Uroszczenia dyzurowo-podyzurowe

I to co mamy i działa starczy na jakoś 200 lat, a pewnie i dłużej. Tylko trzeba zdjąć z tego łątkę “tabu/haram”.

Tak było ^^

1 Like

Myślałem, że ustaliliśmy, że problemem nie są skończone zasoby, a nasza nieumiejętność ich wydobycia z wnętrza Ziemii?

1 Like

Dwie strony jednego medalu. Nie potrafimy obchodzić się z właścicielem Syberii więc wmawiamy sobie że energii już nie potrzebujemy. Strzeliliśmy klasycznego focha i będziemy marznąć niczym @MedicusHellveticus przy minus czternastu w nieogrzewanym autobusie o piątej nad ranem. Problemem nie jest Syberia z której rurociągi pompowały energię na zachód przez 60 ostatnich lat - problemem jest klika rządząca UE która nie opanowała instrukcji obsługi niedźwiedzia.

Ukraina żąda rakiet dalekiego zasięgu. Nie rozumiem dlaczego nie żąda głowic jądrowych do kompletu.

5 Likes

tak jakoś zauważyłem zmianę retoryki…kiedyś prosili dziś żądaja…

5 Likes

No to teraz właśnie ta klika zalicza nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością i tam się myślenie w szybkim tempie zmienia. Ta prezentacja, do której wyżej linkowałem, to właśnie to, co do głowy wstukuje się w chwili obecnej teutońskim (i nie tylko) “elitom” rządzącym.

Bo teraz wiedzą, że jeżeli oni padną, to zachód - a konkretnie EU - będzie w czarnej d**ie na całego. Dosłownie.

2 Likes

Niestety naszym problemem…

Poczekajmy, jeszcze wcześnie. Dopiero styczeń. Poza tym zawsze usa może wyciągnąć wtyczkę wcześniej niż ‘ukraina przesunie się na drabinie eskalacyjnej do góry’ (w tych pokrzykiwaniach…).

Oni chyba mają się dobrze. Dostają kasę cały czas, jak nie od jednych to od drugich. Taki zawód prostytutki… I to jeszcze sprzedają nie swoją dupe, tylko nasze. Po kupiecku!

3 Likes

Spirytusu bym użył aby się odkazić z wątpliwości czy rozgrzanymi nie odkazić^^

Jak sam schodzi z placu to nie było wypadku.
Jak go zniosą to co innego.
No chyba, że odleci na butli (był taki przypadek i znaleźliśmy butlę na plaży za miastem dobrze się okopała).

Sralis mazgalis, daj mie cęgi poczymaj pifo.

Liczba gwoździ na robocie ma się zgadzać. A nerwy to w domu.

Ten to już miał zaburzenia jak brał narzędzie do łapy.

Przystosowanie ewolucyjne - ma boleć i uruchamiać myślenie.
Jak mnie się często włącza myślenie o tym co ja głupiego zrobiłem jak się mniej musiałem golić…

Cęgami możemy uciąć jak by się co wdało. Rozgrzanymi w szczególności.

Ojojoj!

Daj jednak pajalnik do tej cęgi.

Nawet człowieka naprawisz młotkiem i przecinakiem - genialny zestaw narzędzi.

Czyli jednak cęgi i rwiemy^^

Nie tylko chirurg^^

Na topory też pomaga^^

Cęgami łatwiej - wbijasz pod i jest jak chwycić.

Zależy czy masz do niego pytania.

Jakby se nigdy nie wyjmował gwoździa czy innego żelastwa to bym Ci uwierzył.

Bo mnie nie było na tej budowie^^

Mieliśmy mieć na samym początku, ale zieloni chcieli plutona.

Może jeszcze do starej flagi wrócą?^^

Wydobycie frajerów, którzy pójdą i to zrobią - to złoże się jakoś wyczerpało^^

Rozgrzać blachę to zatańczy^^

Na tę chwilę, to Chachły pokrzykują bo tak dostają. Brakło liczebności wszędzie.
Oni ze strachu tak wyją.

4 Likes

zależy czy delikwent ogryzający.

1 Like

Wiem, wiem… kiedyś miałem o tym dłuższą dyskusję z kochanym tu @xxx :wink:

1 Like

jak rozgrzać? może węglowodorami?^^ :sweat_smile:

1 Like

:crazy_face:

Naliczyłem ponad 15 problemów. Gwóźdź programu był jeden^^

Kolejny lekarz na drodze przygwożdżonego (…) może (…) rozmnożyć (…) problemy^^

3 Likes

… w pierwszej instancji. A gdzie apelacja, kasacja w Sądzie Najwyższym a potem odwołanie do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości ?

