Wolframator - deliveries

Tak wygląda moduł pomiarowy (obudowa) przed włożeniem w niego cewki

2 Likes

Dobra, to jest ostatnia próba panelu, teraz już jedziemy produkcyjna wersję.

Proszę o opinie, jak to wygląda?

Przyciski będą miały inne kolory (środkowy) po prostu muszę dokupić inne kolory bo zostały mi tylko zielony i czerwony.

4 Likes

Zaczyna wyglądać, przestaje straszyć.

3 Likes

Ja pierdzielę to już nawet przycisków na rynku brakuje :wink: Mnie się podoba i obudowa i zielony- zrobić wszystkie 3 na zielono- dla zmyłki.

2 Likes

A przycisków to od dawna są braki. Dlatego PBS-110 zastosowałem bo ich chyba nie braknie… ale niebieskich np. znalazlem jednego sprzedawce tylko.

Kończę właśnie menu, moze dzisiaj zaprezentuje filmik ^^ Ale zrobie jak skoncze bo to nie ma sensu inaczej

4 Likes

Nom, panel przedni wot takoj, @rpis -a panel już jest, drukuje właśnie Stefana…

3 Likes

Te obudowy na piekarz.pl były tylko cztery, wziąłem wszystkie - te nakładki postaram się wydrukować odwrotnie żeby były ładniejsze jeszcze. Nie wiem skąd wezmę więcej, chce mieć takie problemy :wink:

2 Likes

Panel przedni gotowy, tak naprawdę przy tej obudowie wyszło od groma rzeczy do poprawek bo się przewody niektóre zrywac będą, będzie większa obudowa, ale to już tylko kwestie mechaniczne wpływające na trwałość, to udoskonale i…

Drukuje się panel na gniazdo zasilające, moduły pomiarowe również dopiero się robią (to jest prototypowy moduł pomiarowy do testów)… Ale koniec widać i to będzie tak wygladac już w miarę.

Oddam do użytku klientom dopiero jak upewnię się że wytrzymałość mechaniczna jest zadowalająca

4 Likes

Wydaje mi sie, ze panel przedni lepiej by wygladal gdyby byl gladki bo te nierownosci na zdjeciach tak sobie wygladaja- wiadomo kwestia gustu :slight_smile:

Reszta spoko- rozmieszczenie przyciskow wyswietlacza itd. No moze srubki dalbym czarne :stuck_out_tongue: stozkowe. Jeszcze te napisy Z R S mogly by byc nieco wyzej i nie wiem jak z widocznoscia tych napisow gdy kolor jest ten sam co panelu. Napis wolframator w tym samym kolorze ok :slight_smile:

Pozdr.

3 Likes

Kwestia druku 3d FDM, na tym sprzecie nie przeskocze.

Hmm, takie w zestawie w obudowie byly, nie kontestowalem, acz mozna faktycznie zmienic.

Widoczne bo to wglebienia. W swietle widac dokladnie. Faktycznie mozna dac ciut wyzej.

Dzieki bardzo!

4 Likes

Możesz spróbować wygładzić acetonem.
https://www.youtube.com/watch?v=6xFUNFG-UKE

2 Likes

Juz próbowałem tym i tamtym i dziękuję. PLA zostaje po tym… nie takie jak było.

No i nie uważam żeby było nie OK tak jak jest.

Można się kiedyś zastanowić po prostu nad frezowaniem pleksi itp ale to nie teraz.

3 Likes

Hahaha pierwsze co znalazłem. No właśnie.

Ja już od pewnego czasu myślę podobnie o druku 3d. Mi akurat serio się przydaje i ciężko o lepsze cudo do szybkiego prototypowania szpeju. Ale poza tym to… sami widzicie.

“Fails in spectacular ways” - yes.

3 Likes

Dobra, pbs-110 w potrzebnych kolorach są, to można działać.

3 Likes

No, tansze by mogly być te obudowy nie powiem. Ale ta nowa większą rozwiąże wszystkie problemy z miejscem jakie mogą powstać nawet przy rozbudowie projektu

3 Likes





#WK0001 gotowe do delivery prawie, w przyszłym tygodniu bedzie do wysyłki możliwe jak przyjda peryferia (kabel DC) i wydrukuje się panel otaczający szkło hartowane do peryferium.

2 lata na to czekaliśmy ^^

A i tu nie ma pstryczka jednak bo się by nie zmieścil. Zobaczymy w wersji obudowy większej, choć ostatecznie wszystko mi się się mieści więc…

4 Likes

Miałeś paskudne złamanie Ossis radii sinistra

2 Likes

Nie, przeciąłem tętnice szyba, tryskało na 20cm. Chciałem pomoc niedoszlej teściowej.

Nigdy więcej nie będę chciał pomóc teściowej.

Złamałem w życiu wiele serc i postanowień ale kości żadnej.

3 Likes

@3r3

i jak? bo estetycznie to koniec, finał, jakies zmiany to w ewentualnej produkcji seryjnej mozna poczynic, tak dziala i tyle.

Nóżki przyklejone, plomby nalepione, koniec ^^

3 Likes

:+1:

1 Like