Uroszczenia dyzurowo-podyzurowe

Szwedzki standard.
Dziś jest płacz, że wszystko stanęło.

2 Likes

wzialem uGet pod Ubuntu
nastepnie speedtest.tele2.net
oraz bellwu speed
eNodeB mam widoczne z okna.
Odpalilem lapka, S21 Szajsung robi za router LTE-A po USB-Tethering
idzie 53-60 MiB/s a wiec jak na radiowa siec chyba zapycham caly sektor. Choc skrypty Swisscomu musza przeciwdzialac obciazenu komorki i zrobia pewnie ograniczenie, na razie poszlo 3 Terabajty danych do testu.( w ciagu kilku dni) b otestuje z przerwami

2 Likes

Hola hola…

W IE też, żeby dostać tutejszy pesel, trzeba mieć pracę, a żeby dostać pracę to trzeba mieć pesel, żeby mieć konto bankowe trzeba mieć … wiadomo…

Ale, można założyć działalność i wtedy jak nie chcą wydać pesla to można powiedzieć, że ok, w takim razie ja nie płacę podatków, bo jak, i pesel nagle się da. Czy jakoś tak…

A z podświadczeniem zameldowania to problem został rozpracowany już prawie 20 lat temu (pewnie dłużej, ale ja poznałem wtedy). Kupujemy nocleg w hostelu i po dobie wydają nam potwierdzenie zameldowania. Z tym idziemy do urzędu czy gdzie tam to potrzeba i wtedy już koszer.

4 Likes

Dzieki, ju mejd maj dej. A da sie to jakos zoptymalizowac biurwowo, aby z tego problemy biurwienne etaty wynikaly i dobrobyt przez zatrudnienie rosl ?

3 Likes

Doszły Was jakieś fałszywe pogłoski, jak pod niedorzecznym zaciśnięciu pasa rok temu, radzą sobie poszukiwacze wyimaginowanego artefaktu o nazwie chlorowodoroek amantadyny?

3 Likes

Ale na wuj jak nie działa ? W celach inwestycyjnych pewnie ktoś ma ale innych niekoniecznie. Jak znam życie zaraz się zmieni statystyka chorób neurologicznych zapewne.

2 Likes

moja malzonka wczoraj miala spotkanie online ze znajomymi lekarkami i typowe babskie bla bla bla.
Syn jednej ze szwajcarek dostal sie na MIT w Bostonie

No i okay. Przyszedl formularz do wypelnienia i tu uwaga.

w tymze formularzu oprocz normalnych pytan jest 19 pytan o gender identification i dokladnie 34 o historie opresyjnosci systemu stworzonego przez white people.

Czy leci z nami lekarz psychiatra?

3 Likes

oprócz właściwej postawy ideolo studiowanie na MIT wymaga przyjęcia szczepionki covidowej. Bez świadectwa zaszczepienia student nie przekroczy granicy USA.

Land of the free …

2 Likes

jestem szursko^^ zaciekawiony dlaczego akurat 34? rozumiem 9, 11, 33, 666…676…ale 34?

2 Likes

Najwidoczniej akronim uczelni oznacza obecnie coś innego. Ale istotnie - na pewnym katedrach od dekad mają problemiki. Przy czym akurat na technicznych najmniejsze, a u czubków wszystko jest normalnie.

Jakby miały być odwrotne historie, o przyczynach opresyjności białych to musiałoby by ich być 88?^^

2 Likes

haha^^ white power^^

1 Like

Ale oprócz pytań zamkniętych jest może miejsce na swobodną notkę o podstawach rynku i sprzedaży za szkiełka czy za paczkę fajek, o plantacjach bawełny oraz obszerną wypowiedź o podstawach biologii i odpowiedzi z niezaawansowanych psychotestów?

1 Like

New World Disorder

2 Likes

Czy dają punkty za pochodzenie ? Dzieci robotników i chłopów małorolnych miały w poprzednim systemie preferencje. Jak wygląda to teraz ?

1 Like

Dają “poczucie”.

2 Likes

Massachussets Institute of Tolerance ?

8 Likes

Tam po drugiej stronie rzeki jest uczelnia na samo h i absolwentce
musialem ze 2 lata sie tłumaczyć , że chciałbym ale niewolników nie miałem. Wrecz odwrotnie - jej prababcie do Niemiec wywiezli a pradziada na Syberie. Wiec korzysci nie osiągałem i BLM mnie nie dotyczy.
Jak grochem o sciane. Pranie mozgu jak za Stalina. To chyba sie bierze ze strachu przed czarnymi, aby wojny domowej nie rozpoczęli. Bo niby tylko 15 procent ale jak przychodzi co do czego to pierwsi są do zadymy. Jakoś nie ma zamieszek azjatów czy meksykow. Jest sila, wiec trzeba sie z nia liczyc i kazdy bialy ma przepraszać, ale dlaczego ja?

6 Likes

Czy ktoś zna statystyki dotyczące koloru skóry wśród odbiorców amerykańskich “Food Stamps” ?
Bo tam szykuje się starcie na linii dojeni-dojący, tak jak we Francji. Na razie obydwie partie polityczne Stanów Zjednoczonych zasypują problemy drukarką. Która to drukarka została końcem lutego zablokowana.

dotykasz sedna problemu: jedni pracują żeby przeżyć a inni nie pracują bo najwyraźniej nie muszą.
Interesy obydwu grup są nie do pogodzenia.

4 Likes

To w formularzu na niemieckiego profesora.

Z czego wynikały jaja, bo dzieci oficerów operacyjnych tych punktów jako pochodzące z inteligencji nie dostawały.

2 Likes

Dzieci oficerów operacyjnych i aparatu KC miały za to możliwość studiowania w Moskwie. Dzieci członków Episkopatu z kolei miały możliwość studiowania na zapadzie co z kolei łagodziło stosunki na linii partia - kościół.

Wśród aparatu partyjnego był z tego powodu kwas - “moje do Moskwy a tego (ocenzurowano) do Londynu ?!”

5 Likes