparcia Rosji materiałami wojennymi na czele, co ostatecznie kończy wszelkie rosyjskie marzenia o wygranej wojnie, świadczy, że Cesarz Xi wraz z dworem najwyraźniej podjął właściwą decyzję.

4 Likes

Cham bez kultury. Zaraz do niego przedzwonie!

Afisze kontrolowane przez tych i tamtych. Ciężko tam się dostać spontanicznie. Gdyby to był strajk czarnych lesbijek to oooo paaaaanieeeeee.

Nota bene usprawnienia eksploracji kosmosu są kontynuoowane i w końcu chyba idą w dobrym kierunku. Okazuje się, że rakieta lepiej leci jak załoga jest bardziej ‘diverse & inclusive’.

Ale z tym Kanadyjczykiem to już bez przesady. Kto to widział.

Jako ruska onuca, nie to że nie ma w tym co piszesz dużo prawdy.

Natomiast wydaje mi się, mocno mi się wydaje, że sprawa jest rozwojowa, Cesarstwo Rosyjskie jeszcze daleko od upadku. Tak samo jak Cesarstwo BicMaca, niby traci, ale żeby od razu krowy tam przestały mleko dawać, to jeszcze daleko chyba?

1 Like

Rosja z trzaskiem przegrywa wojnę, o czym Chiny, dysponujące bardzo rozbudowanym wywiadem wiedzą równie dobrze, jak ja :stuck_out_tongue_winking_eye:. A ja opieram się również na diagnozach dwóch doskonałych analityków, którzy na podstawie dostępu do ważnych, w tym ponoć niejawnych informacji twierdzą, że Rosja w wojnie z całym Zachodem nie ma żadnych szans, gdyż jako państwo była absolutnie nieprzygotowana do długiej i ciężkiej totalnej wojny na wyniszczenie zasobów i jej porażka jest tylko kwestią czasu. Jednym z nich jest były Szef Sztabu Generalnego Rosji Iwaszow, który już przed wojną napisał głośne ostrzeżenie, w którym dokładnie przewidział przebieg wydarzeń. Drugim pułkownik Specnazu Girkin-Striełkow, od roku przedstawiający bardzo precyzyjne prognozy, na szczęście całkowicie ignorowane przez rosyjski MON.
Skoro ludzie z wiedzą insiderską trafnie wskazują od samego początku jak to się potoczy, to co ja amator będę im zaprzeczał? :thinking: :wink: :smiling_imp:

3 Likes

nie dzielmy skóry na niedźwiedziu^^ поживем, увидим :sweat_smile:

3 Likes

Noe też tak robił^^

Mogli wysłać wszystkich zamiast jednego?^^

Wojna jeszcze niewypowiedziana, a tu już o przegranej dyskusje^^

5 Likes

Nawet kredyt pod zastaw łupów wzięty.

2 Likes

Macron aby nie wrócił właśnie z Pekinu ?

4 Likes

Moze dostał alternatywę w postaci wydrukowanych produktów?

2 Likes
3 Likes

Czyli, tylko Czechoslowacja, nie będzie im, rozbudowywać floty handlowej?
Gdzieś to już bylo.

3 Likes