Rozwód

Podzielam opinię.

Mniej roboty jest sprokurować nowe dziecko. Z wiekiem można zejść poniżej czasu gotowania jajka na miękko.
Wiem, wiem - młody to pewnie się męczył ponad kwadrans, ale praktyka swoje robi.

Po co ten kontakt z dzieckiem?
Olej - dziecko samo sobie przypomni.
Mój kiedyś zwiał z domu do mnie, bo cokolwiek. Tylko zapomniał mi powiedzieć. Ale miał plan.
A to jednak jest nieco kilometrów na piechotę do innej miejscowości.

A jak nic nie masz to komornik może sobie ustalać adres ile zechce.

Natura ostrzega kolorem.

Brak atencji ze stronu bankomatu jakoś im doskwiera.

Jest simpem.

6 Likes

Przepraszam że się wtrącam nie w temacie, ale moje obserwacje są dokładnie odwrotne.
Kiedyś było krótko, ale czas regeneracji również był o rząd wielkości mniejszy, co dawało możliwość dogrywki zanim się reklamy w telewizorze skończyły. Teraz kobita sama się stroi, zawraca gitarę, coś o trzecim wspomina (mimo że przy drugim o mało co nie poszła w stronę światła). A mnie się zwyczajnie nie chce/mam ciekawsze rzeczy do roboty.

3 Likes

No, trochę crazy jest. :wink:
Ale ma zalety, dobrze wygląda, dobrze działa w sypialni i mam skos na rude petitki. :wink:
Poza tym upiera się, że chce ze mną rzeźbić w drewnie i na widok kałaszka oczy jej się świecą.

Podpisuję się. Znaczy, kolega mi mówił. :wink:

3 Likes

Hobby zdaje się jest po to żeby od babińca uciec i w ciszy posiedzieć? Zwłaszcza jeśli jest to cisza z rzadka jeno przerywana wystrzałem z karabinu.

kobita != kolega

Ja z moją też kiedyś rzekomo miałem wspólne tematy i zainteresowania. Rzeczywistość zaskrzeczała i okazało się że co by nie gadać, to choop ma upolować mamuta a baba urodzić dziecko i uwarzyć zupę. Wspólna sypialnia a, nie daj Panie Fordzie, kołdra jest bardzo opcjonalna.

5 Likes

Tak jest, ale ponieważ wysiłek jest zbędny to trzeba sobie wykształcić nawyki aby nie marnować czasu. No chyba że pani płaci od godziny, a nie od sztuki - a to wtedy co innego^^
Po tylu podejściach ma człowiek jaką praktykę żeby wiedzieć jak robić, żeby się nie narobić?

No to jak się nie chce to trzeba obowiązki odbębnić w jak najkrótszym interwale.

Z wiekiem istotne jest czy sprząta, czy pichci co zjadliwego, czy robactwa pilnuje, żeby ojcu w knuciu nie przeszkadzało, żeby w kubku było kiedy ręka szuka naczynia.

Amatorzy.
Przebrnąłem przez ten etap.

Jakież proste są zmienne globalne. Instancje zmieniasz, a te się nie zmieniają.

2 Likes

Mam wrażenie że ‘z wiekiem’ u mnie nastąpiło o dekadę wcześniej niż powinno.

To jest tak, że chciałbym chcieć, ale mi się nie chce.

3 Likes

Rozumiem, że wiek partnerek się nie zmienia?
Bo wiesz… żeby wyciągnąć wnioski to warunki eksperymentu muszą być ujednolicone :smiley:

TAK

2 Likes

Eee tam, tygrys jest pomarańczowy, by go gnu nie widziało.

2 Likes

Bluźnierstwo!
Im coś jest bardziej^^ żółte tym szybsze, a jak bardziej^^ czerwone to najszybsze.
Razem wychodzi pomarańczowy - czyli tygrys musi być szybki z racji koloru. Samochody tak majo?^^

1 Like

Co jest fajnego w studentkach 3go roku ? ^^

2 Likes

Trzeba się eksperta zapytać ^^

4 Likes

Pytaniem na pytanie można odpowiedzieć skoro temat motoryzacyjny - czym się różni dętka od studentki?

Dętkę dmucha się tylko do 2.5 bara…

6 Likes

Update from me:
Ex odcięta od zasilania przez telefon sprawia wrażenie kobiety na skraju załamania nerwowego. Głos drży, krzyczy, płacze. Mi to jest obojętne, szczerze mówiąc, ale zacząłem wyłapywać sposoby manipulacji przez nią. Wcześniej bym się tym przejął i przyjął na klatę jako mój problem. Teraz tylko wykrywam to i mam niezłą bekę jakim farfoclem byłem, skoro dawałem się robić w konia takimi manipulacjami :smiley:

Po rundzie wymieniania się pismami przez sąd, ex stwierdziła, że chce się dogadać bez sądu przez prawników. Zeszła z wymaganiami na alimenty. Teraz są o połowę mniejsze :smiley:

4 Likes

bo przez telefon. Na żywo jeszcze by pantofelkami tupała.

3 Likes

połowa od zera to nadal zero? czy tez myślisz o małej dopłacie z jej strony?^^

2 Likes

nie deeskalij, niech dalej chce. pieniadze na lewnikow czesto sa dobrze wydanymi. odwidzi sie jej i…

3 Likes

@Eltor no jednak trochę się na tym rozumiem. :wink:

1 Like

Update:

Ex zaczęła jakoś normalnie się zachowywać.
Przyzwyczaiła się do faktu, że kasy polubownie nie będzie i teraz złagodniała.

Teraz pisze: “czy możemy porozmawiać…”, “czy mółbyś…” itd.

To była słuszna decyzja z mojej strony o odcięciu zasilania. Teraz jej bity i bajty w głowie się poustawiały.

Myślę, że teraz będzie mnie fortelem brała. Będzie miła i po cichutku będzie ciągnęła ile się da. Zrozumiała, że siłą i emocjami negatywnymi nic nie ugra, to teraz spróbuje pozytywnymi emocjami mną huśtać.

7 Likes

Kiedy przejdzie na “czy jaśnie Pan raczy?” ?^^

Odcięcie.

2 Likes

ile razy dziennie ?
Poziom piwa w lodówce też będzie proaktywnie uzupełniać ?

3 Likes