… z prostego mnożenia zrobi potęgowanie.

3 Likes

Właśnie przeczytałem. Głąb nie ma pojęcia co jest produktem rozpadu i co to dalej robi dla jakiegokolwiek typu reaktora. Nie ogarnia, że śmieci w tym procesie są moderatorem, a przy tej dynamice tor w postaci pręta to żart. Nie zakładam, że kiedykolwiek używał radioaktywnego toru czy itru w pracy, mam to na co dzień. No i ten… to jest materiał samoregenerujący w odpowiedniej osnowie. Wszystkie metale z tej okolicy w tablicy mają takie własności całki zamkniętej przy zasilaniu w odpowiednią materię, najczęściej wcale powszechną.

Tarciem^^
Do dźwiedzia nie ma sensu z wazeliną.

I jedne cęgi^^

I opinie biegłych^^

To się wykładniczo jak króliki mnoży.
Jemu nie można dać człowieka z gwoździem w d. On musi dostać takiego po wypadku samochodowym, wtedy ma do rozwiązania jedną funkcję falową - żywy albo nie.

2 Likes

Nie wszystko mozesz wyciagac bez konsekwencji.
A w CH masz armie prawnikow czekajacych na sprawy. To, ze cos zrobisz i sie uda jest przyjmowane jako pewnik.
Jak cos zrobisz a niekoniecznie zgodnie z papiurkiem, to oczywiste jest, ze szkoda wynika nie z urazu pierwotnego a Twojego dzialania.

Nie potradfisz nie pchaj sie na afisz. Tutaj w tej sytuacji ma porazenie opuszki palca, gwozdz amputowal galazke nerwowa - kabelek pod mikroskopem chirurgicznym zespolono, ale ten kabelek ma wiele wiazek i nie wiadomo. Nie wiadomo jak bedzie z powrotem czucia w opuszce czy bedzie jakiekolwiek.

Gdybym zrobil to ja to juz mialbym pisemko z dwoch instytucji - od cywilnego Anwalta reprezentujacego owego 17 latka argumentujace ze mam placic z 500.000 CHF za szkode i rente bo on chcial byc fortepianista swiatowej slawy a przeze mnie nie bedzie - plus prokuratury o bledy w sztuce lekarskiej.

Co ciekawe szwajcarka co na sorze w lazarecie powedziala ze ma wypier…lac nie mialaby w ogole zarzutow o nieudzielenie pomocy…

Tak wiec trzeba wiedziec z jakimi szulerami sie gra.

4 Likes

Ja przeczytałem artykuł z 06/01/2023 o chat GPT vs google i nie jest to opracowanie na poziomie naukowym. Rzekłbym, że nie jest to człowiek ogarnięty…

Chat mu wyrzuca wyniki, i google jest zły, bo wyrzuca reklamy (jasno i klarownie zaznaczone), natomiast Chat jest szlachetny, bo nie wyrzuca reklam, natomiast nie zwrócił uwagi, że mu Chat wyrzuca wyniki z nazwy i lokalizacji, co jest reklamą (inną)… Srsly…

Itd Itp

3 Likes

Niezwykle rzadko.

Już dawno naprawione.

Timing wyszedł idealnie - tej zimy marzniemy przy plus czternastu, po szkoda wstawać, żeby zamknąć okno.

Najlepiej opanowali Mongołowie. Knutem!

2 Likes

Kantonalny Hauptoberbiurwenamt da zdrowia nie zgadza się na to abym pracował jako lekarz rodzinny dłużej niż do końca lutego 2023

Uzasadnia to tym ze ja mogę sobie samemu założyć praktykę lekarska skoro mam specjalizacje

No i śmiesznie jest bo umowa rozwiąże się z końcem lutego

5 Likes

Lew Trocki też tak uważał. Nie ma tak że sobie pracownicy sami będą wybierali gdzie chcą pracować. Partia matka za nich zadecyduje. Poproś kantonalny Oberbiurwenamt o wystawienie Ci nakazu pracy, wraz ze skierowaniem. I może ewentualnie niech jeszcze przydzielą Ci rower skoro Ci nieogrzewany autobus przy minus czternastu nie odpowiada, Ty wywrotowcu jeden Ty. Ty kontrrewolucjonisto !

co za pech …

5 Likes

Też cęgami.

A to zaraz liczba urazów może wzrosnąć.

Nie trzeba siadać do stolika.

To jest model językowy, taka gadająca papuga, ale wiązanie tego z nazwą “inteligencja” to nadużycie.

1 Like

I numer identyfikacji na stałe na rękę atramentem IG farben

3 Likes