Wirus pod koroną

Będą cielaki się krowie zapłaci po uważaniu.
A tak na wyrost kupować?

Dlatego mądre kobiety nie dają i nie czekają potem na to “po uważaniu”. Proste jak budowa cepa.

2 Likes

Dlatego właśnie mądre kobiety są tu sekowane. Nic nam po takich!
Blondynki służą rozrodowi i żadne inne cele nie są przed nimi stawiane, a do tego nie trzeba za dużo rozumu (mniej nawet lepiej). Do każdego zadania jest inne stanowisko w haremie.

I tu się z Tobą nie zgodzę. Czytałam gdzieś artykuł naukowy o badaniach, które udowodniły, ze inteligencję przejmuje się po matce. A ponadto zwykle kobieta zajmuje się wychowaniem i ma największy wpływ na ukształtowanie dziecka w mądrego dorosłego. A co może przekazać i co ukształtować pustogłowa ładna blondynka?
I dla Twojej informacji - zawsze byłam ładna i wielu chłopaków za mną latało, a niektórzy po latach się przyznawali na zjazdach absolwentów czy gdzieś na drinkach w barze, ze byłam ich ideałem kobiety. A ja nawet tego nie zauważyłam. Byłam dojrzalsza niz większość rówieśników i dla wielu nie do przejścia. Dlatego potrzebowałam silnego gościa. Ten sam problem ma moja najstarsza córka - silny charakter, wybitnie zdolna, inteligentna, zorganizowana i skuteczna w działaniu.

Materiał genetyczny ma znaczenie
PS Mojej najmłodszej córce, siatkarce, zielonokiej blondynce swego czasu proponowano karierę modelki :grinning:

2 Likes

A z iloma masz potomstwo?
Bo sama rozumiesz - to jest portal praktycznego tego no… byznesu.

W moim wypadku nie ma żadnych wątpliwości że to nieprawda.

No to już wiemy czemu takie cioty zasiedlają Niedorzecze.

Że się trzeba ojca słuchać - ona tak robi i jej dobrze.

Z doświadczenia Ci podpowiem że uganianie się ma odwrotny kierunek. Źródłem zasobów jest myśliwy, to o myśliwych konkurują nałożnice. Oczywiście im wyższy myśliwy tym lepszy, a wzrost mierzymy stając na łupach (portfelu). Wzrost jest nawet podzielny na liczbę samic.

A za ile ją sprzedasz?

O prezesurze czy własności banku nic Jej nie wspominali? No właśnie…

A co powiesz na kraj, w którym mieszkasz? Tam to dopiero są cioty, które pozwoliły sobie ściągnąć na głowę muzułmanów, żeby gwałcili im kobiety i dzieci. Wg danych Malmo jest stolicą gwałtów, ma chyba drugie miejsce po Lesotho w Afryce. Polacy by na to nie pozwolili.
,

2 Likes

Zajefajnie jest, jak w lunaparku!
W Polin misie suszą kierowców - tu by się nie odważyli^^

Bzdura dla każdej normalnej kobiety. Straciłabym szacunek do siebie.
" Cnotliwa dziewczyna nigdy nie lata za chłopcem. Czy to kto widział, żeby pułapka goniła mysz?" J. Tuwim

1 Like

Samica ma do wyżywienia potomstwo przez dekady. Musi zdobyć zasoby. Zasoby gromadzą dawcy nasienia aby móc się podzielić. Samica musi zdobyć zasoby i zdobywa. Każdym możliwym sposobem.
Te które nie zdobyły zostały wykreślone z puli genetycznej i nie są udoskonalane w kolejnych seriach.

I tu się mylisz. Czasy się zmieniły, jeśli jeszcze nie zauważyłeś. Teraz samice same potrafią zdobywać zasoby i nie czekać aż samiec raczy przynieść jakiś ochłap “po uważaniu”. Od zawsze zarabiam na siebie, a był okres (jak firma męża padła, bo zmieniła się koniunktura na rynku ), że sama musiałam utrzymać dwa domy i pięć osób. Sam etat nie wystarczał i musiałam sobie poradzić, zanim on nie stanął na nogi i nie rozkręcił innego interesu.I nie rozglądałam się za innym zasobnym myśliwym -żeby nie było wątpliwości.

1 Like

A mogę wiedzieć ile cyfr rocznie szanowna pani kosi?
Bo tu mamy taki mnożnik racji jak wzrostu. Dla uproszczenia można podawać w milionach rocznie.

No tak, tylko samiec liczy to w liczbie rodzin, które jest zmuszony utrzymać.

Etat to słowo z obcego słownika w tym rejonie internetów^^

Czyli praca nad martwym koniem wskrzesza.

Nieprawda. Jak byłem młody i lepiej wyglądałem niż dzisiaj to wyszedłem na miasto w spódnicy (to były czasy sprzed LGBT a spódnicę miałem przepiękną, do kolan, plisowaną, w kratę, prosto ze Szkocji). A że ciepło było to i szkockim zwyczajem pozwoliłem klejnotom się wietrzyć. Czego ja się nasłuchałem …
W tym samym czasie laski w spodniach spokojnie sobie po mieście chodziły.
No i gdzie jest to równouprawnienie ?!

2 Likes

To był akurat ten jeden wyjątek od reguły :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

A podobno dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. Zawsze mogłabym więcej, ale daję radę i czasem puszczam lotto - liczę na sępa :rofl:

Mnie wystarczy moja jedna, dziękuję, a problemy samców mnie nie interesują - ich zmartwienie i ból głowy

No nikt nie umarł, więc nie było potrzeby wskrzeszania. Wystarczyło trochę cierpliwości

1 Like

Ci którzy tak mówią, to najczęściej ani dżentelmeni, ani nie mają o czym rozmawiać.
Poza tym skoro nie ma już prawdziwych dam, to jaki pożytek z dżentelmeństwa?

2 Likes

Tu jest sam margynes. Niebiescy ptacy & kułacy.

Czyli jednak zarządy mają rację co do metod na martwego konia - działa.

Od lat mam rozdzielność majątkową z mężem, więc eksperymentuje na własne konto

1 Like

@3r3
@Ewita
Pasjonująca dyskusja. Całe szczęście zrobiłem zapasy popkornu i innych wyrobów z kukurydzy, wybornie się to czyta :smiley:
Ciekawsza mogłaby być tylko próba wyjaśnienia @Polnischer_Wohlstand że nie ma boga ani żadnego spisku żydów i masonów ^^
Od razu wiedziałem że jak na forum pojawi się kobieta to zrobi się ciekawie.

Z tym słowem ostatecznie to bym polemizował.

2 Likes

Cieszę się, że dostarczyłam Panom choć trochę rozrywki. W końcu kobieta w wieku uniemożliwiającym “pomnażanie funduszu emerytalnego” do czegoś się jednak przydała :grinning:

1 Like

Jak nie ma spisku żydów i masonów? Przecież właśnie się realizuje na naszych oczach w postaci fake koronawirusowej pandemii, która rozwali światową gospodarkę? Ktoś to realizuje, a kto jak nie oni?

2 Likes