Rozwód

To zdaje się nazwisko męża…^^ ?

EDIT:
Pomyłka… to finka…

Pochodząca z Finlandii Satu Nordling wyszła za Urugwajczyka Andreasa Gonzaleza

1 Like

Mercedesy rozdają na Placu Czerwonym.

wątek otworzył człowiek rozpoczynający rozwód.

4 Likes

No to jak już szukamy inspiracji^^
List of people with the most children

Jest kilku ziomków w Afryce co już 100+ narobili, chyba nawet gdzieś ich rodzinne fotki się po google walają^^

1 Like

Ja marzyłem zawsze o drużynie futbolowej, żeby tyle dzieci było.

Ale sam wiesz, rozumiesz. Gwałtem tego nie zrobię, a moja ex chciała robić KARIERĘ :slight_smile: głupota

2 Likes

Tak, znam tę stronę… ale w tej kwestii mi chodzi - oprócz zajęcia dla niewiasty - o jakość w ilości, a nie samą ilość.
Bo samą ilością raczej takich efektów nie uzyskasz :wink: c’nie?

Wiem, rozumiem. Sam miałem obiecaną 3kę, a moja kariery robić nie chce, a jak na razie jest tylko 2ka… c’est la vie … może w następnej iteracji :thinking:

1 Like

Niestety w obecnym sztucznym środowisku i wyjałowionej (glebie) diecie, opartej na przetworzonym jedzeniu, matka nie ma biologicznej możliwości zapewnienia sobie odpowiedniej ilosci i jakosci skladników na kolejnego potomka tuż po poprzednim, więc bym to odradzał…

Książka w której to zagadnienie jest ciekawie poruszone:
https://www.amazon.co.uk/Deep-Nutrition-Your-Genes-Traditional/dp/1250113822

1 Like

Przecież to gra losowa, jakość wynika z ilości, a błędy kasuje natura.

Jeśli pozostałych jest niewielu z przyczyn nieznanych sprawców to Twoich dużo.

Skoro jedna matka nie może to należy zatrudnić więcej studentek.

2 Likes

Mi chodziło o jakość wychowania i utrzymania jako takiej wspierającej się wspólnoty, która jako tako w historii przetrwa… sam Waści o czymś podobnym pisałeś na starym z.se :wink:
Bo co z tego, że jak [on],(https://en.wikipedia.org/wiki/Bertold_Wiesner) czy inny Gengis Khan, nastuka się niepowiązanych ze sobą wiedzą o sobie dzieci?
Bo “What is the ultimate goal”?

1 Like

Dominacja pochodnych w biomach.
Przecież nie wiesz jak będą wyglądali Twoi potomkowie za 500 pokoleń i jakich czynności będą się podejmowali. Istotne jest wyłącznie czy to będzie z selekcji, w którą byłeś zamieszany.
Potomkowie Wielkiego Chana do dziś zamieszkują kontynent bez względu na to jak bardzo wzajem się mordują selekcjonują^^

3 Likes

Niby tak ale nie.

Dowód anegdotyczny: znam bliźniaków jednojajowych, z jednej rodziny, gdzie drobny wypadek za młodu (drobne złamanie, żadnych długofalowych skutków bezpośrenich) jak w efekcie motyla zupełnie oddzielił ich trajektorie. Politechika vs humanistyka. Także to wszystko jest proste na średnich, ale w praktyce życie mamy jedno i musimy decydować tu, bez restartów.

atomy węgla z naszych organizmów będą krążyć dalej niezaleźnie od wszystkiego.

A tak na serio, to w interpretacji Dawkinsa masz rację, ale jak mówił Keynes, w dłuższym terminie będziemy martwi, więc Sarmaci mieli inną teorie “za króla Sasa jedz pij i popuszczaj pasa”

4 Likes

Sąd z urzędu i sam z siebie wyznaczył mediatora, żeby ustalił wysokość alimentów.

Jest tak, jak mówił @MedicusHellveticus , przyniosła tyle rachunków na potwierdzenie, że utrzymanie dziecka rzeczywiście tyle wynosi, że aż się zdziwiłem :slight_smile:

Luzik, już jej wymagania finansowe spadły o 60%.

Zobaczę jak będzie się zachowywać u mediatora.

2 Likes

Ale że dla Ciebie alimentów? Skoro perfidny babsztyl porzuca swoje obowiązki?

Przynieś swoje ile kosztuje zastąpienie jej usług^^

8 Likes

dobre :smiley:

5 Likes

Wymagania? Finansowe? Pracuje? hm jak ją nie stać na utrzymanie dziecka to wnioskuj o przyznanie całkowitej opieki tobie^^

1 Like

Jak jej nie stać na samodzielne utrzymanie to ubezwłasnowolnić i przyznać Panu w jasyr^^

1 Like

Bym nie wziął do mnie, nawet jakby dopłacili.

2 Likes

Masz zawarty obowiązek i masz trzymać choćby i w piwnicy.
Składało się śluby no i los przypieczętowany^^

Zauważ jak wiele rozwiązuje ustrój, gdzie ludzi i ich zobowiązania bierze się na poważnie - baby by nie fikały^^

2 Likes

No tak, jak to się dzieje, że kobietom wmówiono, że TikTok, Instagram i poważne studia to jest wszystko czego kobieta chce? Serio się pytam.

Co to za przyjemność dla kobiety zasuwać w kieracie dla jednego skurwysyna w firmie, w której pracuje? Ale jak ma powiększyć ród i być dobrze traktowana przez męża, to fuuj, DYSKRYMINACJA!

6 Likes

Bardzo łatwo - babom można wmówić wszystko. Wystarczy im to często powtarzać.
Wszak totalitaryzmy pojawiły się wraz z emancypacją - to najgłupsza grupa wyborców.

Widziałeś przed dopuszczeniem bab do decyzji politycznych aby chłopy zdecydowały się na głupią wojnę? Na udział w potrzebie (obronie) - owszem, w wyprawie po łupy - no zdarza się ostrzyc jakiś baranów. Ale żeby ktoś się napier… o ideały?
Choopy nie podejmują głupich decyzji o rozbudowie infrastruktury bo to oni mają wtedy rowy kopać, nie podejmują decyzji o wojowaniu po nic, bo to oni będą wojować.
A dla bab to jest zawsze “niech ktoś za nas”.

Zupełnie zasadne jest zaś pogonienie chłopów od decyzji o socjalu. Zupełnie wystarczy jeśli chłopy wypracują na to budżet i baby dostaną to do rozdania (ale to co tam jest, a nie obiecanki) bo chłopy to zaraz rozkradną i sprzedadzą. Czy na przykład decyzje o zagospodarowaniu terenów rekreacyjnych - gdzie chłopy mają kopać, drzewa sadzić, ławki stawiać, ślizgawki i huśtawki - to też jest zasadne, żeby chłopy nie decydowały o jakiś tam orlikach czy innych wałach. Bo organizacja przestrzeni przez choopa sprowadza się do zasr… przestrzeni bilboardami na przemian z parkingami.

4 Likes