Rozwód

To zdaje się nazwisko męża…^^ ?

EDIT:
Pomyłka… to finka…

Pochodząca z Finlandii Satu Nordling wyszła za Urugwajczyka Andreasa Gonzaleza

1 Like

Mercedesy rozdają na Placu Czerwonym.

wątek otworzył człowiek rozpoczynający rozwód.

3 Likes

No to jak już szukamy inspiracji^^
List of people with the most children

Jest kilku ziomków w Afryce co już 100+ narobili, chyba nawet gdzieś ich rodzinne fotki się po google walają^^

1 Like

Ja marzyłem zawsze o drużynie futbolowej, żeby tyle dzieci było.

Ale sam wiesz, rozumiesz. Gwałtem tego nie zrobię, a moja ex chciała robić KARIERĘ :slight_smile: głupota

1 Like

Tak, znam tę stronę… ale w tej kwestii mi chodzi - oprócz zajęcia dla niewiasty - o jakość w ilości, a nie samą ilość.
Bo samą ilością raczej takich efektów nie uzyskasz :wink: c’nie?

Wiem, rozumiem. Sam miałem obiecaną 3kę, a moja kariery robić nie chce, a jak na razie jest tylko 2ka… c’est la vie … może w następnej iteracji :thinking:

1 Like

Niestety w obecnym sztucznym środowisku i wyjałowionej (glebie) diecie, opartej na przetworzonym jedzeniu, matka nie ma biologicznej możliwości zapewnienia sobie odpowiedniej ilosci i jakosci skladników na kolejnego potomka tuż po poprzednim, więc bym to odradzał…

Książka w której to zagadnienie jest ciekawie poruszone:

1 Like

Przecież to gra losowa, jakość wynika z ilości, a błędy kasuje natura.

Jeśli pozostałych jest niewielu z przyczyn nieznanych sprawców to Twoich dużo.

Skoro jedna matka nie może to należy zatrudnić więcej studentek.

2 Likes

Mi chodziło o jakość wychowania i utrzymania jako takiej wspierającej się wspólnoty, która jako tako w historii przetrwa… sam Waści o czymś podobnym pisałeś na starym z.se :wink:
Bo co z tego, że jak [on],(Bertold Wiesner - Wikipedia) czy inny Gengis Khan, nastuka się niepowiązanych ze sobą wiedzą o sobie dzieci?
Bo “What is the ultimate goal”?

1 Like

Dominacja pochodnych w biomach.
Przecież nie wiesz jak będą wyglądali Twoi potomkowie za 500 pokoleń i jakich czynności będą się podejmowali. Istotne jest wyłącznie czy to będzie z selekcji, w którą byłeś zamieszany.
Potomkowie Wielkiego Chana do dziś zamieszkują kontynent bez względu na to jak bardzo wzajem się mordują selekcjonują^^

3 Likes

Niby tak ale nie.

Dowód anegdotyczny: znam bliźniaków jednojajowych, z jednej rodziny, gdzie drobny wypadek za młodu (drobne złamanie, żadnych długofalowych skutków bezpośrenich) jak w efekcie motyla zupełnie oddzielił ich trajektorie. Politechika vs humanistyka. Także to wszystko jest proste na średnich, ale w praktyce życie mamy jedno i musimy decydować tu, bez restartów.

atomy węgla z naszych organizmów będą krążyć dalej niezaleźnie od wszystkiego.

A tak na serio, to w interpretacji Dawkinsa masz rację, ale jak mówił Keynes, w dłuższym terminie będziemy martwi, więc Sarmaci mieli inną teorie “za króla Sasa jedz pij i popuszczaj pasa”

4 Likes