Uroszczenia dyzurowo-podyzurowe

Wysyłacie do RAV (szwajcarski urząd pracy) pilne wezwanie do dostarczenia wam koszernego lekarza z kompletem kwitów i z terminem 90 dni realizacji. Jeśli RAV nie dostarczy wam lokalsa napuszczacie kantonalną biurwę zdrowotną na kantonalną biurwę z pośredniaka.
A propos: a weź i się zarejestruj w RAV. Masz do tego zdaje się prawo skoro masz prawo pobytu. Nie chodzi tu o zasiłek, chodzi o szukanie Ci roboty przez biurwę.

Odwróć biurwie kota ogonem, przekieruj ból tam gdzie on powstał.

7 Likes

Czyli otwierasz firmę medialną, kasujesz szefa 100kchf i załatwione?

2 Likes

nam sie juz z zona nie chce chciec @gruby @3r3

jak sie nie podoba to … idziemy. Wybor jest. A ze im sie zdaje…

Pan zdał, a pani biurwie się zdawało

4 Likes

Quo?

2 Likes

Skąd. I tu jest problem. TangPing kładzie każdy ustrój.

4 Likes

jeszcze nie wiemy. Polecilem zonie aby nie pisala zadnych wywodow tylko jedno zdanie.

Szanowni Panstwo,
Zdecydowalam sie nie podpisac umowy z dnia 21.10.2022

Pozdrawiam Serdecznie.

(i niech sie korpobiurwa glowi. Spodziewaja sie wszystkiego, tylko nie tego).

6 Likes

Rozważacie przeprowadzkę poza CH?

Może jakieś południe Europy? Lekarz to sobie zawsze poradzi.

Takie ‘złote rady’ i sugestie z mojej strony… To co piszesz od dawna brzmi znajomo.

Po co się kopać z koniem, jak on już padł dawno.

Nie zglądam Ci w kieszeń, ale zgaduje, że nie musiałbyś nawet pracować parę miesięcy. A jak ludzie się dowiedzą, że jesteś lekarzem to sami przyjdą, bo zdrowie jak seks. Sprzedaje się samo.

4 Likes

do naszego medyka ludzie nie tylko przychodzą (25% sukcesu w tym zawodzie) ile wracają (następne 25% sukcesu).
A nawet walą do niego w ciemno ale z polecenia. A to jest 50% sukcesu w tym zawodzie.

Nasz medyk jest zagrożeniem systemu opieki zdrowotnej bo potrafiłby sobie bez niego poradzić.
A to już jest niewybaczalna herezja z punktu widzenia kasy chorych oraz jego własnego korporacyjnego samorządu. Medyk to antysystemowy wywrotowiec.

4 Likes

Był ostatnio ten u mnie co mu znamię na przedramieniu wyciąłem. Okazało się planoepithelkarzinomem i musza ciąć więcej.
Przyszedł z łapówka. Dostałem 200 chf w kopercie za fatygę za to ze od razu wyciąłem .

Wracam właśnie sobie z Bazylei

3 Likes

Inflacja we Francji. Alzacja. Rok temu ten zestaw kosztował 9,90 Euro uwaga z wyjątkiem ze słodkiej bulki z tymi smarties od Nestle nie kupowałem

Zestaw dziś kosztuje 22.30 Euro.

Matematyka konowała okłamuje.

5 Likes

image

5 Likes

Liczba drwali spadła - teren wylesiony^^

3 Likes

Już objaśniam, matematykę trzeba dostosować do potrzeb:

22.30 Euro - 9.90 Euro = 12.40 Euro… hmm… ale przecież inflację wyraża się w procentach… no to zamieniamy jednostkę i jak byk wychodzi, że:

Inflacja wynosi 12.4%

Czy taki wywód przeszedłby w TV?^^

3 Likes

Zależy czy dana stacja telewizyjna dostała zlecenie na obronę rządu czy na jego obalenie.

4 Likes

Nie pozwolono, aby małe pożary same się dopalały, to w końcu przez pożogę zabraknie drewna na trzonki do siekier.

2 Likes

Fryzjer cięcie z biurwa 25 Euro. Bez biurwy 10 Euro.

2 Likes

Męski? Bez golenia? Drogo.
U nas £15 z biurwą. Bez nie udało mi się zapytać, bo ja nie mówie po turecku, a oni po angielsku:)

2 Likes

Owszem. A jak z drugiej strony politycznej to w centach by wykazali.

Dobre!

Jak się nie podoba to można iść do skarbówki - na pewno ostrzygą.

2 Likes

Odkad mi zone wygryziono z managerstwa to zaczyna sie w pracy robic dziwnie.
Pracujemy w roznych miejscach, oddalonych o ponad 25km ale…mamy tych samych przelozonych. No i mi przelozony zony zaczyna fikac. Ma to szczescie, ze jestem stary i zgnusnialy, bo 10 lat temu dostalby strzala i wiedzialby ze z poludniowcami i poliniakami sie nie zadzira, bo oni sie w tancu seksualnie nie stosunkuja.

Zrobilem termin na srode, 30.11.22 przez kadry i mam zamiar mu powiedziec jedno zdanie -
ich komme mit Ihnen gar nich klar/ We don’t get along, to put it mildly.

Sytuacja sie zaostrzyla po tym jak jeden z pacjentow podrobi lmoja recepte na benzodiazepiny. Wyszlo w aptece no i kazalem pacjentowi wypatatac - naruszenie zaufania, ma wiecej nie przychodzic.

Moj szef uwaza, ze tak nie wolnoi,zew powinienem pacjenta zaprosic na rozmowe i z nim fgadac. Wiec szefowi powiedzialem - acha, dazu noch einen Kaffee und Kuchen und bestimmt noch blasen lassen. ( dla nierozumiejacych - moze na kawke i ciastko i laske zrobic.

No wiec nie do konca rozumiem sie z przelozonym, bo innymi slowy - wcale nie chce sie rozumiec w znaczeniu wymiana pogladow…

Bo wymiana pogladow z szefem powinna wygladac tak ,ze wchodze ze swoimi, wychodze z pogladami szefa. A ja mam to w dupie.

4 Likes

Szefowi dozwalamy mieć opinię, ale nie zmuszamy do pozostawania szefem.
Dziesięciu innych czeka na jego miejsce za bramą.

Na temat podrabiania recept powinna z nim porozmawiać prokuratura?
A może zgłoś?^^ A może żona zgłosi? Wszak jest czujną obywatelką, bo Ty to tam jesteś podpadnięty.

To pierwszy etap.
W tym wieku może być już tak, że w interesie wszystkich razem i każdego z osobna jest aby szef wyszedł z Twoimi poglądami.

2 Likes